Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- 28

  • 48 666
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Значи в събота ще е много напрегнато, д-р Шефкетова каза че и нея няма да я има и няма да може
тя да направи пункцията Sad .
Само д-р Персенска ли ще е на работа в събота? Аз имам трансфер тогава. Милата, как издържа на това темпо не знам, а и винаги намира сили да се усмихне! Изключително благороден човек е!


Мацки, време е за нова тема, но мен хич ме няма в тези неща ...  Embarassed

# 736
  • Мнения: 4 097
Здравейте, момичета! Нова съм във вашата тема, но правя запис, макар че първият ми преглед в клиниката ще е януари 2015.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Здравейте, момичета! Нова съм във вашата тема, но правя запис, макар че първият ми преглед в клиниката ще е януари 2015.

Нищо. Добре дошла! Тъкмо ще се подготвиш психически какво те чака... Wink

А Шефи утре нали си е там? Че аз имам час да си говорим...

# 738
  • Мнения: 2 801
смесват се и известните с простосмъртни.
на последната пункция имаше една известна, много беше учудена че трябвало да чака и тя  ooooh!
тия випове мисля че минават сутрин рано.
аз лично съм си висяла с такива.


Бамби, виждала съм ВИП-ове по всяко време.

Елена Йончева звънеше по телефона /в клиника Малинов като бяха/, при следващото отваряне на вратата сестрата казваше: "Елена, заповядайте" и вратата се затваряше. Беше към 18,00 ч.

Жената на Делян Добревски /вече в клиника Надежда/ слизаше от служебната му кола като беше министър и д-р Стаменов лично излезе от кабинета и отиде към входната врата да ги посрещне. Предполагам, че е знаел кога са спрели пред клиниката. Беше около 14,00 ч.

Само тези две ВИП персони съм виждала в клиниката. Малко ли е ... bowuu

А жената на Домушчиев е сред дарителите на клиниката и не ми се вярва да чака, ако има нужда от каквото и да е.

А Шефи утре нали си е там? Че аз имам час да си говорим...

На линия е  Peace .

# 739
  • Мнения: 379
Здравейте,искам да попитам как става записването за вторичен преглед. Трябва на следващия цикъл да започна стимулация на 2 ден от цикъла и лекарката ми каза да си запиша час. Ама сега се притеснявам ще ме запишат ли. Чаках година за преглед, сега като не съм сигурна кога ще ми дойде как да запазя час?

# 740
  • Мнения: 87
Здравейте момичета,да си кажа и аз мойте неволи....вчера през нощс при едно от обичайните ми посещения в тоалетната забелязах на хартията розово...направо ми се сви сърцето...изпих 2 нош па и до сутринта през 2 мин бях в тоалетната на проверка...слава Богу нямаше повече изненади.Днес ми беше прегледа при д-р Персенска...чухме сърчицето на бебчо,видя се и още едно плодно сакче,но беше празно.За течението каза че се случва често...отдъхнах си.Дано до края всичко бъде наред...стискам палци всяка от нас да гушка бебче  Hug

# 741
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Здравейте,искам да попитам как става записването за вторичен преглед. Трябва на следващия цикъл да започна стимулация на 2 ден от цикъла и лекарката ми каза да си запиша час. Ама сега се притеснявам ще ме запишат ли. Чаках година за преглед, сега като не съм сигурна кога ще ми дойде как да запазя час?

Щом ти дойде цикъла веднага се обаждаш в клиниката. Казваш, че са ти казали да си запишеш час за 2-ри ден и кога ти е дошло, като се брои само чиста ярка кръв, а не зацапване. Ако цикъла ти е дошъл след 14ч за първи ден се брои следващия ден.

# 742
  • Мнения: 451
Може да се разширяват в чужбина примерно и да се наложи дълго отсъствие.

Първо да си поеме пациентите от България  newsm78 , че да не висим по 4 часа пред кабинета му и тогава да замине в чужбината.

Аз мисля, че ще се оттегли на някой остров
,
за да се порадва на семейството си. Ами така де, след толкова много работа и той има нужда от почивка. И то заслужена   bouquet .
Хехе това с почивката ми хареса. Като му казах,че ще заминавам да живея в Испания на топло той ми каза,че предпочита по студените места.

# 743
  • София
  • Мнения: 655
Момичета, пускам нова тема за трети път, надявам се да е за щастие на всички:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=805124.new#new

# 744
  • София
  • Мнения: 16 688
Здравейте момичета,да си кажа и аз мойте неволи....вчера през нощс при едно от обичайните ми посещения в тоалетната забелязах на хартията розово...направо ми се сви сърцето...изпих 2 нош па и до сутринта през 2 мин бях в тоалетната на проверка...слава Богу нямаше повече изненади.Днес ми беше прегледа при д-р Персенска...чухме сърчицето на бебчо,видя се и още едно плодно сакче,но беше празно.За течението каза че се случва често...отдъхнах си.Дано до края всичко бъде наред...стискам палци всяка от нас да гушка бебче  Hug
по принцип в Надежда има денонощно лекар, така че ако се случи пак- отиваш дори през нощта на преглед.

# 745
  • Мнения: 83
Здравейте,имам нужда от помощ.След 7 месеца,мъчене на естествен цикъл и 3 неуспешни пункции,ме посъветваха да се замисля за донорска яйцеклетка...не са ми правени никакви изследвания,като изключа тези за хормоните,мнението е на един лекар,какво бихте ме посъветва ли?

# 746
  • Мнения: 5 060
Как без  изследвания?
Намери си читав лекар, за да разбере къде е проблема. Правена ли е спермограма?

# 747
  • Мнения: 2 801
Посочен е линк за новата тема в предишен пост, пишете там  ooooh! .

Общи условия

Активация на акаунт