Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 211

  • 52 669
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 192
Злате, мисля че си поправих грешката, а клипчето си заслужава да се види newsm10  love001
Меги, много се радвам, за теб, smile3501
аз няма да имам такава възможност, но ако става поздрави я от мен


приятна вечер мили дами

# 511
  • Мнения: 41 640
Роси, Hug благодаря!Хубави моменти е избрала Веникар за клипчето! Peace

Меги Hug и аз се радвам за теб!После и среща с Туба! newsm10

# 512
  • Мнения: 260
Меги и аз се радвам ,и за ролката както писа и за предстоящата ти среща с нашата принцеса,ох аз забравих да поздравя както е редно с добра вечер дами,  но прочитайки радостния ти пост Меги иииии баба Нелка се качи на черешата ама това е нищо май ,че в темата на КПА май винското снощи ли ,хубавата игра на актьорите ли, не знам, а може и всичко на куп да е повлияло но милите дами, днес все още са под черешата с главоболие,моя мужко  ми казва ,че трябва да се напия и да усетя как му е  на сутринта с всички екстри от това удоволствие но ...може някога и да опитам, то за всичко си има първи път нали дами?На мен всичко ми хареса от снощната серия ,Сайгън беше супер,много специфично търчи момъка като го видях и се присетих  и в нашата приказка АСИ бягаше  но това е нормално,те са хора и това ,че играят различни роли не може да е във всичко различен все пак сме съвкупност от гени .Може би наистина са прекалено дълги сериите но пък са изпълнени с динамика ,все още сценаристките май две дами са ако не греша не разтягат действието ,не влачат абе като си го гледам с превод без рекламите всичко ми е тамам.Май пак се увлякох,а да не забравя и за Мурат да споделя ,че и аз си го харесах усмихнат игривите пламъчета в очите са уау само брадата му е в повече но ...и така бива сякаш гледах момчето съживен,поел глътка свеж въздух ,загърбил раздялата с Бурчин а тя като всяка раздяла си остави отпечатък върху момчето ни ,но всичко мина и той е отправил взор напред и нагоре и така трябва да бъде,след лошо идва добро,когато паднем ще намерим за какво да се хванем но ще станем и пак напред, това е пътя и за Мурат а и за всички нас.Спирам ама много се олях ,извинете ме за това приятелки.

# 513
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
     

# 514
  • Мнения: 41 640
Добро утро! Hug wavey

Вчера Бг страницата на Мурат вече има 8000 приятели!Ринка, Hugза неуморния ти труд!  newsm51 smile3525




Има много снимки от Грузия! Peace



Нели Hug,Боби Hug wavey



Желая ви хубав ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 515
# 516
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета!  bouquet

Минавам набързичко само да ви поздравя, че пак ще отсъствам в почивните дни.

Злати Hug, днес гледам само ти си наминала,  МегиHug спинка още, а другите явно бързат да свършат работата по-рано, че днес е петък, и после - хоп, в темичката!
Бояна Hug, чакам с нетърпение продължението на разказа за странстването ти по истанбулските земи. Още не съм ходила там и ми е чок интересантно! Да знаете, че ще ви търся за съветници, когато ми се отвори парашута за там! smile3503
Нели Hug, Ринка Hug

Тази седмица се накефих максимално на нашите си хора. Мурат - много добро участие в шоуто на Грузия Peace, Туба - както винаги невероятна игра и излъчване в поредния епизод на КПА Heart Eyes, Сайгън - изключително присъствие в серията. Страхотен актьор е Сайгън! newsm10

Хубав ден на всички и приятни почивни дни! Hug

# 517
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Меги, радвам се че имаме инфо за движението на ролката за пожелания към Туба. Ню Йорк е четвъртата спирка, следва Вирджиния, а България сме 26 спирка. Доста ще почакаме за да пристигне при нас!  Peace
Кирилова, Злати, Нели, Боби, Мами,  Hug Hug Hug
Приятен петъчен следобед!  Hug


# 518
# 519
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
       

# 520
  • Мнения: 41 640
Добро утро! Hug Hug Hug

Честит празник на всички! bg



Да почетем паметта на покойниците ни! Praynig

 
Скрит текст:

 Мами HugРинка HugБоби Hug wavey

Има преведен поредния епизод на КПА!Благодаря на екипа за безценния им труд!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51



Приятна събота ви желая! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 521
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                           За всички Будители в темата, приемете поздрав от мен.  Peace
                                 

                              Понеже и аз имам празник , да ви почерпя.
                     
             

# 522
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте,
4естит празник на вси4ки бутителки в темата
бъдете здрави  Hug

# 523
  • Мнения: 41 640
 Боби HugМеги Hug

# 524
  • Мнения: 41 640
Днес Селма Ергеч има рожден ден!Много щастие и професионални успехи!



Общи условия

Активация на акаунт