Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

Здравейте, момичета. Кажете ми нормално ли е да има болка в корема по време на бременност. В 7 седмица съм и се тревожа да не би да не е нещо наред. Другата седмица трябва да ходя чак на гинеколог. Боли ме от време на време ниско долу и на различни места. Слаба е болката и краткотрайна,но ме притеснява. Кажете..при вас как беше. newsm78
Цитирай

Самоков

Аз също имах такива болки в началото. За твое успокоение поговори с лекаря си.
Цитирай

UK

ThinkingИ аз имам такива болки от време навреме,казаха ми че ставало от увеличаването на матката.Според мен не се притеснявай,но ако се тревожиш на консултацията питай гинекалога си! wavey
Цитирай

плевен

Дължи се на настъпващите промени в матката,според мен.
Лека бременност ! Flutter
Цитирай

пред компютъра

Виж тази тема в нея става дума за същото - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78959.0;all.
Желая ти  лека бременност.
Цитирай

Smile мерси, момичета
Цитирай

София

От разтягането на матката е Hug, но попитай и доктора ти за да си спокойна Peace
Цитирай
Моят съвет е да отидеш на лекар. Не чакай определеният ти час. Не значи, че нещо няма да е наред, но така ще си по-спокойна! С теб съм и ще чакам добри новини. Не се панирай преди да отидеш на преглед. Все пак трябва да си спокойна!  bouquet
Цитирай

На небето

Според мен са подготвителни контракции не са страшни, напълно естествено е.
Цитирай

дано не е нещо страшно. Наистина може да е разтягане на матката.
Цитирай

И аз имах такива болки и при двете ми бременности.Също мисля, че е от разтягане на матката, но за твое успокоение по-добре поговори с лекаря.
Лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet!
Цитирай

Според мен са подготвителни контракции не са страшни, напълно естествено е.

Подготвителните контракции започват след 30-32 г.с.
Цитирай

USA

Фукла , напротив, могат да започнат още в 6-тата седмица, но ще започнат да се усещат към средата на бременността около 20-тата седмица. Ето линк с повече инфо за тези контракции, които се наричат Braxton Hicks: http://www.babycenter.com/refcap/pregnancy/childbirth/156.html

муцка, подготвителните контракции по принцип не са болезнени. Усещането е сякаш корема ти се свива на топка и после се отпуска. При теб болката ниско долу е свързана с разтягането на матката. И при мен беше така, но доктора ми каза че е съвсем нормално. Не се притеснявай  Hug
Цитирай

София

При мен тази болка излезна, че е херния:( доста неприятно и все по- болезнено става.... и така до раждането , което се налага да е секцио. При мен болката беше ниско долу в дясно и първоначално си мислех, че е яйчник. След преглед при хирург  се констатира херният.

Аз ти препоръчвам да посетиш гинеколога си.
Цитирай

Бургас

И аз имам такива болки,но ми казаха,че е нормално,но все пак се консултираи.За да бъдеш сигурна Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора