Каква музика слушат вашите деца?

  • 2 826
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 964
Не знам дали има подобна тема,но ми е интересно да разбера каква музика обичат да слушат децата ви.
Моят син е на 5г. и в почти всеки момент иска да слуша музика /в което не виждам нещо лошо/.
Неговият стил е рап,поп.... пее някакви песни,които са му любими /не само на българските рапъри/. Постоянно ги копира,танцува и иска да се облича като тях.Също така пита и кога ще го заведа да ги гледа на живо.

# 1
  • Мнения: 8 507
И моя син /3.11 / е голям фен на музиката ,в къщи се върти нон стоп сити ,VH1 ,много голям фен е на музиката на Дейвит Гета,и да не забравя gangnam style,последната се слуша във всички разновидности и се гледат всякакви щури клипове по тубата с нея.

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
почти 3г. - детски песнички, но не всички, избира си ги по някакъв критерии.
от музиката за възрастни: джаз, суинг, рок от 70те и някои неща от 80те. трябва да има и барабани. Mr. Green
музика се слуша нон стоп, уикендите ходим по open air...

от новата музика нищо не харесва.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 23 036
Любимата певица на дъщеря ми е Дженифър Лопез. Пуска си нейни клипове и я имитира.  Crazy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 789
И моя син /3.11 / е голям фен на музиката ,в къщи се върти нон стоп сити ,VH1 ,много голям фен е на музиката на Дейвит Гета,и да не забравя gangnam style,последната се слуша във всички разновидности и се гледат всякакви щури клипове по тубата с нея.
Моят е на 4, но е същата работа, ама точно. И друго много любимо "Дим да ме няма" и "А дано ама надали".  Mr. Green

# 6
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Металика, Аеросмит, Гънс Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 12 374
Пурко  Simple Smile

Моето лапе слуша това, което неговите мама и тате слушат. Рок, много метъл, класическа, Дейв Матюс, Стинг, Ник Кейв. Еминем също, че ми е слабост. Арабски maqam, че аз пък съм израстнала с нея.

Плюс стандартните детски песнички като Чело коте, зеленчуците, мила мамо, и още 6-7 предимно на английски.

# 8
  • Мнения: 1
zdraveite na vsichki,
nakoi ima li notite na Радвам Се Да Те Видя,
 po vazmojnost s  bukvi, bez petolinie:))
pozdravi

# 9
  • Мнения: 966
Вкъщи също се слуша музика нонстоп.Дъщеря ми обича всякакъв стил музика-от метъл до чалга.Не харесва само класическа,защото се страхувала от нея Mr. Green.Все още обича да си слуша и детски песнички. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт