Автоимунен тиреоидит на Хашимото (35)

  • 78 133
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Sofia
  • Мнения: 26 142
Doli, ти нали се мажеше с магнезиево олио? То се усвоява в пъти по-добре (май на 100%) от магнезий на таблетки, но в темата за ВМХ се коментира, че за да усвои правилно магнезия са нужни витамин Д, витамин К2.
Скрит текст:
Много публикации за магнезия, витамин Д, витамин К2, взаимовръзката и усвояването им 



да,мажа се и с олио,но явно другите два ми са липси...

# 751
  • София
  • Мнения: 10 692
сега ще  направя нова тема

нова тема

Последна редакция: сб, 20 дек 2014, 11:42 от magnet_for_happiness

# 752
  • Мнения: 32
При мен сякаш има някакво възпаление на ставите, но странното е, че само когато ги натоваря и започват страшни болки, отичат ми краката, колената се зачервяват, а впоследствие започнаха и тазобедрените стави да ме болят по същия начин. От изследванията бяха завишени СУЕ, ПИКОЧНА КИСЕЛИНА (която сега е нормална) и CRP. Ревматологът ми изписа Aflamil, който не съм пила, понеже имам подобно противовъзпалително лекарство вкъщи, но го пиех само когато ме болеше много. Искам да ви кажа за Дяволския нокът, за който може би сте чували. Имам близка в чужбина (САЩ) и тя ми го изпрати от там на капсули е. По принцип не вярвах много, че ще ми помогне, но болките наистина не са същите и ставите ми не се зачервяват така, а и както казах пикочната киселина е в норма вече. Така че опитайте мисля, че тук също се продава. Wink

Общи условия

Активация на акаунт