Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~95

  • 42 744
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 36 748
Сиси  Hug прочети написаното в скрития текс....защото ти не четеш, но написаното е за теб....
Скрит текст:
все още си под емоцията на фестивал...нормално е, но всички тези снимки, които си наслагала ги сложи в "скрит текст", защото не са във връзка с темата. След това да не плачеш, че са те поздравили с бан....
Вярвам ти, че си уморена, но утре на работа ше си починеш....

Вече дойде време за почивка тук в темата.....





# 391
  • Мнения: 36 748
Цвети сутринта ме затрудни, че трябваше да правя кафе....аз докато се помотвам Злати го направила и сервирала....Обзеха ме едни терзания "Къде си!" но бързо се сетих.....Щях да излизам, но като разбрах, че те няма се отказах....

Така и не съм изгледала "Аси"....навремето го излъчваха в неудобен час - като се върнех от работа и епизода преполовил....Като се върна и започна да гледам, все се случваха сцени от една селска мизерия...кал, ботуши....и го свързвах с моето ходене на село....исках да гледам нещо по-луксозно....
Сега по ДФ повтарят и потретят едни и същи сериали, но него все още не са го давали......



Еркан с нова прическа....

# 392
  • Мнения: 36 748


Работна снимка от ParamParça.....
Нещо реално, че се работи.... Peace



# 393
# 394
  • Мнения: 7 044
Сиси  Hug прочети написаното в скрития текс....защото ти не четеш, но написаното е за теб....
Скрит текст:
все още си под емоцията на фестивал...нормално е, но всички тези снимки, които си наслагала ги сложи в "скрит текст", защото не са във връзка с темата. След това да не плачеш, че са те поздравили с бан....
Вярвам ти, че си уморена, но утре на работа ше си починеш....

Вече дойде време за почивка тук в темата.....







Скъпа, много ти благодаря.  Разбрах.  Приятна вечер.
 Всичко добро.

# 395
  • Мнения: 7 044
Наистина не съм ви чела, но ще наваксам. Сега ходих да се изкъпя и лягам.  Лека нощ.

# 396
  • Мнения: 41 665
Сиси Hug хубаво си изкарала!И аз ти бях писала нещо в скрити! LaughingИмаш да гледаш и КПА.Дадох ти линкове! Peace

Ани Hug като четох постовете и видях за Антакия веднага се сетих за Аси! Grinning Но Дила е писала,Цвети също!От там харесах Туба и Мурат Й. и следя проектите им!А след Любов назаем следя и Еркан,но само преведено! Peace На Туба и Мурат проектите винаги се превеждат! Peace Аси го повториха по ДФ,но в момента не си спомням,преди 2-3 г. newsm78

Цвети Hug лесно ви е до Румъния! LaughingАз също съм ходила веднъж преди много години,но по суша-Констанца и Мамая!Още бях момиче! Joy

Аз досега гледах Карадайъ по АТВ и сега минавам  по темите! Laughing

Лека нощ! smile3524 Утре повече! Joy

# 397
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Честита ни ЕСЕН!   bouquet

И астрономическа, и истинска, но... надявам се и на още циганско лято, рано ни е да студуваме  Wink

А понеже и днес стартира работната ни седмица - много да е успешна за всички ни!  Peace

Ани  Hug вярно АСИ го повториха веднъж, в началото на Диема Ф, като такъв канал ( може би беше първата половина на 2011г., защото помня, че по него време гледах едновременно и АСИ, и вървящият все още по АТВ - ЗС)

Скрит текст:
А покрай АСИ разбрах, че има филми, които трябва да се ГЛЕДАТ, буквално имам предвид думата, защото до този момент аз гледах много филми, вършейки и други неща, но... тогава разбрах, че не мога да отлепя очи от екрана. Как да стане, като във всяка сцена, освен самото действие и думите, които слушах, се забелязваха и най-малките промени в лицата на героите. Така разбрах и захаресвах режисьора Мерджан, Туба, Мурат и всички останали актьори.  Peace

А това, че след първият ми (изгледан) филм с Туба следя следващите и нищо не пропускам, показва и кой успява да продължи да задържа вниманието ми, за разлика от някои други, които не ме впечатляват вече с новите си проекти и като, че ли се повтарят.  Peace

А в Еркан може и  Wink да не съм влюбена, но забелязвам и различното в него, а и най-вече ме впечатлява сериозното му отношение към работата му.  Peace

Злати  Hug

Хубав ден ви желая!  Hug

# 398
  • Мнения: 36 748
Добро утро и от мен!

На ранина трябваше да свърша малко работа, но преди това се опитах да вляза във форума, ама йок...не стана...От компа ли е, от Мама ли е не знам....Сега си пия кафето и ви пожелавам щастлив есенен ден, малко духовит....но вече така ще бъде....ще се радваме и на малкото слънчице.....

Цвети мерси за кафето  Hug Права си сериалите трябва да се гледат, а не да правим още 100 работи и след това да казваме, че някой сериал не струва...Актьорите играят с мимики, жестове и ако изпуснем тези моменти, значи нищо не сме гледали.....



С нашата хубавица ви пожелавам пъстроцветен ден с много положителни емоции

# 399
# 400
  • Мнения: 36 748


erkanpetekkaya Ordaaaaa .  3h  
 


Разгледах пресата, пълно мълчание....За някои от новите сериали по Стар тв вече са пуснали втори фрагмани за нашия все още няма нищо....нито фрагман, нито озет, нито снимки....Но ни предстои цял ден, а пък и утре е ден, нали  Peace

# 401
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug Hug Hug



Цвети Hug,Ани Hug

Така е има разлика как гледаш даден сериал! Peace Като седнеш и не можеш да отлепиш поглед от екрана! Laughing

На Джевдет Мерджан съм гледала и др, проекти след Аси!Загледах Касаба(Градчето)-2009г,пак го снимаха в Антакия,но беше спрян!2010г-Първи сезон на ПС,2011г-Въпреки всичко,пак го спряха!2011-2012г-Обикнах едно дете!Следващите два Изгубеният град и Татар Рамазан не съм гледала,защото нямаха превод! Peace



Дано днес се появи инфо! Praynig

Приятен ден,макар и леко дъждовен! Laughing Hug

# 402
  • Мнения: 36 748
Злати Есента ни "заваля"....никак не обичам такова време.... ooooh!
Трудно помня и боравя с турски имена - проблема ми е отколешен....
Нищо ново под дъжда за нашите сериали. Любопитно ми е, кои актьори още ще играят в Парченцата  Thinking newsm78 но за сега си оставам с любознателността....



# 403
  • Мнения: 36 748
kaderimin yazıldığı gün



# 404
  • Мнения: 36 748
Падругите са пуснали следното съобщение.....

Скрит текст:

Erkan Petekkaya - фильмы и сериалы

Дорогие друзья! У нас к вам предложение! Мы хотим заказать перевод сериала Тихая Буря на русский язык с субтитрами, НО нам нужна ваша помощь! Перевод платный! За каждую серию платить 1000руб. Сами мы с Катей непотянем поэтому просим помощи у вас! Кто сколько сможет? За серию? Писать в коментарии!
Мы будем очень рады если вы поможете нам!

За сведение Рубла-Лев
1000 рубли= 39,45 лв. -40,00 лева
Има въпрос, кога ще продължат с превода на Дила ханъм!...- няма отговор.
Плащането на преводачите ми е ясно как става, но как си събират парите от ползвателите нямам представа. Може би който заяви, че иска да гледа сериала със субтитри си заплаща и след това му изпращат видеото  newsm78
В такъв случай може би няма да можем да гледаме сериала с руски превод.....

Всичко се заплаща и аз приемам и при нас видеото с Бг субтитри да бъде платено с една приемлива цена. Който иска да гледа преведен епизод си плаща. За абонатите, които ще гледат целия сериал да е предвидена отстъпка и да има възможност за абонамент.
Така момичетата, които превеждат ще имат стимул да правят преводите, а ползвателите като мен, които не знаят турски   няма да гледат само картинки и да си измислят сценарии......
Разбира се, когато услугата е платена, трябва да се гарантира добро качество.....
Става лошо когато се гледат повече сериали, но пък и момичетата, които правят преводи си губят част от свободното време, от почивка, от време със семейството.....







Общи условия

Активация на акаунт