Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Моля ви да ми помогнете с идейки за именце, че доста се затруднявам в избора и търся нещо хубаво, което да ми допадне, да започва с Д! Благодаря ви предварително   newsm51  !!!!

Цитат
Molia vi da mi pomogmete s ideiki za imence,4e dosta se zatrudniavam v izbora i tazsia ne6to hubavo koeto da mi dopadne,da zapo4va s D!Blagodaria vi predvaritelno  newsm51  !!!!

-----------------------------
Моля, пишете на кирилица

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 03:21 от Mamma

# 1
  • София
Дарина, Десислава, Даниела, Диана, Дара  bouquet

# 2
Ами аз харесвам имена с българско звучене /доколкото може да има такова Wink/
така че : Димана , Дана, Диана, Дара
Ако се сетя за още, ще ти пиша. За твоето детенце ли е?

# 3
  • София
Аз лично много харесвам името Дария и ако моето бебче е момиче ще го кръстя така smile3522

# 4
Диляна , Даниела , Дарина , Детелина , Деница , Денислава , Десислава и не се сещам друго за сега  Laughing

# 5
Да за моето детенце е,термина ми е за 03 Йни и колкото повече наближава,толкова повече се 6ашкам и не мога да се спра на нищо,за сега Даря и Даниела ми харесват,но незнам,не сме разхили на 100 % и затова ви питам,да видя нещо по интересно ако има Simple Smile!!!

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 17:30 от Аурелия

# 6
  • София
Диляна , Даниела , Дарина , Детелина , Деница , Денислава , Десислава и не се сещам друго за сега  Laughing
и аз отговорих същото почти, на другото място, дето е зададен въпроса
сетих се и за друго - на една позната детенцето се казва Дениса - различно е и ми харесва

# 7
  • Бургас
 newsm78Доника,Джесика,Джована,Дейзи,Димана,Дариса,Дея,
Успех в избора.Дано ти хареса някое. Laughing

# 8
  • София
Дона newsm47

# 9
Vtoroto ni detence ako e mom4ence 6te go krastim Denis i niakak ne varvi Denisa i Denis,nali Simple Smile,ednakvi sa savsem,no vse pak ti blagodaria mili4ka newsm51!!!

# 10
  • София-там нейде в западната част
Димана,Дария,Далия,Дара,Дарина,Дарена,Даяна,Диляна,,Дима,Доминика,Доника,Дора,Доротея,Драгомира
еееее и мойто име Десислава

# 11
  • New Zealand
Димана, Деница, Дара, Дора, Деси, Десислава, Дима, Дарина, Дая, Диана, Деляна, Даниела, Дебора

# 12
  • София
Даяна Simple Smile

# 13
Освен другите ми харесва и Дана,Дара...Доротея

# 14
  • На небето
Деси, Далила, Даниела, Димана, Дора, Девора, Дария, Детелина, Дона, Дана, Десислава, Деница, Диляна, Деана, Даяна, Дебора, Денис...  newsm78 друго не се сещам.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт