Много ме е страх, днес бях на преглед в 11 седмица....

  • 2 239
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Всичко е 6 на бебчо, само в последния момент се видяха черва извън коремчето, а коремната кухина уж е добре затворена. Дават ми 1 седмица до следващия преглед, след което ще се реши съдбата на моето бебче Sad Много ме е страх някой имал ли е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 6 833
Съветвам те да отидеш при друг лекар за второ мнение, а не да чакаш седмица. Дано тревогите ти са напразни и всичко е наред.
Виждам, че си от Бл-град, при кой лекар ходи?

# 2
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Рита, не ми се е случвало но прочетох, че до 12тата седмица трябва да се приберат - http://eframed.weebly.com/6.html

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Съветвам те да отидеш при друг лекар за второ мнение

Задължително и за такова нещо в София-Сигридов,Марков и т.н светила.Като кажеш за какво става дума ще те вместят в графика

# 4
  • Мнения: 37
Д-р Зоя Попова и утре съм при неин колега за 2-ро мнение д-р Малчев. И ще ми кажат дали е усукана пъпна връв или неприбрани черва..... Много ме е страх Sad

# 5
  • Мнения: 306
Съветвам те да отидеш при друг лекар за второ мнение

Задължително и за такова нещо в София-Сигридов,Марков и т.н светила.Като кажеш за какво става дума ще те вместят в графика

Категорично последвай този съвет и то веднага. Нито Сигридов, нито Марков ще те върнат в този случай.

# 6
  • Мнения: 37
Опитвам се да намеря някакъв личен телефон на д-р Сигридов, но ми излизат само някакви номера на клиниката, в която работи. Някой може ли да ми помогне?

# 7
  • Мнения: 6 833
Личен телефон може би имат пациентите му, но в интернет едва ли ще откриеш. Обади се утре в клиниката и обясни каква е ситуацията, че не можеш да чакаш.

# 8
  • Мнения: 37
Благодаря на всички за отговорите. Стискайте палци да не се налага бебчо да се маха Sad

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
се утре в клиниката и обясни каква е ситуацията, че не можеш да чакаш.

Да,така ще стане.До личен телефон едва ли ще се докопаш

излезе ми един мобилен.утре го пробвай  0882 193970

Последна редакция: пн, 22 сеп 2014, 21:58 от ♥Elfita♥

# 10
  • Мнения: 109
Какво стана с бебчо? Всичко нормално ли е?

# 11
  • Мнения: 37
Какво стана с бебчо? Всичко нормално ли е?

Другият АГ, при който бях на преглед каза, че има време още поне 1 - 2 седмици за да се приберат червата и че няма повод за притеснение. Направо ми падна камък от сърцето. Сега на 2-ри ми предстои пак биохимичен скрининг.... и се надявам всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт