Кога се прибират съпрузите ви и до колко ви помагат в домакестването?

  • 5 523
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 204
Не съм от докачливите по принцип, просто харесвам Онна, дори ходих да проверявам какво означава ника, защото е особен. Ама щом сте се забавлявали по този начин, ок. Разни хора.

# 46
  • Мнения: 2 222
Форумът явно е изтрещял тотално  Crazy Естествено, че ако пуснеш тема, която прилича на реална, може да получиш и реални отговори, от хора, които наистина са били в тази весела ситуация. Много е смешно  Crazy

А темата за 30-годишните сингъли не съм я чела точно защото не съм такава, какво да правя там.

# 47
  • Мнения: X
Стига бе, хора. Толкова насериозно се взимате някои, че е тъжно.......

Гледайте по-ведро на живота, напук на закъсняващите мъже и безкрайната ви домакинска работа  Wink
Взимам насериозно тема и автор.Не себе си.
Авторката не я познавам, не съм я чела, приемам, че пише сериозно за личен проблем.
И отговарям адекватно.Ако някой е решил да си прави гаргара от скука, проблемът не е мой.    Laughing
А темата за сингълите не я чета, нито съм на 30, нито съм сингъл, че да ме вълнуват тегобите и мъките за 30+ самотните.    Peace

# 48
  • Мнения: 1 196
Искам да кажа на авторката на темата, че съм обидена!!!
Все пак всеки е отделил от времето си и се е опитал да помогне по някакъв начин - в крайна сметка на ,,несъществуващ проблем,,.
А авторката - ,,сеир,, гледа...... ,,продължавай в същия дух,,.......................................... !


п.с. По този повод си изтрих коментарите! Предлагам и другите да го направят и темата да бъде закрита!!!

# 49
  • София
  • Мнения: 11 463
Не взимам насериозно себе си, но тема и автор, автор с над 3 хиляди мнения, откъде да знам, че е шега!?
А, че е неграмотно написана и това ли е шега?!

Хм, че днес да не е 1-и април, бре.... Joy

# 50
  • Мнения: 7 847

Жена с над 3 хиляди мнения тук и с подобна тема, не мога да повярвам.........

Ехаааа, значи аз като съм с  СТО И ТРИДЕСЕТ И ЧЕТИРИ мнения и давай да пускам пързалки, така ли? Нима като имаш повече от намсиколко мнения и не може да имаш притеснения за мъжа си? Мда, интереснооо.

 1.Включих се в темата заради авторката, приятно сме се засичали в някои теми.
 2. И аз гледах три деца и както съм писала по- горе нямах идея дали ще се прибере изобщо съпругът ми и взех много присърце темата.
 3.Наистина сега ще си изтрия коментара, ако формата ми позволи.
 4.Почувствах се употребена.....

Приятно забавление!  Hug Така и вечер ако се забавлявате тук във форума, мъжовете ви могат да изгубят желание изобщо да се прибират.

А аз съм голям семеен опит вЕрвайте ми.

Благодаря за отделеното време и със здраве! А да, с най - добри чувства!

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 13:33 от Билян@

# 51
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
А темата за 30-годишните сингъли не съм я чела точно защото не съм такава, какво да правя там.

Тя е за всичко друго, но не и за 30 годишни сингъли. Много е поучителна, погледни.

Още в началото споменах, че темата е с хумористичен уклон.  Peace

# 52
  • Мнения: 2 222
То въобще се съмнявам, че някой сингъл ще влиза във форум за майки.

Ама пък моя приятелка има тайна група за кърмене във фейса и се беше оплакала, че има много заявки от мъже, които искат да членуват там  Laughing Crazy Та всичко е възможно...

# 53
  • София
  • Мнения: 44 028
Изобщо не ви схванах идеята и шегата.

# 54
  • София
  • Мнения: 10 825
Наистина не очаквах такива реакции. Отново ще се извиня на сериозно впрегналите се в темата, особено на Билян@  Peace
Мислех че съм написала достатъчно "идиотски" първи пост за да се усети, че е шегаджийска. А и в първите 2-3 коментара също беше написано.
Ако исках да ви пързалям уставно щях да направя както правят другите списвачи на пързалки, а не да пиша от профила си, където в последното мнение преди пускането на темата пише, че ще пусна такава шега.
Ако някой продължава да се чувства силно засегнат, че е отделил минута или две за да напише нещо в тази тема явно е голям сръдльо Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 11 463
О, а тя си мислела, че някой ще й рови в профила, че на всичкото отгоре ще й чете последното мнение, ееееееее, не, тук изби рибата, хахаха.
Предлагам доклад за заключ.
Защото после вие пищите, че много пързалки имало. Ами има и ще има.
А какъв е смисълът от шегата, би ли пояснила, преди опраската темата? В смисъл- шега е защото... НЕ защото се получи смешно, както стана очевидно, а защото.....

# 56
  • Мнения: 39 247
Не виждам нищо смешно написано в първите ти два поста. По скоро ми дойде на акъла, както някой каза, че си вкарала две малки.

# 57
  • София
  • Мнения: 10 825
ronaldd, ти какво се пениш като не забелязвам да си коментирал каквото и да е по казуса в този смисъл не си бил излъган Rolling Eyes Както  може да се приеме за останалите писали

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Не се получи.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт