Зелена спирала-дайте идея

  • 2 198
  • 9
  •   1
Отговори
Преди всичко:
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!ДА СТЕ ВСЕ ПО-ХУБАВИ И ВСЕ ПО-ЩАСТЛИВИ!
А сега нека ви помоля за съвет.Черната спирала нещо ми омръзна.Носи ми се цветна.Спрях се на тъмно зелена,но не знам на коя фирма да си взема.   Thinking Моля ви помагайте!Дайте идеи.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 587
На AVON има не лоши цветни спирали - зелена ,синя,лилава......Аз имам лилавата и след 3-4 нанасяния  (за да покрие добре цвета ) стои ефектно.


[glow=yellow,2,300]ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!![/glow]

# 2
  • Мнения: 1 017
Аз последния път като си купувах спирала
 
си взех и едно блясъче зелено  Crazy
 
та така все едно си имам две спирали:))


# 3
  • София
  • Мнения: 587
Nadin,а какво представляват тези блясъчета????
Не съм ги виждала до сега.Върху спиралата ли се поставят?
Има ли други цветове освен зелено и синьо?Интересува ме по-точно  има ли сребристо и каква  е цената горе-долу?

# 4
  • Мнения: 109
Моята е на Аркансил ( маслено зелена). Имам и синя на Ейвън, но доста трудно постигам желаният ефект(водниста е).
Очите ми са кафяви и мисля, че ефектът на черната спирала е най-добър.

# 5
  • Мнения: 1 017
Тези блясъчета се слагат след като си сложила спиралата, аз слагам на горните мигли.
Има тези цветове:http://www.bourjois.fr/yeux/garde

За цената- не мога да си спомня  Embarassed, тогава си купих 4-5 неща и уж им гледах цените ама после ми излетяха от главата. Май бяха около 7-8 лв, но не съм сигурна.

# 6
  • ново
  • Мнения: 5 945
Аз в момента ползвам зелена на Ейвън и съм доволна - имам зелени очи и стои добре Peace

# 7
  • Мнения: 17 407
Буржоа или Манхатън Peace

# 8
  • Мнения: 1 063
От години ползвам зелена спирала на Yves Rocher за обем. Със зелени очи съм и стои чудесно. Още нещо, тя е масленозелена (ползвала съм и ярко зелена, но тази по ме удовлетворява). И е за чувствителни очи. От сините на MF More Lashes. Трябва да кажа, че преди години бях луднала по зелена и синя спирала, та съм имала какви ли не, но тези са ми фаворити. Имам и още една много светло зелена и електрическо синя останали (всички други ги подарих), но не ги ползвам.

# 9
  • Мнения: 2 978
В момента имам точно тази първата, която е показала Nadin...зелена е и стои супер!!!

Иначе харесвам и Ив Роше... Peace

Общи условия

Активация на акаунт