Пазаруване от George(ASDA) - Тема 7

  • 84 924
  • 744
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 358
Дано в близко бъдеще има отново намаление в раздел Бебе. Харесах доста неща, но се колебая какви размери да поръчам, така че реших да изчакам още малко, да видим бебчо как върви като тегло - лекарите предричат да е поне 4 кг, но засега предположенията им са безпочвени.

Мен ако питаш, дори и 4 + да се роди бебчето 0-3 месеца ще са му ОК, ние си ги носихме доста дълго време, малкия се роди 3.5 кг., но надаваше по 1.5 кг на месец, така че определено стават за по-голямо бебче.

Аз сега чакам някое намаление да купя за баткото долнища и блузки, че в яслата такова цапане става, че не мога да смогна с прането  Shocked

# 211
  • София
  • Мнения: 716
Момичета, благодаря за напътствията. Не се сдържах и вчера направих първата си поръчка. Притесненията ми, че няма да се справя с поръчката и разплащането се оказаха напълно безпочвени. На 16ти ще пристигнат нещата я транспортната фирма и след това не знам...нямам търпение!

# 212
  • Мнения: 4 721
Към края на месеца ще е при теб  Simple Smile
Това което исках е изчерпано  Crossing Arms

# 213
  • София
  • Мнения: 716
Към края на месеца ще е при теб  Simple Smile
Това което исках е изчерпано  Crossing Arms


Много неприятно, да. И аз си бях набелязала едни неща и докато умувах за други...се изчерпаха. Tired

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Колко време обичайно трябва да чакам отговор на моята сага с тях. Писала съм им в четвъртък на мейла от първа страница, до утре ако нямам отговор ще пиша пак, че 28 дневния срок ми накъсява. Аа има ли някакъв друг контакт , друг мейл. В сайта намерих само често задавани въпроси и отговори.

# 215
  • Русе
  • Мнения: 623
Мейлът, който е поместен на 1-ва страница, е най-сигурният начин. Обикновено в рамките на 3-4 дни са ми отговаряли на него. Провери да не е отишло в "Спам".

# 216
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета. Налагало ли ви се е да търсите proof of delivery от asda за неполучена пратка? Според тракинга на hermes пратката е доставена на адреса на Габиели на 1ви Октомври, статуса е "delivered to letterbox", което според мен означава, че не са я предали лично на човек на адреса. Писах на Габиели, отговориха ми, че не са я получили и да искам proof of delivery. Писах няколко пъти на мейла на asda, отговориха ми, че са пратили запитването до отдел доставки. Някой с опит в такава ситуация? Благодаря предварително за помощта

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Нямам отговор и в СПАМ. Имам един мейл само от преди доста дни, на 29 09. , когато е получена на англ. адрес едната част от поръчката. Ето го:
Your ASDA parcel is now with your local Hermes courier for delivery.
hermes   

Hello Miss ..............,

Your ASDA parcel is now with your local Hermes courier for delivery.

For complete tracking history please click below:


Kind regards,

The Hermes team
От ГАБИЕЛИ казват да пиша на офиса им в Лондон и да чакам да ми отговорят дали там има нещо друго за мен. Според мен втора част на поръчката изобщо не е излизала от асда.

# 218
  • Мнения: 5 597
Девойки,ако попаднете на свежо пролетно яке дамско р-р S ,моля споделете. Може и др сайт ( или подходящ размер от детската секция)

# 219
  • Русе
  • Мнения: 623
ailan , пиши им, пиши и на Асда отново. Явно с Габиели имате някакъв проблем вие. Виж поста преди твоя:

Здравейте, момичета. Налагало ли ви се е да търсите proof of delivery от asda за неполучена пратка? Според тракинга на hermes пратката е доставена на адреса на Габиели на 1ви Октомври, статуса е "delivered to letterbox", което според мен означава, че не са я предали лично на човек на адреса. Писах на Габиели, отговориха ми, че не са я получили и да искам proof of delivery. Писах няколко пъти на мейла на asda, отговориха ми, че са пратили запитването до отдел доставки. Някой с опит в такава ситуация? Благодаря предварително за помощта

# 220
  • Мнения: 97

Момичета да питам поръчвали ли сте за вас си якета и обувки? някои неща, но не знам мога ли да се доверя на качествотот на дамската конфекция, както на бебешката например. Някой скоро да е пазарувал за себе си Simple Smile.

Здравей, аз си харесах това http://direct.asda.com/george/womens/coats-jackets/duffle-coat/G … 3,default,pd.html , тези дни ще го взема от превозвача и ще мога да дам отзиви (ако някой се интересува  Grinning).

И аз ще чакам отзиви за палтото,като материя как е

Здравейте, палтото пристигна, добра изработка, приятно е на допир, не боцка и е без подплата.
Скрит текст:
Не съм преценила добре размера, мама ще му се порадва  Crazy

# 221
  • Мнения: 4 721
някой поръчвал ли детски килим от сайта?
много ми хареса този http://direct.asda.com/george/george-home/George-Home-Road-Rug/0 … lt,pd.html?dual=0

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Вече имам отговор от АСДА Hug Hug Hug
ще ми възстановят парите по сметката в рамките на 3-5 дни. Само не разбрах каква е причината за неизпратената поръчка, при условие, че някой от нещата и в момента ги има налични, но няма значение. За дефектното яке - искат да им го върна и да ми го оправят, или да ми пратят друго, но при условие, че то е по-скоро есенно, ще го задържа така.

# 223
  • Мнения: 5 597
Намаление,някакво ...

# 224
  • Мнения: 11
Здравейте!За първи път ще пазарувам от George може ли някои да ми каже с коя фирма посредник да ги поръчам.Извинявам се ако въпроса ми не е от най-умните ,но не съм запозната с поръчките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт