След края на Çalıkuşu в очакване на Ask Sana Benzer с Бурак и Фахрие - *ТЕМА 27

  • 23 376
  • 741
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 14 492
Добро утро Hug Hug Hug

Чакаме истинския Hug

Съпрузите Еф във филми и сериали!









1) Джем (Kyvanch Kasabaly)
2) Али (Barış Bagchi)
3) Uyr (Tolgahan Sayyshman)
4) Мехмет (Серкан Ерджан)
5) Искандер (Йозджан Дениз)
6) Seit ( Kyvanch Tatlytug)

# 496
  • Мнения: 1 870
Добро утро!

Постер за новия сезон...

Тази снимка за мен е доказателството, че са заедно...То направо им личи...

# 497
# 498
# 499
# 500
# 501
  • Мнения: 1 870
Eто част от интервю на Бурак, по повод целувките на гаджето му...
✐ Ваша возлюбленная тоже актриса. Если бы в сериале, в котором она получила роль, была сцена поцелуя, вы бы отреагировали?
≫Бу: «Я бы отреагировал, я бы никогда не смог молча смотреть на это. Относительно Зейнеп такая новость не появится. Т.е. пусть по возможности не появляется.»
✐ Но в ее сериале «Станция «Акация» была сцена поцелуя….
≫Бурак: «Да, после этого я совсем не смотрел сериал»

Интересно, как ще реагира сега като има и постелни сцени на Фахрие...нали е жена на Сейт....Ако се изкаже, че не го следи значи....ясна работата.... Mr. Green



И отново пишат за Фахрие...
Снова капризы? Или очередные сплетни?

Не смотря на то, что сегодня состоится премьера второго сезона сериала «Курт Сеит и Шура», страсти вокруг него не утихают.
Еще совсем недавно говорилось о том, что Фахрийе Эвджен, играющая роль Мурки, покинула съемочную площадку. А теперь появились слухи о скандале, вспыхнувшем между Эльчин Сангу (прим.редакции: Гюзиде) и Фахрийе Эвджен. Из-за того, что Эльчин не смогла сдержать слез, съемки пришлось приостановить. Также говорят о том, что режиссер сериала Хилал Сарал и Фахрийе Эвджен никак не могут найти общий язык.

# 502
  • Мнения: 5 781
Нямат спирачки, от сутринта излизат подобни статии. Киво за разлика от Бу не взема отношение Mr. Green Embarassed Joy

# 503
  • Мнения: 5 781


 Joy Joy Joy ooooh!


На Къванч главата е огромна ooooh!

# 504
  • Мнения: 5 096
Да ви кажа тия писаници ме убедиха  в това,че Ф е в КСШ просто,защото е Ф Heart Eyes
Първо тя е изключително красива, отлична актриса и '' любимка'' на журналята. Дето се вика винаги може да си направят реклама на нейн гръб като пишат за капризите й.
В момента е на гребена на вълната Hug
Абсолютно съм сигурна,че участието й в филма и сериала и едновременното им  рекламиране е огормен плюс Flutter Когато пускат статия или снимки за ЛПТ ведна споменават и Мурка и обратното .
 Това,ако не е с един куршум два заека  bouquet  bouquet  bouquet

# 505
  • Мнения: 5 781
Не знам къде е истината, но от това, което виждам снимките за промото и рекламите са правени самостоятелно, т.е. засега нямат обща снимка с Къванч, само колажи. Изключвам снимките от фрагмана.

# 506
# 507
  • Мнения: 5 781
Вижте какво пишат в туитъра:
Ето ФЕ как подреди Фарах на снимачната площадка:

https://pbs.twimg.com/tweet_video/ByNFrcjCcAA555Z.mp4

# 508
  • Мнения: 5 096
Вижте какво пишат в туитъра:
Ето ФЕ как подреди Фарах на снимачната площадка:

https://pbs.twimg.com/tweet_video/ByNFrcjCcAA555Z.mp4
hahaha hahaha hahaha
Aми нека видим Мурка в действие довечера,но от видяното във фрагманите даже мисля,че една кофа е малко.... Едва ли е очаквала Мурка на таково високо ниво Heart Eyes

# 509

Общи условия

Активация на акаунт