След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 27

  • 23 374
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 785


След края на

Çalıkuşu





Начало: 24 септември 2013 година

Край: 17 май 2014 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз


В ролите:


Су Кутлу (Мишел), Еге Кьокенли (Мари), Алптекин Сергенчти (Левент), Бенгю Ергин (Мюжгян), Пънар Чаалар Гентюрк (Мюневер), Хилми Джем Интепе (Юсуф), Аслъ Ичозю (сестра Алекси), Макбуле Мейзиноулу (сестра Матилд), Шюкрю Йозйълдъз (Мурат) и други.



АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:




# 1
# 2
  • Мнения: 5 096
Благодаря за темичката  bouquet

# 3
  • Мнения: 14 485
Здравейте Hug Hug Hug


Верче Heart Eyesблагодаря за темата .Дано я изпишем бързо с новини и успехи и на двамата ни любимци. newsm51 smile3525 newsm51


Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 12:53 от sebilMM

# 4
  • Мнения: 1 018



Едно такова хубаво нещо ми се иска да се случи.....
 
Е, няма да е в рамките на тази тема...но....иска ми се с такава красота

да ни зарадват няъде до една година!

# 5
  • Мнения: 5 096

Цитат
Таннер Эльхан написал в фэйсе сейчас "Aşk Sana Benzer" 23 Ocak 2015
setten bir poz. Çok yakında ilk fragman çıkacak. (Очень скоро будет выпущен первый трейлер.)
smile3534 smile3534 newsm44

# 6
  • Мнения: 5 781
Верче, благодаря  newsm51    newsm51      newsm51



Лите, Hug заедно сме писали, но нищо, нека се вижда  Peace Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 5 096

На това му се казва приятел smile3534

# 8
# 9
# 10
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте в новата тема!!!  Hug Hug Hug

Вери, благодаря, че отново ни приюти!   bouquet  bouquet

И понеже днес е имен ден на Вяра, Надежда и Любов и София:

Верче, честит имен ден, ако празнуваш днес имен ден, разбира се. Да си жива и здрава и да си носиш с гордост името  Heart Eyes



# 11
  • Враца
  • Мнения: 6 672
 Това не знам как да го нарека   Thinking Thinking   Laughing Laughing  Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 5 781
Това не знам как да го нарека   Thinking Thinking   Laughing Laughing  Heart Eyes Heart Eyes


ЛЮБОВ Heart Eyes

# 13
  • Враца
  • Мнения: 6 672

Още едно доказателство за търсенето на "новини" от турските журналисти из социалните мрежи и форуми (само че мнооого се забавиха - ние вече го забравихме това)

В очакване сме на отговор  Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 5 096
Това не знам как да го нарека   Thinking Thinking   Laughing Laughing  Heart Eyes Heart Eyes


ЛЮБОВ Heart Eyes
Ех Лили Hug Вземи думите от устата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт