ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 8

  • 68 687
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 726
 Зимний сон - прекрасна песен на Алсу и още по-прекрасен клип  с участието на Сергей Маковецкий

# 316
  • Мнения: 1 726
От понеделник по Първи канал е премиерата на сериала Улыбка пересмешника с Кирил Сафонов и Елена Аросьева в главните роли

В основу сериала лег роман Елены Михалковой. В центре истории несколько судеб. Женщина Виктория, которая однажды оказалась выброшенной на улицу бывшим мужем, но она сумела добиться всего и стала независимой женщиной. Кирилл – богатый и влиятельный, он пользуется женщинами. Алиса – достойная женщина по мнению Кирилла. У всех есть свой план мести, только в погоне за мщением не стоит забывать, что жертва и охотник могут в один момент поменяться местами.

# 317
  • Мнения: 1 726
 smile3511 Пронин тотално се пропи. Трета серия не е спрял да се налива.

# 318
  • Мнения: 3 547
изтървах началото , сега заглеждам ...

Вера намери хазаина си мъртъв ... #Crazy

# 319
  • Мнения: 1 726
Димата започна да хапе.
 О-хо-о ожениха ги
Сега ще започне двубоя м/у Глеб и Дима

Олег Иванич не го ли играе Бургазлиев?

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 22:15 от nataly_gr

# 320
  • Мнения: 3 547
Денис е красавец, както винаги )))))))))

Ужасно неприятна роля и за Елена Захарова....все едно нарочно на всичките ни любимци са раздали гадни роли  Mr. Green

аз точно женитбата съм пропуснала, говорех по телефона /уж за малко/  Rolling Eyes

# 321
  • Мнения: 1 726
Не е загуба че си пропуснала женитбата. Нищо не показаха, само надпис минаха 6 месеца и как Дима и Вера гледат сватбен албум.

  В бизнес делата направиха една каша, от която нищо не разбрах. Ревизират Олег Иванич. Глеб го играе приятел, но непрекъснато натиска да продават акциите.  Май най-почтен е старият неприятел на баща им....

Хайде, застреляха Бургазлиев...

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 23:16 от nataly_gr

# 322
  • Мнения: 3 547
гледа ми се цял филм с Бургазлиев  Laughing

нещо много набързо се отърваха тук от неговия герой...по моему Глеб бърка нещата и работи компанията отвътре...кой знае като се докопа до парите какъв шут ще бие на наивната сестра на Дима ...

Елена Захарова ...много ме дразни ))))))))))))))))

 а каква хубава роля направи с Дима Ульянов в "Там, где ты ", пък и с Чернышов в 'Ледников'   Mr. Green

изгледах двата нови филма на Ульянов - 'Медвежья хватка' и 'Нити любви'

в единия - злодей под прикритие, в другия - неориентиран до края на филма  Laughing Laughing

може би и на него 'Там, где ты' му беше най-доброто за годината )))

скоро не сме гледали Мерзликин ...а уж 100 неща снимаше ...губи ми се

Сафонов ще го проследим от понеделник задължително, макар че аз наистина с мъка го харесвам и нищо друго освен ' Краткий курс счастливой жизни' не можах да му догледам до край  Mr. Green
   

# 323
  • Мнения: 3 547
момичета, гледали ли сте 'Королева бандитов' с Екатерина Кузнецова ?

аз мисля направо втория сезон да гледам, че е с Дьяченко ... newsm78

# 324
  • Мнения: 3 547
това 'Раскаяние' става все по ужасно ...

 Rolling Eyes

# 325
  • Мнения: 4 535
това 'Раскаяние' става все по ужасно ...

 Rolling Eyes

Ужасно хубаво, или ужасно лошо...? Joy Joy



Алексей Брянцев "Я ТЕБЯ ИСКАЛ"

Някой беше харесал Дарья Мороз с тъмна коса Peace Не помня името на филма ooooh! Embarassed

Друг е видял сходни чeрти със Zaz Sad



На картинка може би, иначе не съм усетила тази прилика, Zaz съм я слушала и гледала много Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 21:54 от nadine1111

# 326
  • Мнения: 3 547
ужасно зле...нещата вече почват да приличат на трагедия...

много депресиращо започва да ми действа...

а  на фона на всички драматични събития наш Пронин се разхожда като манекен с лъскаво костюмче  Mr. Green Laughing Mr. Green

много яко я наклеветиха Вера, най-вероятно и любовницата на Дима  - Кети е в играта )))

# 327
  • Мнения: 3 547
отказвам се да гледам нататък онлайн - страшно ме депресира филма

ще изчакам да излезе целия и тогава ще догледам наведнъж, така ми се късат нервите ...

# 328
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!
Сега се прибирам и явно много съм изпуснала от Разкаянието. Това, че Вера са я наклепали, разбрах от коментара. Вкараха ли я в затвора вече? Убиха ли още някого?
Всъщност не ми разказвайте утре ще го изгледам.

# 329
  • Мнения: 1 726
Зара - "Белый танец"

Общи условия

Активация на акаунт