Отговори
# 1
  • Мнения: 8 533
Привет!
мерси за новата тема Наваретков Mr. Green

това Химе го е пуснала в инстаграм вчера
гледаш майка си и си мислиш какво бих била аз без тази жена!
@gabrielarosete envíen esto a sus mamás si piensan lo mismo que yo emoji️ #TeAmoMamá

на мама момиченцето..нищо обичаме ги такива Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 538
Привет в новата тема!

Наваретко,мерси! Peace




Дано Девата на морето им помогне да се изяснят и да вземат правилните за живота си решения!   Praynig Praynig Praynig

Дано Девата на морето предпази Химена от негативизма и и помогне да преодолее болката и разочарованието си!  Praynig Praynig Praynig

Дано Девата на морето покаже на Уилям   начина да намали негативизма и поеме отговорност към дамата,която компрометира!  Praynig Praynig Praynig


YK AGENCY :::: “JOVENAZO” @Willylevy29 PRODUCCIÓN ISLA MUJERES @Papas_Sabritas http://ykagency.com/photography/jovenazo-produccion-isla-mujeres/# …! cc @reirojas








# 3
  • Мнения: 7 538
  Christian Meier ‏@oliverdog  33m
Hey:

# 4
  • Мнения: 7 538
???? Praynig

William Levy [@WillyLevy29] aclara Rumores sobre Novelas:


Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 20:55 от iss0o

# 5
  • Мнения: 7 538
William Levy @WillyLevy29 confiesa sus adicciones:
http://www.publimetro.com.mx/entretenimiento/william-levy-confie … s-adicciones/mnik!NrPki9vusEi6U/


El Gordo y La Flaca ‏@ElGordoyLaFlaca  1h
¡@Willylevy29 le da un NO rotundo a @Thalia! #noselopierdan esta tarde a las 4pm/3Centro




William Levy @WillyLevy29 confiesa sus adicciones: https://cadenanoticias.mx/nota.php?cont=entreten&nota=5121 … via @cadena_noticias

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 20:36 от iss0o

# 6
  • Мнения: 2 690
Здравейте, Кала мерси за темата,...значи още сме в Мексико защото го обичаме...как така го заобича толкова много hahaha

# 7
  • Мнения: 2 690
От интервюто не разбрах почти нищо, но от резюмето на таблоида ми направи впечатление, че е пристрастен към любовта, децата си и храната, не споменаха семейството, както в американските медии Peace

# 8
  • Мнения: 7 538
В клипа с интервюто на 1.10...Густаво ...отново с Уилям... Wink

# 9
  • Мнения: 2 690
няма да е лошо испаноговорящите да ни осветлят какво казва и в интервюто....това наистина ли е Густаво, на мен ми заприлича на един  от водещите Thinking

# 10
  • Мнения: 2 474
Здравейте!

Уилямчо поизлязал от дупката,показва се...няма да снима теленовели с никого,,само слухове него дори не са го търсили

и мексиканските медии са страшни...те казват,колкото до личния си живот,леви уверява,че е по-близо до семейството си както никога...и показват познайте кого hahaha но всъщност той каза само "Каквото имам да кажа,аз е обръщам само към следващите ме в туитър и инстаграм" hahaha hahaha

и аз не видях този Густаво Whistling

# 11
  • Мнения: 8 533
всичко добре,но пак пристрастен към даването на любов,към любвеобилността...този човек малко поне поука не си ли взе Mr. Green толкова време.. hahaha

# 12
  • Мнения: 2 474
аа и щях да забравя..дошъл в Мексико да се порадва на семейството...този колко семейства има Thinking ама наистина като арабски шейх Mr. Green

# 13
  • Мнения: 8 533
интересно няма проекти мексикански на хоризонта..какво прави там,само защото толкова обича Мекисико любовта и любвеобилността..прибирай се бе човек,заклинанието ми не е готово още hahaha hahaha ще ме разболее #2gunfire #2gunfire #2gunfire

аа и аз видях този Густаво Peace

# 14
  • Мнения: 8 533
и тези от тъпата Деспиерта Америка...той за децата си говори те кадри с оная... hahaha не се свиква  тези простотии Mr. Green ..фенките на ели са много доволни,че уилям е привързан към децата си ,любовта,любвеобилността,мексико и храната...ама във възторг...по-добро интервю не можело да бъде hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт