The vampire diaries / Дневниците на вампира - Тема 41

  • 54 756
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И ад не ги гледам древните,все го почвам и спирам  Crazy

# 211
  • София
  • Мнения: 27 141
гледахте ли последния епизод  Whistling
Скрит текст:
аз да ви питам според вас има ли връзка таз докторка, с онзи дето е с Бони  newsm78 той не спомена ли, че извадил далака на сестра си или така си мисля само аз newsm78

Скрит текст:
100% са брат и сестра, какво друго да очаквам от този сериал, дето всички са роднини до девето коляно. Wink
почвам да се нервирам ан Елена и Деймън с тази тяхна любов и искам/ не искам спомените да се върнат. Ясно е, че дразнят нарочно сценаристите де  Laughing

# 212
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Дали ще уцели  Whistling

# 213
  • Мнения: 16 938
Не е решил не е уцелил.

# 214
  • София
  • Мнения: 3 581
Тоя новия на Елена много бързо се досети, някаква мръсна игра играе май.

# 215
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Сигурно ще се окаже, че е от някое от семействата на основателите на Мистик Фолс. Или пък някой вещер. Да го разкарат по-бързо, че ме дразни. Crossing Arms

# 216
  • Мнения: X
Страшна драма, страшен сироп! Ама аз си гледам Дамян и най-вече - Аларик.
Даже, да не повярваш, и Бона ми хареса, та дори и Ленчето.
Че
Скрит текст:
оня сайко и докторката са брат и сестра, разбира се, беше ясно, но не очаквах това с близнаците. Няма проблем, нагласената работа хич не ми пречи на Дамян и на Аларик Heart Eyes И сега кво? Дамянко вече няма пречки, очаквам до 2-3 серии Ленка да я връхлетят спомените. Ама моме! За какво са ти спомени, като живата реалност е на една ръка разстояние!  Naughty Грозният Лиъм най-много да се събере с ловците на вампири. Тайлър и Лив са ясни.
Ама кви устни има Аларик! Heart Eyes Пък кви рамене! Уф!

# 217
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Я да залагаме Стефан и Кер,кога ще се съберат  Whistling

# 218
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Скоро  Whistling
А за Деймън и Лена  Joy

# 219
  • Мнения: 16 938
Скрит текст:
Много го забъркаха тоз сериял.От някой ъгъл излиза някоя брат или сестра.

# 220
  • UK
  • Мнения: 4 307
Дамян много подло издейства Аларик.
Скрит текст:
Ако през 94-та Кай е изтеглил магията от ножа, защо в наше време тя още е там?

Вярно е много грозен Лиъм. Мат къде изчезна? Що го нямаше на friendsgiving?

# 221
  • Германия
  • Мнения: 170
Мат е в траур по оня, падащия  Joy
Мисля си, че този сезон ще ми стане любим. Поне не се въртят нещата около двойници, древни или Елена (ту влюбена в единия, ту в другия)..
Скрит текст:
Това с близнаците не го очаквах и аз, обаче мисля че ще излезе интересно.. За Стефан и Кар залагам до Коледния епизод макс.. За Елена и Деймънчо си казах, чакам ги да се събудят един до друг.   baby_neutral  Следващия епизод май ще ги гледаме в другото измерение..  Мисля си, че извинението на Елена, за спомените от промото заблуждава.
Тъкмо се радвах, че другата седмица в петък ще имам какво да си гледам докато пътувам, и то се оказа, че няма да има.. Sad

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 00:23 от Малко пухче

# 222
  • Мнения: 74
Дамян много подло издейства Аларик.
Скрит текст:
Ако през 94-та Кай е изтеглил магията от ножа, защо в наше време тя още е там?

Вярно е много грозен Лиъм. Мат къде изчезна? Що го нямаше на friendsgiving?

Скрит текст:
Кай не е изтеглил магията през 94, а я взе сега. Те са в паралелна реалност, в която от 18 години се повтаря един и същи ден. Това е неговия затвор, знае, че има начин за измъкване, но не притежава магия, за да го направи. Бабата на Бони ги изпрати там, за да могат да се измъкнат.

# 223
  • UK
  • Мнения: 4 307
Скрит текст:
Аз не го разбирам точно така, затлачени са в 94-та, живеят един и същи ден в 94-та. Иначе нямаше да има затъмнение всеки ден. Вярно, че живеят в различна реалност и какво се случва в едната не би трябвало да засяга другата, но когато Бони изпрати мечето на Деймън, то изчезна от тях и отиде при него, няма две мечета с магия едно при Бони и Кай и едно при Деймън, а сега и двете страни имат по един нож с една и съща магия вътре, как така.

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 08:46 от dejie

# 224
  • Германия
  • Мнения: 170
Според мен е грешка на сценаристите. Няма логика.

Общи условия

Активация на акаунт