Violetta~Виолета- една мечта, една песен! - Тема 21

  • 87 996
  • 782
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 286
Нови рецепти от Анджи
Рецептите на Анджи: Кексчета - http://www.vbox7.com/play:0027988b31
Рецептите на Анджи: Капрезе в бурканче - http://www.vbox7.com/play:7434bd388e
Не мога да разбера защо на Андрес му викат Андре newsm78

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 19:05 от md_violetta_fan

# 406
  • Мнения: 490
Гледах шоуто на Анджи и предполагам, че щом там казват Херман, зачи и във филма ще си е така, а не Жерман.  Laughing  Постоянно го споменава милата.  Flutter Аз си знаех, че сватбата ще е между тях, предчувствах си го и го усещах. В крайна сметка беше крайно време Херман да се ожени за правилната жена!  Mr. Green

# 407
  • Мнения: 286
Какво да се прави объркали са от Дисни. Писали са го Жерман, защото хиляда жени смени Joy .

# 408
  • София
  • Мнения: 524
Страницата на "Аз ♥ Виолета" http://disney.bg/disney-channel/i_love_violetta
Очевидно, че водещите няма да са българи, както пишеше в сайта.
Ето част от написаното "Всяка седмица трима V-фенове - Адина, Алексия и Андра" Peace Мислех, че ще е по друг начин..

Знаете ли каква глупост е написана в сайта? ;д
Знаете ли, че Аз ♥ Виолета се излъчва също и в Полша? Полската версия се представя от Силвия Виктория и Соня, а Виолета там е също толкова популярна, колкото и в България.  hahaha

# 409
  • Мнения: 93
ЗДР!  Hug Не съм писал отдавна.
Първо искам да кажа, добре дошла Ева! Аз съм Георги, но може да ми викаш Жоро. И аз също ти пожелавам, приятни мигове в темата.

За рецептите на Анджи, много ми харесват, нещата готви, също и, че дават части от втори и първи сезон дублирани. Гласовете според мен са много добри и най-вероятно това ще са и за сезона. Hug
Видях страницата на Дисни, добре е направена.
Наистина, най-сетне ще се женят Анджи и Херман (Жерман) Joy
И аз си мислех че "Аз ♥ Виолета" ще е с българи, но... явно не са се намерили.

Марти, глупостта е, че са написали, че Виолета в Полша е също толкова популярна, колкото в България ли? hahaha newsm78

# 410
  • София
  • Мнения: 524
На мен ми харесва шоуто на Анджи, рецептите са яки, ама все още не мога да накрам някой да ми направи някакво нейно ястие. Grinning Но по-интересни са ми откъсите от втория сезон как cа озвучени. Вече имам някаква представа, но все още това не ми е достатъчно.  Peace

Жоро, да това имам предвид.  Joy

# 411
  • Мнения: 21
Хора,според мен не е сватбата на Анджи и Херман,понеже той вече се ожени за майката на Людмила (Присила).Понеже Анджи е с бяла рокля,определено тя е булката,но може да се жени за Пабло или за някой,с който се е запознала във Франция.
Скрит текст:
Btw,годеницата ми?!?! Нещо не са нарвд,за да го преведат така. #2gunfire
Скрит текст:

# 412
  • Мнения: 490
Хора,според мен не е сватбата на Анджи и Херман,понеже той вече се ожени за майката на Людмила (Присила).Понеже Анджи е с бяла рокля,определено тя е булката,но може да се жени за Пабло или за някой,с който се е запознала във Франция.
Скрит текст:
Btw,годеницата ми?!?! Нещо не са нарвд,за да го преведат така. #2gunfire
Скрит текст:
Херман и Присила се ожениха, но това не значи, че няма да се разделят.  Peace  Между Херман и Анджи в последните епизоди (до 40-ти еп.) започна да се случва нещо, някаква закачка имаше между тях. Очевидно, е че Присила ревнува и че ще започнат да се карат, нищо чудно и да я разкрият колко е подмолна (Присила). Та за мен е пределно ясно, че ще се разделят и ще се събере после с Анджи.

Какво да се прави объркали са от Дисни. Писали са го Жерман, защото хиляда жени смени Joy .
Да, много точно са му объркали името!   hahaha  Жерман!  Joy

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 10:25 от Jylturche

# 413
  • Мнения: 93
Не знам, дали са му объркали името заради много жени, дето смени, но и на Климент/Александро са му объркали името - Клеман  Joy, не знаем за сега защо...

На рекламата на Аз ♥ Виолета, водещите казват, че ще пуснат утре откъс от новия сезон. Според вас какво ли ще пуснат? Аз мисля, че ще пуснат онези 30-тина минути, които бяха пуснали седмица преди официалната премиера на 3-ти сезон. Но, може и да пуснат нещо съвсем малко...ще видим. Mr. Green Heart Eyes. Нямам търпение за утре, да видя какво ли ще дадат на Аз ♥ Виолета, а вие? Simple Smile

# 414
  • Мнения: 366
Здравейте Hug

На мен също ми харесва шоуто на Анджи, забавно е. Simple Smile

Какво да се прави объркали са от Дисни. Писали са го Жерман, защото хиляда жени смени Joy.
Joy Joy

Аз мисля, че Херман се жени за Анджи, а не за Присила. Както написа Злати, те може да се оженят, но после да се разделят. Peace
Дано Херман да разбере каква всъщност е Присила и да се махне от нея по-скоро.

И аз мислех, че Аз ♥ Виолета ще е с български водещи, но явно няма да е така.
А за това, че в България е популярно, колкото в Полша, е пълна глупост. Joy

Аз също нямам търпение за утре, дано да пуснат първия епизод, който беше 30 минути. Ще ми е интересно да го гледам на български. Peace

# 415
  • Мнения: 286
Здравейте!
Не се бях замисляла, че може да пуснат онзи 30 минутният епизод. Надявам се да е така! Нещо обаче в програмата не е обявено излъчването на Аз обичам Виолета. Дадено е от 10.00 Остин и Али и директно от 11ч Рататуи. newsm78
Нещо много им станаха грешките. Confused
Е да се посмеем малко на Хорхе и Руджеро, които се превърнаха от маймуни в деца. Joy
https://www.youtube.com/watch?v=PxB6oRkhoB4&list=UUgVPhwemPNBnQFnAc4tLNng

# 416
  • Мнения: 366
Здравейте!
Не се бях замисляла, че може да пуснат онзи 30 минутният епизод. Надявам се да е така! Нещо обаче в програмата не е обявено излъчването на Аз обичам Виолета. Дадено е от 10.00 Остин и Али и директно от 11ч Рататуи. newsm78
Нещо много им станаха грешките. Confused
Е да се посмеем малко на Хорхе и Руджеро, които се превърнаха от маймуни в деца. Joy
https://www.youtube.com/watch?v=PxB6oRkhoB4&list=UUgVPhwemPNBnQFnAc4tLNng
Наистина им станаха доста грешките.

Просто нямам думи от Хорхе и Ружеро. Как ги измислят такива Joy Joy

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 15:43 от Iliqna_P

# 417
  • Мнения: 120
Здравейте Simple Smile
Наистина дано да пуснат утре малката част от първи епизод.. На всички ни ще ни е интересно как ще говорят Simple Smile Само дано нямат повтарящи се гласове както в шоуто на Анджи Wink

Миши,  Joy
Леле, Полша=България? Ами ако уш е вярно щяхме и ние да имаме концерт  Crossing Arms
Хорхе и Ру  Grinning

# 418
  • София
  • Мнения: 524
Да, не са написали за шоуто на Анджи нито новото предаване, но ги излъчват.
Няма как да пуснат 30 минути, защото шоуто ще е не повече от 20 минути (поне утре). И ще дават кулинарното шоу на Анджи след "Аз ♡ Виолета".

# 419
  • Мнения: 286
Да, не са написали за шоуто на Анджи нито новото предаване, но ги излъчват.
Няма как да пуснат 30 минути, защото шоуто ще е не повече от 20 минути (поне утре). И ще дават кулинарното шоу на Анджи след "Аз ♡ Виолета".
Мерси за информацията, Марти! Wink
Новите рецепти
1.Рецептите на Анджи: Сладолед във вафлена фунийка  - http://www.vbox7.com/play:32b4a687c2
2.Рецептите на Анджи: Кошнички с гуакамоле и скариди - http://www.vbox7.com/play:dcd12a38e0

Общи условия

Активация на акаунт