Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 6

  • 127 992
  • 732
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 232
Някои срещал ли е фон дьо тен с UV защитен фактор?
Може ли да предложи?

# 406
  • София
  • Мнения: 755
Някои срещал ли е фон дьо тен с UV защитен фактор?
Може ли да предложи?

Има, разбира се, с колко защитен фактор ти трябва?

# 407
  • Мнения: 3 023
Единствения супер покривен, които ми скрива петната е на Дермакол. Със фактор 30 е, аз писах за него и в темата за ФДТ

# 408
  • София
  • Мнения: 755
Момичета, донесоха ми PIGMANORM  за петната, за който казват, че е със светкавични резултати. И докато го търсех, все ми казваха, че е много трудно, само в Германия, с рецепта......накрая ми донесоха от три места.
Ще ползвам едното, за другите две, ако някой проявява интерес, да ми пише на лични.

# 409
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте някои ползвал ли е тези ампули .http://asticosmetics.com/?p=pr_2&s=261&lang=bg. от 5 дена се мажа вечер и има лек ефект

Каква им е цената?
1 ампула е 1, 80

# 410
  • Мнения: 4 585
Единствения супер покривен, които ми скрива петната е на Дермакол. Със фактор 30 е, аз писах за него и в темата за ФДТ
От къде го купуваш? Намирам го само онлайн, но нямам идея кой е моят цвят.

# 411
  • FRANCE
  • Мнения: 2 222
Някои срещал ли е фон дьо тен с UV защитен фактор?
Може ли да предложи?
Avene couvrance uv30

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Здравейте някои ползвал ли е тези ампули .http://asticosmetics.com/?p=pr_2&s=261&lang=bg. от 5 дена се мажа вечер и има лек ефект

Каква им е цената?
1 ампула е 1, 80

Ползвала съм витамин С ампули от тази фирма - хубави са  Peace

# 413
  • Мнения: 35
Здравейте,
Някой да е ползвал избелващия околоочен крем на Хималая?

# 414
  • София
  • Мнения: 755
Момичета, донесоха ми PIGMANORM  за петната, за който казват, че е със светкавични резултати. И докато го търсех, все ми казваха, че е много трудно, само в Германия, с рецепта......накрая ми донесоха от три места.
Ще ползвам едното, за другите две, ако някой проявява интерес, да ми пише на лични.

Предложението вече не е актуално.

# 415
  • София
  • Мнения: 1 037
va_ni, моля пишете дали има ефект от него!

# 416
  • София
  • Мнения: 755
va_ni, моля пишете дали има ефект от него!

Непременно!

# 417
  • Мнения: 3 023
va_ni, моля пишете дали има ефект от него!
Няма. Аз го ползвах още преди 2 години. Освен, че не заличи петното ми станаха още петна.Прави кожата изключително чувствителна и втората пигментация е още по жестока.

# 418
  • Мнения: 4 076
va_ni, моля пишете дали има ефект от него!

Непременно!
Момичета,обърнете голямо внимание на схемата за използване на продукта,за да задържите първоначалния резултат.Прави се пауза,после втори курс,доколкото си спомням.Веднъж започнете ли,не спирайте,дори когато петната станат незабележими-за нула време стават подчертани!
Според мен,ако трайността на крема позволява,отложете до есента.
Успех и пишете! Peace

# 419
  • Мнения: 1 972
Здравейте Simple Smile Къде се продават тези кремове на Дермакол? (аптеки, магазини?)

Общи условия

Активация на акаунт