PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 91 906
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • на терасата
  • Мнения: 660
Пробвах за първи път в петък дезодоранта. Нямам никакви забележки. Аз не съм от много потящите се, така че истинският тест ще е лятото.
Получих в пратката също измиващия гел и 2 бр. от маската. Много съм доволна и от двата родукта, затова и повторих. На моята коса маската си иска обилно нанасяне. Затова си взех 2 туби Grinning

# 286
  • Мнения: 12
Здравейте! Четох доста от отзивите за козметиката на Фитокод и затова реших да си взема шампоана за чувствителен скалп,но определено останах мнооого разочарована.Ползвам био шампоани и определено не евтина козметика
Усещането е, че измивам главата си с обикновено веро ,само че не се разпенва изобщо,което го прави определено неикономичен за цената си. Нужни бяха 3-4 нанасяния върху косата ми и освен ,че я усещах като тел под душа ,държа да кажа ,че косата ми е нормална,боядисвана и това усещане съм имала с шампоан Билка за пърхот преди години.
Та за мен шампоана е незаслужаващо скъп за количеството и качеството си или просто не е моя шампоан ,нищо че е за всеки тип коса  Wink

Здравейте. Шампоанът е предназначен за чувствителен скалп. За мен е концентриран и за да е добър ефекта от него е необходимо нанесен върху косата да се разпенва с много вода и то няколкократно за една нанесена доза. Тези 3-4 нанасяния при вас мисля, че са прекалено много и те са довели до тези усещания. След изплакване косата  е заплетена, но нанесена една човка маска, състоянието и е повече от много добро(поне за мен).

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Две промоции от сайта на Фитокод:
-15% на всички кремове и комплекти
и
Тоник 250мл на цена от 12лв.
http://phytocode.bg/10-posledni-novini/66-tonic-promotion.html

Аз продължавам да си ползвам козметиката на Фитокод.  Peace Междувременно тествах още няколко марки, доста продукти - нищо не ми допадна и все се връщам на Фитокод.
Ползвам измиващия гел (сутрин), тоник 20+ и матиращия анти-ейдж крем.
Имам една забележка за опаковката на измиващия гел - човката на помпата е късичка и е невъзможно да изпомпам нужното количество при свободно поставена опаковка, трябва да я взема в ръка. Това ми създава леко неудобство, но все пак не е кой знае какво...
Още нещо се сещам сега - след употребата на продуктите Фитокод и поради факта, че те са без добавени аромати, всяка една останала козметика с аромат ми е неприятна, даже повечето не мога да ползвам поради причината, че са ужасно силно ароматизирани и ме дразнят още при апликация.

# 288
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Измиващия гел е страхотен Heart Eyes заедно с тоника 30 +, присъства постоянно в банята Peace

# 289
  • Мнения: 490
Уж " -15 % за всички кремове за лице и козметични комплекти", а пък кремът RED OUT  Е БЕЗ НАМАЛЕНИЕ. ЗАЩО ТАКА?

# 290
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Аз да изкажа доволството си от флуида РедАут и крема за лице 35+, против стареене на клетките. Чудесни са. Леки, икономични, а след тях кожата ми е гладка, нежна и изравнена  Heart Eyes

Чудя се кой крем да си взема за нощен - с крема РедАут не се погодих - от него ми излизат много дребни червени пъпчици. Кожата ми е нормална към смесена на челото. На 40 години съм.

# 291
  • Мнения: 1 685
Имам една забележка за опаковката на измиващия гел - човката на помпата е късичка и е невъзможно да изпомпам нужното количество при свободно поставена опаковка, трябва да я взема в ръка.
Това отдавна и аз исках да го отбележа. Би било добре удължението на помпичката да е по-дълго вместо да има капачка.
Момичета защо използвате интимен гел при малките си деца? Интересно ми е, имате ли някакви очаквания от него? Не е ли достатъчна само водата?

# 292
  • София
  • Мнения: 554
Имам една забележка за опаковката на измиващия гел - човката на помпата е късичка и е невъзможно да изпомпам нужното количество при свободно поставена опаковка, трябва да я взема в ръка.
Това отдавна и аз исках да го отбележа. Би било добре удължението на помпичката да е по-дълго вместо да има капачка.

Новите опаковки са вече с по-дълга помпа и без капачка. Това важи за измиващия гел, както и за продуктите за коса.

Иначе, любими мои Фитокод, искам да ви кажа че откакто ви открих - се родих Heart Eyes Ползвам продуктите ви от около година и съм безкрайно доволна от всичко, което присъства в банята ми - измиващият гел за лице (който е безкрайно икономичен и си мисля, че може да идва и в по-малка опаковка), тоника 35+, крема 35+, Ред Аут, крема за суха кожа (не мога да изкарам зимата без него), лосиона за почистване на грим (щеше да е хубаво ако опаковката беше малко по-голяма, за да не се налага толкова често да го купувам и да хвърлям толкова много шишенца), дезодоранта против изпотяване, маската за коса Heart Eyes, душ гелът и за мое най-голямо учудване - лосионът за тяло. Толкова бях скептична към него (понеже съм с много суха кожа), но благодарение на консултантката във фирмения ви магазин го взех и след около половин използвана опаковка започнах да виждам резултати каквито наистина не подозирах, че ще видя от продукт с толкова лека консистенция (всеки, който има суха кожа знае за какво говоря). Вече не ползвам нищо друго за тяло и съм безкрайно доволна.

За в бъдеще си пожелавам реформулиран шампоан (който да е лесен за използване и да е подходящ и за по-гъсти коси), слънцезащита (дали добавена към сегашните ви кремове или като отделен продукт, няма значение) и можеби някаква маска за лице.

Благодаря ви, че ви има и продължавайте в същия дух  bouquet

# 293
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Искам да си купя един от тониците, но леко се колебая. Още не съм в графата 35 плюс, но от друга страна вече съм далечко и от 20+
Затова се чудя дали този за горната възрастова група има някакви anti age свойства и в случай, че е така, има ли омазняващ филм по лицето след ползването му?

# 294
  • Мнения: 1 222
   За в бъдеще си пожелавам реформулиран шампоан (който да е лесен за използване и да е подходящ и за по-гъсти коси), слънцезащита (дали добавена към сегашните ви кремове или като отделен продукт, няма значение) и можеби някаква маска за лице.
Ако мога да попитам за слънчезащитата - за коса или за тяло, и защо? Фитокод все още няма слънчезащитни продукти, факт, но защо са ви необходими в другите продукти?

# 295
  • Мнения: 1 222
Искам да си купя един от тониците, но леко се колебая. Още не съм в графата 35 плюс, но от друга страна вече съм далечко и от 20+
Затова се чудя дали този за горната възрастова група има някакви anti age свойства и в случай, че е така, има ли омазняващ филм по лицето след ползването му?
Да, имат активки и в тониците, същите, които са в другите продукти от серията. В 35 + е екстракт от кафяво водорасло, което въздейства стимулиращо на дермалните стволови клетки и подмладява действието на фибробластите, които от своя страна са отговорни за синтезирането на колаген и еластин. Всъщност, Фитокод изпревари с 5 години настоящата модерна тенденция, идваща от Южна Корея Facial Essense - активни съставки с дегримьорите и тониците.
https://www.facebook.com/bgcosmetology/photos/a.846404805476781. … ype=1&theater

# 296
  • Мнения: 1 670
Здравейте. Имам въпрос и не знам дали мога тук да го задам. Дъщеря ми е на 12, но кожата на лицето и е някак много тънка и на места се виждат червени капиляри(по бузите). Нея много я притеснява и иска с нещо да ги маже  Thinking
Има ли нещо подходящо от Фитокод, което да е безопасно да ползва и тя?
Нещо, което да заздрави капилярите и да премахне зачервяванията?

# 297
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Благодаря за отговора, CI! Ще купя тоника 35+ тогава.

# 298
  • Мнения: 1 222
Здравейте. Имам въпрос и не знам дали мога тук да го задам. Дъщеря ми е на 12, но кожата на лицето и е някак много тънка и на места се виждат червени капиляри(по бузите). Нея много я притеснява и иска с нещо да ги маже  Thinking
Има ли нещо подходящо от Фитокод, което да е безопасно да ползва и тя?
Нещо, което да заздрави капилярите и да премахне зачервяванията?
Red out

# 299
  • Мнения: 1 670
Здравейте. Имам въпрос и не знам дали мога тук да го задам. Дъщеря ми е на 12, но кожата на лицето и е някак много тънка и на места се виждат червени капиляри(по бузите). Нея много я притеснява и иска с нещо да ги маже  Thinking
Има ли нещо подходящо от Фитокод, което да е безопасно да ползва и тя?
Нещо, което да заздрави капилярите и да премахне зачервяванията?
Red out
Наистина ли?
Аз го ползвам с голяма радост, но не знаех дали е удачно за дете.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт