Кога се прибират съпрузите ви и до колко ви помагат в домакестването?

  • 5 524
  • 58
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
Така.... Поредната вечер, в която моят мъж все още не се прибрал.... Децата стоят строени в коридора, а него все го няма и няма. Просто не знам какво да правя! Моля за вашите съвети.

# 1
  • Мнения: 2 230
Така както си го написала, определено се дразниш, че мъжът ти още го няма. Това защо е - ти най-добре си знаеш. Подозираш, че се занимава с нещо странично ли? Или просто работи до късно и на теб това не ти е приятно?

А децата защо са в коридора? Слагай им вечеря и да си лягат.

# 2
  • Мнения: 204
Явно си афектирана, все пак зависи каква е работата му, дава ли смислено обяснение защо закъснява, струва ли си финансово закъснението, предупреждава ли? Моят бивш мъж се прибираше веднага след работа, освен, ако не е имало нещо спешно, но винаги съм била информирана. С времето помагаше повече, но с ръчкане и подканяне.

# 3
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Лошото е, че е поредната.  
Хубавото е, че трябва да сте свикнали.
Истината е, че си ок с това, след като  го позволяваш!  Peace

Обаче пък, явно си афектирана, като гледам заглавието... newsm78

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 21:05 от Wild_rabbit

# 4
  • София
  • Мнения: 12 374
Искрено се изненадАх, че думичката развод още не е спомената от някоя услужлива съфорумка.

Та: слагай децата по леглата и отваряй водката (коняка, рома, уискито). Ако не пиеш алкохол, става и с мляко с какао, ма повечко. Запали цигара, или още по-добре, пура. Или не, не пипай пурите, че навяват едни специфични асоциации.

Пафкай цигарата и мисли дали да му дадеш още един шанс, 347682 поред, или да го приковеш с вилицата до стената когато (ако) си дойде.

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ммм, мисля денонощен ключар и смяна на бравата ще е по-добрия вариант...
Ще се алкохолизира...заради един мъж, недей така...


Не трябваше ли да е с хумористичен уклон темата...
Извинете, ако пак не съм разбрала. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Извинете, утре ще ви чета!  Crazy Ще полягвам децата  Blush

# 7
  • Мнения: 25 597

Та: слагай децата по леглата и отваряй водката (коняка, рома, уискито).

Направила го е вече, както стана ясно. И то преди да си легнат децата.  Laughing

# 8
  • Мнения: 3 118
Ами звънни му по телефона да питаш защо още го няма. Сигурно няма да вдигне, ама кой знае.

# 9
  • Мнения: 10 547
Не се прибира почти- ако не е в офиса си, пътува, ако не пътува, надзирава обекти из столицата, но много ми помага.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 374
Бива ли така, Касита. Ще депресираш авторката. Поне половин недостатък да беше споменала, ей тъй, колкото за адет.

Моят се прибира навреме, готви, чисти и т.н., но много хърка. Много. Патологично много.

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ама що не се прибира , бачка ли , ако е да бих разбрала  Peace

Моя случай е почти  като на Каси  Wink

Работата/дохода  му зависи от киенти , продажби , проценти.
Свободното време когато всички  сме заедно предпочитам да се занимаваме с приятни неща отколкото с домакинстване  Wink

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Моят се прибира навреме, готви, чисти и т.н., но много хърка. Много. Патологично много.

 Crossing Arms А ,  ти какво правиш тогава , а ?  Laughing Hug

# 13
  • Мнения: 46 508
Това са си ваши неща, няма значение другите кога се прибират. Седнете, обсъдете и вижте какво го кара да не се прибира.

Аз съм много крайна в това отношение, добре че с мъжа ми сме на едно мнение, че иначе не знам какво щяхме да правим.

Crossing Arms А ,  ти какво правиш тогава , а ?  Laughing Hug

Спи. Че като легне той, няма спане  Mr. Green
Ох, шегуваме се аз, но хъркането е доста голям проблем понякога...

# 14
  • София
  • Мнения: 12 374


Моят се прибира навреме, готви, чисти и т.н., но много хърка. Много. Патологично много.

 Crossing Arms А ,  ти какво правиш тогава , а ?  Laughing Hug

От ден първи на съвместното ни съжителство спя в различна стая. Вече 6-7 години, значи  Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт