Искам да кажа ... (3)

  • 37 894
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 892
Много криво ми стана, че от сума ти и познати и приятелки от Варна и София една доброволка не се намери да си предложи услугите като ходи до магазин на Зара да ми купи и пусне по куриер тъпия парфюм за 10-30лв. Голям ангажимент, ей няма що! #Cussing out
Гледам да се ядосвам за глупости и да не мисля за наистина големите проблеми  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Ти по-добре някоя бг-мамма да беше помолила. Кажи кой парфюм искаш-купувам и пращам.
Преди малко ми се обади баба ми, че дядо ми е паднал на пода.Сам не може да се изправи, а и тя не може да го вдигне. Брат ми и майка ми тръгнаха натам, но ми е едно притеснено... Чакам да звъннат и се моля да няма нищо счупено, защото на неговите 85 години просто... Praynig

# 17
  • Мнения: 12 984
Цвети, дано се размине и е добре дядо ти. Малката започна да кашля много, Стодал имам ще дам, ако сега прекъсне ясла сигурно ще забрави и пак ще има драми.

# 18
  • Мнения: X
Днес е първият учебен ден на дъщеря ми и ми е притеснено. Не знам къде е спирката за училищния автобус, въпреки че аз посочих някаква в квартала. Тръгвам в задръстването с колата. ooooh! Не знам и кой клас е, нито учител, нито нищо. Така и не ми казаха цяло лято. Crazy

# 19
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Свършва ни дългият уикенд в София при мъжа ми Sad...много ми е тъжно, след малко отиваме с дъщерята на гарата и цяла седмица ще си бъдем пак само двете. Като всяка седмица от почти година Tired

# 20
  • Мнения: 5 940
Вече две години наблюдавам как един възрастен човек строи тухла по тухла една ограда. Сам. А има  две големи, здрави момчета. Отдавна мъже вече. Само жена му идва от време на време да му донесе храна и вода. Сядат заедно на един камък, пушат по една цигара и той продължава.
да кажа още, че големият ми син е с представата, че всичко за учене трябва да е много забавно и трябва да работим малко в посока, че ще има и не толкова вдъхновяващи дейности като ученето наизуст на стихотворения. Научи го за пет минути, но трябваше сериозна мотивация преди това - да му го представя от интересната страна.

 tzvety26 , дано всичко е наред с дядо ти.
JACKLIN*, да се оправя бързо детето. Малкият всеки ден със събуждането пита днес на детска градина ли е. Едва след като разбере, че не е, се успокоява, че може да стане.
Янечек, снощи си послушах руска музика .. благодаря.
Честит празник!

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
Добро утро, момичета!  Благодаря за пожеланията.  Всичко е наред с дядо, само изкълчване е, няма счупване, но той много се е изплашил  Cry и направо се е предал. След малко ще ходим с децата да го видим.
Check Please, много успешна учебна година на детето!

# 22
  • Мнения: 4 500
Честит празник!   bouquet
Утре ми свършва отпуската, детето в ново училище в паралелка с информатика  Simple Smile
Зверски съм схваната, как съм спала - не зная  Tired
Сина повръща в събота вечерта около 15 пъти, едва го оправих с Хидратин, иначе в Пирогов на системи каза личната да ходим  Stop
Изхарчих аванса за няма и 10 дни, много разход е септември винаги. Учебниците за 5-ти клас са безплатни, но всички учебни тетрадки се купуват. Това не го знаех. Детето е възхитено от часовете по информатика, поне това е доволен  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 671
Честит празник!

На всички болни - бързо оздравяване!
Check Please  Успех на ученичката.
И бързо оздравяване на дядото.

Аз да се оплача. Купихме хубави анатомични раници  и на двете деца.
На третия ден голямата каза, че няма да я носи. Пуснах я в продавалника, поне да зарадва друго дете.
Но ме е яд за парите. Половината от реалната цена замина заради прищявка. Можех да ѝ купя нещо друго.
Сега се моля малката да не каже и тя, че не иска нейната.

# 24
  • Мнения: 22 430
Завръщане от почивка....въртене на перални...вкарване в ред на дома....

rummi_pl, купихме две раници....едната се оказа доста голяма за дъщерята, втората е добре, но тя едва я носи. Аз и я нося. Simple Smile

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята дъщеря трета година започна с раницата си от първи клас - не много скъпа(40лв.). Не е мръднала, а и тя си я харесва и ѝ е удобна.
Следващата ще е от същото място и същата марка.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
Имам си нови котлони Simple Smile Много съм щастлива.На предишните нещо им се беше прецакала интегралната схема и малко да поработят и се самоизключваха, а на дисплея изписваше "грешка". Оправията им беше да изключа и включа отново бушона, да ги позачакам да поизстинат и да пусна пак да готвя там каквото готвя.... Приготвянето на проста супа се беше превърнало в истинско мъчение. Надявам се новите ми котлони да изкарат по-дълго от предишните - някакви си 5 години  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 4 199
Честит празник!

Днес ще си видя градчето и баба Heart Eyes Снощи попаднах на  български филм и ми беше много приятно да си припомня диалекта на Лещенския край, а и филмът беше изненадващо приятен.

# 28
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Честит празник!

Днес ще си видя градчето и баба Heart Eyes Снощи попаднах на  български филм и ми беше много приятно да си припомня диалекта на Лещенския край, а и филмът беше изненадващо приятен.
Чужденецът? И аз много го харесах този филм , ненатоварващ и лишен от типичните за българските филми дълбоки житейски драми.

# 29
  • HH
  • Мнения: 3 257
И аз го харесвам, но като цяло като започне сцената с Блатечки се ядосвам и сменям канала. Не виждам смисъл от нея.

Общи условия

Активация на акаунт