Забранения плод. Грешно или не ?

  • 16 209
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ехх, отдавна не бях попадала на романтична тема за млада любов Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 39 228
След две седмици да не четем
ПОМОЩ!!!!! БРЕМЕННА ЛИ СЪМ?

# 17
  • Мнения: 2 650
Не съм авторката, но -  Merri_An , изобщо не  можеш да звучиш като свекърва,звучиш като приятелка Hug
belinda ,  мислиш, че е пързалка ли Rolling Eyes

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 15 544
Чудно, какво е твоето поведение в компанията, защото за 11 години, никой от приятелите на мъжа ми не си е искал нищо от мен:)

   Същото си помислих и аз. Как пък така всички се били пробвали. Shocked Че т'ва да не е кварталната бакалия, че всеки да има мерак да влиза в нея от време на време. Whistling Ако въпросният приятел-мераклия беше един, най-много двама, бих разбрала – ама цялата компания ми дойде малко в повечко.

# 19
  • Мнения: 25 558
Пропускате най-главното:

Споделете, случвало ли ви се е такова нещо, как постъпихте.. Продължихте ли или прекъснахте контактите си с този човек..

Цялата история е една въдичка, която да ви подтикне да бъдете максимално искрени и подробни, за да...
Защо всъщност? Курсова работа или дисертация? Хм, баш пък за изневерите ли?
Статия? По-вероятно.
Просто клюкарско любопитство? Възможно.
Но някак си ми се струва, че по-интересните разказчета ще лъснат в някоя медия - 1:1 или леко преразказани. Или пък като сюжет за някое "риалити" шоу.
Ако ви влече да изкарате заплатката на някого - пишете. Само не забравяйте, че децата растат и попадат в Бг-мамма. Ако преди това не са попаднали мъжете ви.
Не за друго, ама не ми се иска да се разделяме по спешност с вас...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 270
Значи да се беше изчукала с тоя някъде тихо и кротко, щях да го приема, ама гаджето ти да спи в другата стая , а ти да се натискаш с приятеля му , не мога  Rolling Eyes

Пък и представи си щом от едно натискане свършва, то секса въобще няма да си заслужава  hahaha

+1

Имай някакъв стил! Не че в поведението ти прозира такъв, но ако не го правиш в съседната стая, докато приятелят ти спи, поне ще реша, че имаш капка акъл.

# 21
  • Мнения: 12 937
Како, ти уби всичко детско в мен тази вечер Wink И аз мисля, че някой иска да ни хързулне и то плоско, факта, че само заложи въдицата и бега е показателен.
Ама не така , бе моме, развий малко сюжета, вкарай екшън малко, ти натискане, празнене, слаба ракия Joy

# 22
  • Мнения: X
Според мен трябва, да се разделиш с приятеля ти, защото си явно недостатъчно зряла за сериозна връзка. Поживей си, излизай, забавлявай се, срещай се с момчета, но всичко с мярка, за да не съжаляваш един ден.

Сигурно ще ти мине бързо тръпката към този 27-годишния, ти сега го искаш, защото ти е бил недостъпен, а после няма да бъде така.

Скрит текст:
това че има 2 деца не е малък фактор

също и това, че свършва още преди секса.. Whistling

# 23
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Вие пък, заядохте  се, че в съседната  стая  били...голям праз. Истинска  завръзка  на сюжета би  станала , ако  се  бяха  гушкали  в същото  легло, в което  е  спяло и  нищо  неподозиращото  либе  на момата Grinning

Авторке, не  че нещо, обаче....или  излъчваш  разгонени  сигнали  или  си  бъдеща мис Свят, или пък приятелите  на  мъжа ти, всичките, без изключение  са  ненаситни  нерези,  за които  няма  нищо по-вълнуващо от това, да изчукат  приятелката  на  приятеля  си. И понеже  един човек може  да  се прецени и  по  приятелския му кръг, огледай  се пък твоичкият  на   чия приятелка/ от тези, на приятелите му/, е хвърлил мерак Sunglasses
Малко объркано стана, но ти  ще ме разбереш Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 650


Скрит текст:
това че има 2 деца не е малък фактор

също и това, че свършва още преди секса.. Whistling

**Sisi** , мъж на 27 с вече две деца...ми съвсем нормално е да свършва преди секса - това също си е предпазно средство Laughing

# 25
  • Мнения: X
Да не ожаднее човек, еййй.  hahaha

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Значи да се беше изчукала с тоя някъде тихо и кротко, щях да го приема, ама гаджето ти да спи в другата стая , а ти да се натискаш с приятеля му , не мога  Rolling Eyes

Пък и представи си щом от едно натискане свършва, то секса въобще няма да си заслужава  hahaha

Е , то затова жената го е отсвирила още докато са били във връзка  Whistling


Цитат
С жена си по принцип не се разбират, тя постъпваше много зле с него, изневеряваше му и какво ли не.... в крайна сметка преди месец се разделиха уж окончателно ...

# 27
  • Мнения: 146
Тююю, краят на историята ме разочарова, мислех, че сте си заформили тройка и толкова ви е харесало, та сега обсъждате евентуално съжителство заедно, и на кой да кръстите първото дете  Mr. Green. Пък то някакво прозаично натискане  Crossing Arms, жалко, началото бе обещаващо.

# 28
  • Мнения: 3
Край! Разкрихте ме, аз съм журналист под прикритие... Вие сериозно ли ?  newsm78 Това като казвам всичките му приятели, вие да не мислите че 150 човека... става въпрос за 3-4ма... Нека бъда точна - 4 ... И да, те просто са си такива.. налитат на приятелките на приятелите си и която им върже.. е, аз не съм. Да , наясно съм, че изневярата не е само физическа.. Чувствам се много странно от вчера.. И под изневерявала имах предвид, че не съм правила секс с никого, не се и бях натискала с никого до онзи ден от както съм с моя. За сметка на това той ми беше изневерил и аз го хванах, разделихме се за малко и после се събрахме пак. От тогава уж е света вода, но аз вече не вярвам. Не че му нямам доверие, но колкото повече раста така да го кажа, толкова повече се убеждавам, че явно честни хора няма, и 99% от хората изневеряват, без значение на колко години са, имат ли деца или не... Как временно привличане от 4 години.. ами имах предвид, че сега, когато ми обърна реално внимание, по начина по които исках, макар и че не беше редно може пък всичко да премине и да не ми е интересен, както и да звучи това... Някой беше писал да не съм си го била харесала защото само той не ме бил закачал.. честно казано и това го премислях, дори му споделих, че може би и точно за това точно той ме привлича... И не , определено не съм мис свят.. Който иска да ми вярва, който иска да не ми вярва, за пръв път ми се случва такова нещо, объркана съм просто, по принцип съм честен човек, споделям на 99% всичко с моя, знае че другите му приятели ме закачаха и някои продължават и сега не общува с тях... Това, че съм малка в сравнение с други и "нямам опит" не значи че съм някакъв идиот! И не, няма да четете след една седмица помощ-бременна съм! Много добре знам как може и как не може да се забременее ! Гризеше ме толкова жестоко от вътре, имах нужда да споделя с някого какво ми се случи и някои просто да ми даде съвет " според мен по-добре не се занимавай " или едиси какво направи... Не мога да споделя с реален човек, защото не искам никои с никого да се кара заради мен. Наясно съм колко е гадно и нечестно... И не, жена му не го остави, той я остави, защото тя се държеше с него отвратително.. аз дори се чудя как я е търпял толкова време, но това те си го знаят. Въпреки всичко според мен е по - добре да са заедно, а не да си прехвърлят децата като топка " днес ти ще гледаш едното аз другото , а утре обратното " .. все пак не съм някакво чудовище.. разбирам, може да ме нападате заради самите ми действия, но не се присмивайте, защото поне 1 от тези дето се присмиват го е правил..

# 29
  • Мнения: 3
А, да, забравих... Ожаднях, да.. и отидох при него.. нямаше как да не отида, след като той спеше в кухнята.. но пъккк вие трябва да нападнете веднага ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт