Z Nation

  • 26 070
  • 332
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 492
Ахахах, вярно е с рошави  къдри.

Сетих се за сцената, когато Генерала падаше от покрива в стил Брус Уилис или Щварценегер  Joy Заигравкат се с кино-моменти  Wink

# 136
  • Мнения: 3 736
Раааазкош! Разкош!  Joy Joy Joy Вече съвсем свърнаха в друга посока, радвам се.

# 137
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама има канибали, бе, защо не ме викате?!  Crossing Arms

# 138
  • София
  • Мнения: 3 581
Тия канибали ми бяха по ужасни от другите. Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 3 736
По-откачени бяха, определено. Ама и по-неубедителни. "Майката" беше особено симпатична.  Laughing

# 140
  • София
  • Мнения: 3 581
Ай, ни моа, тоя Мърфи как се изпърдя. hahaha И дядката - не прегръщайте зомбитата. Joy

# 141
  • Мнения: 3 736
Дааа.  Joy Joy Joy Тоя сериал е като джънк фуд, ама готин джънк фуд, не смачкан бигмак.

# 142
  • Мнения: 4 592
Светещи зомбита. Joy И Мърфи, ох, Мърфи, колко се хилих. Ше умрат заради една пръдня. Laughing

# 143
  • Мнения: 6 492
Настигнах ви! Готини, хареса ми и серията в стил "Този див, див запад" и заспалата, че и радиационната lol: Имат идеи и подхождат хумористично  hahaha

пп В последната серия онез двамата не ми липсваха  Wink Жалко, че Амалия се озомби, можеше да е яко и секси попълнение. Wink

# 144
  • Мнения: 3 736
Уестърнската ми е абсолютно любима! (И на мен не ми липсват двамата, честно казано, въпреки че Настенка ми е симпатична). Laughing

# 145
  • София
  • Мнения: 3 581
За кои двама говорите? На мотора ли? Серията с тях беше абсолютен тъпизъм, дано да ги съберат с другите, поне нещо се случва там.

# 146
  • Мнения: 6 492
Същите.
Настенка не ми харесва кога върти гъз. Като развърти "боздугана" е друга работа. В тяхната серия ги въртя и двете  Laughing

# 147
  • София
  • Мнения: 3 581
Въобше не ми харесва тая. Тука от жените нямам любимка. Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 6 492
И аз. Избирали са ги по кокорене  Shocked

# 149
  • София
  • Мнения: 3 581
Тая с присвитите очи със сигурност не се кокори. hahaha Обаче е смотана за двама.

Виж, Диджей ако го пуснат срещу зомбита, ще е голяма гледка. А то нямало зомбита толкова на север, щото замръзвали ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт