Сега пък - кокоши трън

  • 9 310
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Някой има ли идея това пък чудо от какво се получава и с какво се третира?
Дали е заразно?
Тъкмо се пооправихме от дерматите сега пък това #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1
  • Мнения: 3 777
Това, което аз знам е че е вирус и може да се предава.
За третиране имаше куп рецепти в красива мама мисля. Пусни търсачката.

# 2
  • Мнения: 7 263
И на мен ми се върти нещо такова из главата, че беше нещо заразно. Което и обяснява как сме се сдобили с него - от залата явно ooooh! ooooh! ooooh! newsm78 newsm78

# 3
Незная точно от какво се появява, но синът ми имаше 2 - на пръста на ръката и на ходилото. Изчезнаха му с неколкократно слагане на лепенки против мазоли на самия кокоши трън. Това се прави след всяка баня. Трябва да стоят на мястото поне 24 часа. След това мястото се оставя да изсъхне и да хване коричка. С падането на коричката кокошият трън изчезва.

# 4
Лекува се с течен азот - в кожно отделение. Резултат  - сигурен /от опит/.

# 5
  • Мнения: 7 263
А болезнена ли е процедурата - защото като всеки мъж и нашия батко е малко страхлив Embarassed Embarassed Embarassed.
И еднократно ли се прави манипулацията или се налага няколко пъти да се повтаря?

# 6
  • Мнения: 1 329
Не, процедурата не е болезнена, някой път се налага да се повтори!
Аз съм имала като малка, на петата...не играх физическо един месец (повече беше драматизъм).Беше на много кофти място.След течния азот проблеми няма, най-сигурният начин е.

Оправяйте се бързо!

# 7
  • Мнения: 1 425
Спомням си, че като бях малка ми беше излязъл на крака. Слагаха ми известно време Жиловляк. Това е растение с големи листа, но не знам по това време дали ще го намериш. След около седмица излезе гной, почисти го лекар и повече не ми е излизало.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не, процедурата не е болезнена, някой път се налага да се повтори!

Желателно е да се повтори, че и потрети. С цел бавно да се гори, а не веднъж и дълбоко.

Аз съм имала 2-3. Само с течен азот са ми ги оправяли. Но по няколко пъти съм ходила, както и те съветвам.

Виж в коя кожна клиника работят с това чудо и в кой ден от седмицата им го карат. Ако ли пък имат нон-стоп си направи спасена Peace

# 9
  • Мнения: 1 214
А болезнена ли е процедурата - защото като всеки мъж и нашия батко е малко страхлив Embarassed Embarassed Embarassed.
И еднократно ли се прави манипулацията или се налага няколко пъти да се повтаря?

Трябва да отидете възможно най-скоро , защото кокошият трън много бързо се разпространява. Преди 5 години за нула време ми излязоха 3 на едното ходило и 5 на другото.Гориха ми  доктор дерматолог .Ходех 2 пъти в седмицата и за малко повече от месец се оправих .Но бяха много и дълбоки.Дано при вас не е така.Има и значение кой го прави , защото  когато го правеше доктора не ме болеше толкова , колкото  когато го правеше медицинската сестра.Така , че трябва да е някой опитен.Успех!И бързо оздравяване!

# 10
  • Varna
  • Мнения: 288
Имам кокоши тръни на едното ходило.Там са си от няколко години.Наистина страшно бързо се множат.Моите станаха около 20.Бах пробвала какви ли не бабини рецепти,но без ефект.казаха ми и че след горене отново излизали,а аз не съм си и помисляла да отида да ми изгорят толкова нещо.Миналото лято започнах да ги мажа с млякото,което пускат смокините като се откъснат от дървото.Мазах в продължение на седмица някъде и ми писна.В момента ми е останал само един,които също е почти на изчезване.Махнаха се без да успетя кога точно е станало.Успех и вземете мерки докато е само един.

# 11
  • Мнения: 1 586
Причинителят на кокошите тръни и брадавиците е HPV.

# 12
  • Мнения: 229
аз също имах лекувах го със салицил на прах смесен с крем, наистина след време се появяват пак и не знам от какво е моя приятел също имаше на ръката неговете се излекуваха отведнъж , а при и повториха и потретиха , но скоро не съм имала.

# 13
аз имах 7 тръна на единия крак. Бях ги получила от неудобни обувки. Много бързо ми минаха. Тези лепки за кокоши тръни са абсолютни боклуци! На мен ми мина по следния начин: всяка вечер преди лягане се киснат краката в топла вода.След като се подсушат, на мястото се слага силицил на прах и след това се намазва с една пастичка "мазолек", след това му се слага обикновена лепенка- цитопласт. така няколко вечери подред и ми мина. При кокошия трън е хубавото това че можеш да мажеш и да лекуваш първият появил се- падне ли той, другите изчезват от самосебе си. Стига да знаеш кой е първият,ако не- мажеш всички Sad

# 14
  • Мнения: 154
Лекува се с течен азот - в кожно отделение. Резултат  - сигурен /от опит/.
резултат - несигурен. само дето окуцях за една седмица, така ми ги бяха изгорили, че не можех да си стъпя на крака. сигурен резултат с картоф. парченце отрязан картоф се слага на мястото и се лепи с цитопласт само за през нощта. така една седмица, после тръна си изчезва сам след известно време. пробвала съм и с лепенки - нищо, и с мазолек - пак нищо. само картофа ми помогна, и на роднините също. и според мен - никакво рязане и никакви козметици!

Общи условия

Активация на акаунт