Освобождаване от физическо

  • 2 955
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте!
Ако има подобна тема се извинявам, но не успях да я открия.
Искам да попитам дали мога да се освободя от физическо, ако имам хроничен апандисит?
Също така искам да попитам  горе - долу какво се прави, за да се освободя.
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА ОТГОВОРИТЕ!!! newsm20

# 1
  • Мнения: 220
Можеш с бележка от личния лекар или друг специалист. Това не те освобождава от присъствие в часа, просто няма спортуваш.

# 2
  • Мнения: 911
Освобождавана съм от часовете по ФВС / в училище, а след това и в университета / от лекарска комисия за цялата учебна година. Не съм сигурна, но личния лекар или лекар-специалист освобождават за период от 1месец.

Това не те освобождава от присъствие в часа, просто няма спортуваш.

 Peace пише го и на протоколите

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Който ти е поставил диагнозата да те изпрати на лекарска комисия, която да се произнесе дали трябва или не трябва да играеш физическо.

# 4
  • Мнения: 13
Благодаря Ви много за отговорите!!!

# 5
  • Мнения: 151
Аз за втора година ще съм освободена от физическо. В моето училище това, че трябва да присъстваш в часовете не е вярно. Аз когато имаме първи или последен час не ходя въобще и никой нищо не ми е казвал. Пък и то няма логика, за какво да си там като така или иначе нищо не правиш. Една съученичка също е освободена и за цялата година в нито един час по фвс не е влязла.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Физическата култура не е само движение. Но някои деца предпочитат освобождаването заради самото освобождаване.

# 7
  • Мнения: 13
Аз за втора година ще съм освободена от физическо. В моето училище това, че трябва да присъстваш в часовете не е вярно. Аз когато имаме първи или последен час не ходя въобще и никой нищо не ми е казвал. Пък и то няма логика, за какво да си там като така или иначе нищо не правиш. Една съученичка също е освободена и за цялата година в нито един час по фвс не е влязла.


В нашето училище е също така, когато имаме първия или последния час освободените не влизат в часовете. Благодаря Ви много отговора!

Общи условия

Активация на акаунт