Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 1

  • 42 157
  • 719
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 53
Аз имам чувството че има нещо наместено.  Thinking

# 121
  • Мнения: 31 165
ей , много пусто тук тази вечер тук . Феновете им натриха носа Wink
И Занев си заминава , според мен ....
Да си ходи!
Много ми е кеф за Нага и за това, че така им се подиграха на ветераните.

# 122
  • София
  • Мнения: 937
Кофти час е, ако така ще продължава.Тази вечер доста тегаво с този мач, ама успях да гледам и двете Simple Smile.

Много ме радват новобранците, свалиха им самочувствието на "старите кучета".

Занев доста дразни (и мен също, доста ми е простоват), но не мисля, че на този етап ще гонят физически силен участник.

# 123
  • Мнения: 3 942
Предполагам са го сложили по това време заради ББ. Дейлитата ще са от 20:00 до 21:00 и в 21:30 хората да могат да гледат Сървайвър.
На мен ми стана мъчно за Занев и неговото племе за двете загуби.

# 124
  • Мнения: 780
По това, което чух Сървайвър е бил смазан вчера по рейтинг от Биг Брадър. За това БТВ са си пуснали топ рейтинговия продукт за да се конкурира по това време с мача на Лудогорец и Биг Брадър. Доказано най-голям рейтинг в тв ефира от няколко години насам правят турските сериали. Сърдете се на вашите баби и майки за ниския рейтинг на Сървайвър и високия на турския сериал.

# 125
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Този епизод ми хареса,докато даваха играта ми беше поднапрежение и интересно.От една страна се радвам,че феновете биха,но си симпатизирам на "старите кучета",дано това ги стимулира да дадат повече от себе си,а не да разчитат,че са ветерани.
Според мен Янита си заминава  Peace
Колкото беше виновен Занев,толкова Янита и Силвия

# 126
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050

Според мен Янита си заминава  Peace


дано да си права , рядко антипатична особа ми е  Peace

# 127
  • Мнения: 50
Аз си симпатизирам на Занев и това си е!
Защо да е виновен?- Защото сам предложи да го номинират, с идеята да бъде полезен?
Просто не беше неговата игра.
И все пак - евала му за постъпката.
По- добре ли е да се свиеш като мишка?

# 128
  • Мнения: 528
Занев да си ходи, не го харесвам още от Сезон 4. С Бърканичков тогава бяха големи приятели. Но този Занев е надут пуяк, все се прави, че всичко знае, за силовите игри добре се справя, но иначе е въздух под налягане, при това Янитката и тя при него, една от най-антипатичните от Сезон 3, може да е прекарала време във фитнеса, но пак не ми изглежда физически силен играч. Голямото Силве също ми е неприятна.

Финдо ми е фаворит още от Сезон 2, заедно с Дренски и близначките, които не учатват. Ех, яд ме е за Дренски, той е по-добър от мъжете там, няма само физическа сила, но и интелигентност, която на Занев не му е силната черта. Агонцев е голям образ, Агонцева не ми е симпатична. Малкото Силве ми харесва още от Сезон 3. Ралица по същия начин я харесвам от Сезон 4. Ива не я харесвам, заради двойната игра в Сезон 4, но да видим какво ще направи сега. Митко е много странен образ :Д Понякога го харесвам, понякога ми идва в повече.

Ако можеш да вкарам аз участници в играта, щях да върна от Сезон 1 Андрей, Таня и Семра може би, обезателно Дренски от Сезон 2, може би Джина и Станка като по-силни и симпатични жени, както и блзиначките, вече вероятно по-зрели момичета, имаше и едно момче Миро, Дианка също, мисля, че бяха добри играчи, от Сезон 3 Здравко, Филип, Яна, Гери малката, Ваня също може, Лъчо козела - четирима наистина достойни играчи, от Сезон 4 без съмнение фаворитите ми Любо и Киро, Джулиета също, Йочката и Туджаров също бяха добри играчи, Амиджинова също ми беше симпатична, както и Мария, която отпадна рано. Simple Smile

И от върнатите сега бих оставила Финдо, Ралица, малкото Силве. Ива, Митко и Бърканичков също ми харесват засега. :Д Агонцев си е забавен, но в игрите не знам как ще се справи. :Д

Много ми станаха участниците за сезона. :Д

По това, което чух Сървайвър е бил смазан вчера по рейтинг от Биг Брадър. За това БТВ са си пуснали топ рейтинговия продукт за да се конкурира по това време с мача на Лудогорец и Биг Брадър. Доказано най-голям рейтинг в тв ефира от няколко години насам правят турските сериали. Сърдете се на вашите баби и майки за ниския рейтинг на Сървайвър и високия на турския сериал.

БТВ и Нова пуснаха съвсем различни рейтингови данни.

# 129
  • Мнения: 968
Добра победа на феновете , нахъсани са и имат късмета на новака. Започвам да си мисля, че старите кучета няма да се сработят и ще продължат загубите. Нооо, поздравления за оператора , когато Марчо хукна към стълбата с лъка, направо ме хвърли в епоса с бойците Урук Хай . Трудни са изпитанията , куражлии са всички участници. Но епизодите са много накъсани, даже дразнещо приличат на реклами.
Иначе ми е приятно да видя малката Силвия ,много борбено момиче, дано успее този път. Пранжева как се е навила за участие не знам, първото участие и донесе само негативи. А защо имам мътен спомен за режисьора Митко, че психяса в сезона си? Абе ,пожелавам  успех на всички и нека по-добрият победи, а не с помоща на продуцентите. Защото имаше достойни играчи (  Дренски) , които бяха поставени в ситуация да загубят.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 967
По това, което чух Сървайвър е бил смазан вчера по рейтинг от Биг Брадър. За това БТВ са си пуснали топ рейтинговия продукт за да се конкурира по това време с мача на Лудогорец и Биг Брадър. Доказано най-голям рейтинг в тв ефира от няколко години насам правят турските сериали. Сърдете се на вашите баби и майки за ниския рейтинг на Сървайвър и високия на турския сериал.

Между ББ и Сървайвър, естествено харесвам второто!
Между Нова и БТВ   - първата!

За рейтинга не се сърдете на бабите, а на самите вас.
Колкото и да се обясняват авторите на ББ , за мен е просташко
и предвидимо шоу.

# 131
  • Мнения: 4 593
До момента много симпатизирам на Нага, според мен добре се сработиха като отбор, а и все по-добре ще става. Ветераните ме дразнят почти всички, симпатизирам на Ралица и може би на Митко, но не съм сигурна още за него.

От промото ми се видя, че утре ще е племенният съвет, макар че може и да го оставят за четвъртък. И игра за имунитет трябва да имат, която вероятно ще е утре. Чудя се кога да пусна анкетата, но за всеки случай я пускам сега, а за другата седмица вече ще знам кое кога излъчват. Peace

# 132
  • София
  • Мнения: 27 160
Ясно е, че в страна като нашата в която чалгата е издигната на пиедестал ББ ще бие по рейтинг Сървайвър, жалка работа. Но те и самите продуценти на Сървайвър са виновни, защото осраха всичко с малоумните си и тендециозни решения през годините.
Върхът на простотията беше когато нарочно прецакаха най-достойния играч в Сървайвър - Жоро Дренски. Още ме е яд за него. Ама страшно много. А в последното издание преди 5 г. разбиха един уникален и невиждан отбор и не случайно си навлякоха адски много хейт, а и рейтингите им паднаха много. В началото не беше така.
Дано този път няма такива простотии и да са си взели поука, защото следващото издание може да е след 10 години...

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 05:52 от Diavolo

# 133
  • София
  • Мнения: 27 160
Иначе много се радвам, че поне до този момент тук цари едно що годе обединение около участниците и впечатлението, което създават.
От жените - малкото Силве и Рали и хайде донякъде Дамяна от новите.
От мъжете - Агонцев, Финдо (те са си партия двамцата), Занев (въпреки, че простичък и нагъл, но гори и се раздава) и Ваня и хирурга от новите.
Там разни разхождащи се командоси и ММА бойци ми идва в повече. Да не говорим за тунингите по телата на жените, ужасТ и безумие. Но за да канят такива хора явно това се продава у нас и точно това е най-жалкото.
Толкова ли няма да направят един формат с едни съвсем нормални и обикновени хорица.

Иначе поне засега ветераните яко се излагат. Все едно те са новобранците. Разделили са се на лагери, не могат да преценят кой в какво е силен, държат се като новобранци и много разочароват. Но още е твърде рано за генерализации.
Новобранките кефят като отбор, надъхани са и се раздават. Но и там има много бомби със закъснител.

Този алпиниста ми харесва, знае какво прави и изглежда доста естествен човек, който знае много добре за какво е отишъл, добре е подготвен и очаквам доста от него.

На съвета си заминава най-ужасяващия тунинг - Янитка (дано)

# 134
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Филип от Сървайвър, не си спомням кой сезон, в сутрешния блок.  Peace Е, той също трябваше да участва.

И аз май симпатизирам малко повече на Нага. Simple Smile Просто някои от другото племе се държат като изкарали няколко Сървайвъра и всичко знаят. За изгонване мисля, че ще обвинят някой за загубата и той ще си отиде или ще е някой от сем. Агонцеви, гласувах за Диана сега.
Не разбирам много какъв е смисълът на самотния участник, ама ще видим. Сигурно ще го представят на обединението. Николай Мартинов не беше ли и той по тая схема или се бъркам?
Мнооого ме беше яд за Дренски, много.

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 09:23 от abs

Общи условия

Активация на акаунт