Как се храните по време на инвитро процедура и след трансфер

  • 31 121
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ананасът като плод,не представлява  заплаха за организма на (бъдещата)майката, естествено, ако тя няма латентна алергия към него, или ако не е почистен добре.
 Ананасът не би навредил в никакъв случай.
Аз го ползвам като пречистващ черния дроб с повече течности един ден седмично.Подобрява и регулира също и перисталтиката.

Много е вредно да се ядат започнали да се развалят плодове и зеленчуци по време на бременност и инвитро.
Леле, получи ми се съобщение като на всезнайка-сухарка. ))) Но много ми е интересна тази тема, подобряването на качеството на живот и хранене преди инвитро, а също така и двигателна активност.

# 46
  • Мнения: 76
Момичета, следя темата с интерес. Искам да споделя сайт, който аз следя. Той е направен от жена, която е сменила начина на хранене и след успешен край е създала сайт, в който е написала всичко, събрано от нея по темата. Казва се Julia Indichova - живее в САЩ и е доста известна. Относно ананаса съм чела, че преди години е бил използван за предизвикване на аборт, защотото предизвиквал контракции в матката. Аз се консултирах по темата с лекарят ми в Турция, конкретно за ананас, авокадо, бразилски орех, йога и иглотерапия и той директно ми каза, че няма медицинкси доказателства, че тези неща повишават успеваемостта. Моя приятелка с САЩ е била консултирана от специалист по китайска медицина, който и е казал, да не яде млечни продукти, захарни изделия и кафе. Относно дните след трансфера четох , че е добре тялото да се пази от студено време, краката да са топли, тоест да не се допуска изстиване, което би концентрирало събиране на кръв в долната част на тялото. Да се яде храна нито студено от хладилника, нито много топла- за да може кръвообръщението да циркулира нормално, тоест матката да се захранва разномерно. Аз лично ще правя иглотерапия и упражнения  за таз. Можете да видите и сайта на Heidi Brockmyre. Съжалявам, че стана много дълго. Успех на всички.

# 47
  • Мнения: X
Пукет, мерси за интересното включване, особено където пишеш за това да се пази жената от студеното време.
С интерес ще разгледам, това което препоръчваш.
Аз самата сега се опитвам мъничко да редуцирам теглото и успявам. Повишената двигателна активност, прекалената,която е внезапна, съм чела че раздвижва имунната система.
   Simple Smile Някой пробвал ли е въпросната иглотерапия, какво е усещането, ефектът мигновен ли е, може ли  някой да сподели.
 Много съм напрегната,някой може ли да даде съвет за някакъв природен продукт, който да влияе на това напрежение, защото се безпокоя да не си влоша функцията на щитовидната жлеза,която е много чувствителна на стрес (при мен).

Общи условия

Активация на акаунт