САНТОРИНИ с BULGARIA TRAVEL

  • 1 574
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
На вниманието на всички,които тепърва ще откриват очарованието на  прекрасния остров Санторини !!! Мили приятели,подгответе се за една незабравима екскурзия с  BULGARIA TRAVEL!  Подгответе се за пътуване с автобус без климатик,имам в предвид адска жега 15 мин,след което 5 мин ледена струя  въздух върху изпотената ви глава(така беше поне във втората половина на автобуса). И така 12 часа до Атина! Когато стигнете Санторини  се молете да попаднете в  групата за хотела  3 звезди(за което сте си платили),а не в останалите 2 групи за хотел 2 звезди или за хотела с 1 звезда. Аз специално попаднах в хотела 2 звезди,който е на главен път и ви осигурява 24 часа нонстоп силен шум. Та в този хотел получавахме всеки ден една и съща континентална закуска,за разлика от другите две групи,които са получавали закуска на блок маса с колбаси и сирене,каквито ние не получихме нито един път. Няма да издребнявам за други дребни неща ,защото искам да запазя прекрасните си впечатления от самия Санторини. Ако все пак тези ''малки '' проблеми не Ви плашат,Ви пожелавам неповторими дни на този шедьовър на природата!!!

# 1
  • Мнения: 618
Трябвало е да си търсите правата  Naughty
Преди всяка екскурзия се подписват едни услови вид договор между вас и между туроператора и всичко извън опоменатите там стандарти, занимания,продължителност и т.н. Е абсолютно доказуемо и подсъдимо. До съд не се стига рядко туроператори си позволяват да не обезщетят недоволни клиенти които имат право заради широкия пазар на туроператори и конкурентоспособността.
Най-вероятно е късно във вашият случай, но никога не бих позволила това за което съм платила да не отговаря на това което получавам. Има комисия за защита на потребителя от там се тръгва ако се наложи след като не ви обърнат внимание от фирмата.
Успех с бъдещите екскурзии и пидбирайте по-внимателно изпълнителите.

Общи условия

Активация на акаунт