Боледуване на децата ни – тема 17

  • 38 517
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 802
Където спим е маслен радиатор , иначе климатик,освен и аз да слагам нещо до радиатора  newsm78

Ами помня от едно време, че майка е слагала на радиатора пак тенджера с вода  Crazy Хубаво е обаче да имаш влагомер, за да не стане пък много влажно помещението и да стане обранет ефект Peace

# 721
  • Мнения: 21 270
Където спим е маслен радиатор , иначе климатик,освен и аз да слагам нещо до радиатора  newsm78

Ами помня от едно време, че майка е слагала на радиатора пак тенджера с вода  Crazy Хубаво е обаче да имаш влагомер, за да не стане пък много влажно помещението и да стане обранет ефект Peace
Ще взема да се сдобия,идващите дни нали го дават да застудява,та затова реших да попитам.
Благодаря отново   bouquet

# 722
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ох, да ви имам проблема, при нас е обратното, влагата е убийствена. Като е по-студено пускам обезвлажнител даже и пак е супер влажно, тече вода по стъклата, мухъл... И влагата си седи на 60-70% Whistling затова ненавиждам зимата.

# 723
  • Мнения: 21 270
Месечинка ,ужас

# 724
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мда, гаден влажен варненски въздух Crossing Arms на една приятелка от Пазарджик, живееща във Варна кумът искал да купува овлажнител за въздух по случай раждането на бебето. Тя го убеждавала, че е абсурдно, той настоявал на своето, докато продавачите от Технополис не му се изсмели и не му казали, че във Варна никой не търси овлажнители, щото влага си имаме в излишък Crazy
Иначе наистина най-лесният вариант е по-широчък съд с вода върху/близо до отоплителен уред..

# 725
  • Мнения: 6 535
аз ползвам овлажнител, на парно сме и въздухът през зимата е много сух.
той има и лампичка, която свети доста силно, прави стаята сумрачна. детето свикна с тази лампичка миналата зима и после отказваше да спи на тъмно, та се наложи да купуваме и нощна лампа, която да стои пусната през цялата нощ.

# 726
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
Да, и аз съчуствам по отношение на влагата на варненци Peace
Знам, че има хора с проблеми, деца с бронхити и въобще не се чустват добре.
Тази година на Сандански че чудех защо има много хора от Варна/смятах, че им е крайно далеч, не за друго Peace/.

# 727
  • Мнения: 21 270
Благодаря ,момичета !

И друго да ви попитам - УНГ-то от Пловдив каза,когато включим климатика задължително да промивам нослето на ситната със стеримар ,какво мислите ?  newsm78

Аз пак не можах да я закарам до Сандански,сестра ми имат къща там,чак ме е яд  ooooh!

# 728
  • София
  • Мнения: 2 296
Сушенето на изпрани дрехи в обитаемо помещение е невероятно вредно за дихателната система. Особено пък на дете. Особено пък на често боледуващо дете.  Peace
Но всеки сам си знае.

# 729
  • Мнения: 21 270
Аз ги слагам в слабо обитаема ,да не кажа хич необитаема стая от детето и най-студената през зимата  Peace

# 730
  • Мнения: 300
Сушенето на изпрани дрехи в обитаемо помещение е невероятно вредно за дихателната система. Особено пък на дете. Особено пък на често боледуващо дете.  Peace
Но всеки сам си знае.
С две ръце съм за!
Ние сме на климатик, но слагам в стаята съд с вода.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Добър вечер!
Първо за физиологичния разтвор. Аз купувям ампули Браун по 10 мл. Към всеки спринцовка с игла. Изтеглям ампулата и я ползвам за три инхалации. Знам, че банката трябва да се ползва 48 чяса след като е бодната иглата.

Въздуха овлажняваме с овлажнител, купихме го последната зима заради бебето.
Дневната ни е най-топлата и голяма стая и преди там слагах сушилниците, но вече ще съхнат в сушилня. Не знаех че е толкова вредно Sad

За третата сливица съм напълно съгласна с написаното от Hushpuppy.

# 732
  • Мнения: 21 270
И аз заглеждам овлажнител ама да видим,ще видим от утре като застудее как ще е със съд с вода.

# 733
  • Мнения: 6 535
почти седмица се борим с бистра лека хрема - промивки с фр, виброцил и витамин с. за съжаление, май изгубихме битката, днес сутринта сополките са станали жълти и жилави. гърлото не е червено все още, но очаквам да слезе и надолу (дано да не съм права, но досега няма пропуск като тръгне така).
издирвам унг-то, но сигурно ще имаме час за консултация след ден-два, а не ми се иска да я оставям тая хрема така.
вие как борите жълтите сополи?

# 734
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ами на нас точно за жълти разтегливи сополи вчера УНГ ни предписа виброцил newsm78 Досега не бях ги ползвала никога, имат сякаш някакъв ефект, но за толкова кратко време е трудно да се каже. По принцип нали е нормално хремата да премине от бистра/водниста в жълтеникава/гъста и след това да отмине. Само дето нашата вече 10 дни не минава ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт