Искам да кажа ... (2)

  • 31 043
  • 801
  •   1
Отговори
# 300
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз пък си бях поспалана и понеже училището е срещу нас, а нашите ме събуждаха и отиваха на работа, трябваше сама да се оправям, та пак се катурвах на леглото уж само за пет минутки още сън и вечно закъснявах с тия пет минути. И на работа като тръгнах в началото, все пет минутки не ми достигаха и шефът все викаше "ми тръгвай 5 мин. по-рано!". но после се научих и сега съм точна като индианска стрела - и секундата заковавам.

# 301
  • Мнения: 5 940
 Julia_21 , дано детето ти да се адаптира лесно, да й харесва и да не налага да мислите за вариант отписване.

# 302
  • Мнения: 2 241
Покрай първия учебен ден се сетих да питам нещо... глупаво  Laughing
Едно време в училище ни даваха едни малки жълти хапчета със сладникав вкус. Какви, за Бога бяха тия хапчета, за какво ни ги даваха и продължават ли да ги дават на децата?  Thinking

# 303
  • Мнения: 15 015
Това беше за зъбите.

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Покрай първия учебен ден се сетих да питам нещо... глупаво  Laughing
Едно време в училище ни даваха едни малки жълти хапчета със сладникав вкус. Какви, за Бога бяха тия хапчета, за какво ни ги даваха и продължават ли да ги дават на децата?  Thinking

Мисля, че бяха флуорни таблетки.

# 305
  • Мнения: 4 199
Благодаря, valerie! На нас ни даваха йодни таблетки.

# 306
  • Мнения: 4 892
А аз не стига, че все пак ставах с омразното петле, а после имах забележки в бележника - закъсняла за ведрина, заради малката ми моткаща се сестра, която водех на училище. И до сега е тутка!

# 307
  • Мнения: 2 241
А с каква цел? Продължават ли да ги дават?
Странно ми е, как родителите ни са се съгласявали току така да ни се дават някакви лекарства.
Като се сетя как минаваше медицинската сестра по чиновете с хапове в ръка, които даже не бяха в блистери...  Laughing

# 308
  • Мнения: 4 199
Бедна е водата на йод в нашия край. Поне беше. Имаше даже лаф: Сопотненци гушави, Карловци гърбави. Те защо бяха гърбави обаче не помня.

# 309
  • Мнения: 4 500
Четвърти клас е дъщерята Grinning. Живеем много близо до училището, в малък град е така. Искам да я уча да се оправя сама, защото догодина ще живее в София, ново училище евентуално, ако я приемат, и шокът ще е голям Tired.
Моят син от края на втори клас се гледа сам - закусва, учи си, обядва и отива на училище. Тогава 2 години беше само втора смяна. Сега е в 5-ти клас и в ново училище на 4-5 спирки с тролей. Днес го заведох, от утре тръгва сам. Не е малка дъщеричката ти  Heart Eyes По-добре така, отколкото после да не може да се справя самичка  Hug

# 310
  • Мнения: 12 951
Къде се изпокрихте, бре? Готвите ли  chef
Да се похваля, че и втория ден на ясла мина много добре за Жаки, взехме я чак 16.30 яла, спала, пяла и танцувала, много я похвалиха госпожите, а татко и се наду, като паун:) Беше последна заварихме госпожите седнали на столчетата, дават и ябълки, а тя изнася рецитал:)) И за в къщи си взе ябълка, гладна няма да остане:)

# 311
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Къде се изпокрихте, бре? Готвите ли  chef
....
Не мога да вляза в ритъм. Имам чувството, че няма да ми стигне денят. Сега и ще готвя, да.

# 312
  • Мнения: 12 951
Нещо набързо направи, че почва ВБ:) Аз наготвих вече, пиле с ориз и супа топчета, ще имат за два дни.

# 313
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Браво на Жаки!!! На мен ясленият период ми беше кошмарен. Имахме проблеми с едната сестра, стигна се до жалби, за моя радост и до последствия. Но и това мина- замина...

Имаме няколко нови колеги в училище, две от колежките са ми приятелки и стисках палци да ги вземат. Вече съм щастлива, че има с кого да си пия кафето и да си разменя две- три думи в междучасието!

П.П. Жаки, аз лично готвя Simple Smile

# 314
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нещо набързо направи, че почва ВБ:) Аз наготвих вече, пиле с ориз и супа топчета, ще имат за два дни.
Аз бавни манджи рядко се хващам да правя. Много ясно, че ще е бързо. Оф, досега гладих.
А утре и в четвъртък и родителски срещи ме чакат. Ще готви някой друг май или ще търся готово.

Общи условия

Активация на акаунт