НВ-ВМХ, част 84

  • 45 554
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Хайде и аз тук Laughing!За момента няма нищо интересно при мен,но съм тук и ви чета всеки ден.

# 16
  • SA
  • Мнения: 3 196
OneAndOnly, поздравления за успешното дипломиране!   bouquet Желая ти много бьдещи успехи и работа, която те удовлетворява!
Свидничка, този домашен уред има ли някакьв лимит на използваните импулси?

И една мисьл на д-р Емилова, която искрено ме разсмя:
Цитат
- Който има мозък в главата си, прави каквото трябва. Който няма – яде месо, отслабва
и се разболява от 100 болести и умира. Това е истината.
Joy
http://www.blitz.bg/article/39553

А тук сьбрах малко повече информация за вит.В12.
http://paskaleva6.blogspot.com/

# 17
  • Мнения: X
Шоки, мерси за темата

Камче,  Joy Joy Joy
Голяма смешка тази женица, какви ги къдри само, точно стил а-ла-Краса

# 18
  • Мнения: 1 280
Благодаря за ноавата тема !  Hug
Аз Емилова,като я гледам, не бих казала, че само живее на плодове,зеленчуци и чайчета...не я знам какво си похапва, но фигурата и  не пръщи от здраве !  Все си мисля, че като проповядваш нещо, и като взимаш от хората пари...и се вре по кое ли не предаване, малко поне да се беше погрижила за себе си. Да вземе да се консултира как да се облече, косата да си пооправи, не само да се жули като молив. Изобщо,като я видя, а еле и като я чуя ....  ooooh!
Аз съм добре, режим, килца, винаги има какво още да се желае, но не мрънкам.  Laughing Купихме си златни яйца.  От някаква ферма, пасяли, кълвяли, летяли,учели чужди езици и свирили на пиано...
12  броя за 6$... не мога да кажа, че кой знае колко се различават,освен по черупката.. Joy  Аз очаквах тлъст наситено жълт жълтък...ама не...но си ги ям.. утре сутринта,като си сваря поредните 2, пак ще се опитам да намеря 7 те разлики... Mr. Green Joy

# 19
  • Мнения: 207
И аз искам да се запиша. Заради интересните неща, които споделяте и заради Пинки  Hug Душко тез яйца златни направо  Whistling

Онли, първо честито дипломиране и успех с магистратурата. Бульона от телешко е най-хубавата добавка към всяко ястие. Свари си ребрата в повечко вода. Добави малко морков, целина и черен пипер на зърна.Аз варя в тенджера под налягане. После отдели ребрата и си ги готви както ти хасесва, а бульона прецеди и сложи в кутия в камерата. После лесно се отчупва от него и можеш да го слагаш на всякакво ядене с каквото си пожелаеш пилешко, свинско.. в комбинация с малко бяло винце е пълен разкош  Peace

Тези дни си взех 1галон прясно мляко да квася, и аз като Пинки от "златното" органик уж, но се пресече. Направих чудна извара от него. Невероятна направо. Ползвах тази рецепта http://recepti.gotvach.bg/ (излиза като спам) Рецептата е в Готвач.бг и се казва "Домашна извара". Пише публикувана от Милко. Но кой Милко и дали е този, който знаем   newsm78 Laughing
 Няма значение. Страхотна е. Сега ям органик извара собствено производство  Party. Не съм се и надявала на резултата. Нищо общо със сладката рикота, която продават тук.



# 20
  • Мнения: 2 854
Честито дипломиране OneAndOnly. Относно бульона можеш да му сложиш най-различни подправки и да го пиеш, на мен много ми харесва с добавена лъжица сметана. Съхранявам го в хладилника, обикновено до 4-5 дни.

# 21
  • SA
  • Мнения: 3 196
Пинки, тькмо се чудех тези дни кьде изчезна?  Hug
Ще ме умориш с тези златни яйца. Вие на сметка сте ги взели направо, щом и чужди езици са учили кокошките.  Joy
Тяна, тази извара , освен че млякото се пресича с оцет, или лимонов сок, нещо друго слага ли й се?

# 22
  • Мнения: X
 JoyПинки, те тва е, кокошлета пианисти, шпрехащи френски

Онли, честито и от мен и много успехи в тази специалност
  bouquet

Аз да ви почерпя, ме днес оглупявам с още една година
Ето от едно любимо заведение да си изберете италиански десерт
http://se.vapiano.com/en/menu/dolci/

# 23
  • Мнения: 2 127
Запис и от мен.
Емилова няма да я коментирам. Аз пък се радвам, че има хора като нея, които не ядат месо. Има повече за нас, не за друго Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Уаспи, слънце, да си ми жива и здрава! Пари и лИбоФ, лИбоФ и пари да ти се бъркат, мешат, да не знаеш от кое имаш повече  Hug Hug Hug Hug

Тая Емилова  smile3532
Кукумицин пълен!

Пинки  скъса ме от смях  Joy

Тянче, домашната извара е нещо божественярско! Тази която казваш не съм я погледнала, но и аз си правя с домашно прясно мляко и я обожавам! Мога да я ям денонощно и непрекъснато  Embarassed

# 25
  • Мнения: 11 737
Щях да пускам снимки когато стана 70 кг и забравих. Последно пусках преди 10 месеца, когато бях 75 кг. Е, вече съм 70 кг. Облякох същите дрехи, уж да се види разликата, но няма особено голяма разлика в свалените 5 кг. Единствено на корем съм отслабнала и малко полата ми е по-широка, но не си личи особено. Свалям равномерно отвсякъде килцата.

Скрит текст:
newsm03


На първата снимка съм 75 кг, а на втората 70 кг.

Хайде, вие сте, показвайте снимки.  Simple Smile

УАСП, да си жива и здрава, много късмет в живота и много постигнати мечти!   bouquet

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 13:14 от Merelenda

# 26
  • SA
  • Мнения: 3 196
Мер, според мен имаш видима промяна в областта на талията. И на двете снимки изглеждаш чудесно!
Скрит текст:
Писах ти и в старата тема.

# 27
  • Мнения: 6 713
Уаспи, честит рожден ден! Hug

И аз се записвам в темата, защото лятото съвсем ви изтървах, дори не знам колко теми имам да се връщам назад. Whistling Ако по-важното е синтезирано на първа страница, ще си спестя да чета назад. Mr. Green

Мамите с по-малки деца, какви закуски правите сутрин? И за училище? съвсем се изчерпах на идеи и аз. Открих че щерката много обича пържени яйца, ама това само събота и неделя може... Малкият пък се дърпа, въобще са малко злояди...

И още един въпрос- брашното от картофи с какъв гл. индекс е? Бихте ли го ползвали като заместител на пшениченото брашно? Като ме врънкат за сладки и мъфини ,много ме изкушава да сменя пшениченото брашно, колкото и малко да се старая да слагам, поне с нещо не-глутеново.  Rolling Eyes

Мер, много си готина! Flutter

# 28
  • Мнения: X
Мер, изглеждаш страхотно и на двете снимки
Аз имам една морска снимка на същите кг, която все се каня да покажа, ще гледам тези дни да свърша и това

Момичета, много ви благодаря  Hug


Аз съм се опитвала да правя мъфини с карт.брашно
Сместта трябва да е доста течна и да се увеличи маслото, иначе след изпичане стават сухи и твърди

В моите рецепти май  има линк към сладкиш с кестеново пюре, много вкусно става с него
Ето го оригиналът
http://marmottesetchocolat.blogspot.se/2010/10/gateau-au-chocola … e-de-marrons.html

Аз замествам брашното със смлени лешници
Или смесено кокосови стърготини и смлени лешници и/или бадеми

С тази домашна извара после как чегъртате тенджерата?
Аз си правих няколко пъти от фермерски мляко
После се проклех хиляди пъти докато оправя тенджерата

# 29
  • Мнения: 527
Благодаря за темата  bouquetсъжалявам че само се записвам но няма нищо ново при мен.Чета ви с интерес

Общи условия

Активация на акаунт