Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Torbay

Цитат на: anan
. Баща и реши да я води на плуване и там студено. Да не повярваш като нали ги знаеш какви са. Магазина отворен и климатиците до дупка на топло над вратата  Shocked . Та хайде пак мама не спи и детенце се изтормози Crying or Very sad . Такова чудо не сме имали. Целувки за бузланкото.
Извинявам се, че мръднах от темата Embarassed
« Последна редакция: нд, 15 яну 2006, 14:57 от miravmbd »
Цитирай

UK

Хи хи тази тема си е пак весела Very Happy  Very Happy . Голям майтап с бабите ей. Кво да ги праиш Very Happy .
Мира, ми сефтето му беше на детето. Ние имаме тук лейжър сентър на 10 мин обаче затваря рано. Баща и се заинати, че този ден и сега отиваме и с колата отидохме до по-големия град, където басейна се оказа студен. Водата по-топличка обаче фоайето и басейна не бяха всъщност отделени Exclamation и изобщо архитектурна простотия. На нея и хареса но се разтрепера щото то и пода с едни плочки студени. Докато я изнеса и облеча трепереше горкичкото и после докато се качим в колата и докато затоплим голямо треперене. И то колко му трябва Sad айде пак. Яд ме е на мен си, че не направих скандал нито на баща и, нито на басейнаджиите.
Ако ще ходите, първо провери дали е топло и му вземи някакви чехли, че нашта се и хлъзгаше отгоре на всичкото Evil or Very Mad . Освен ако не го носиш на ръце през цялото време. Не искам да си спомням направо.
Цитирай

usa

вземи един сушоар да му изсушиш главата на детенце, една блуза повече да му облечеш като си тръгвате от там и го заведи на басейн без да се притесняваш повече! като видиш как се забавлява, ще забравиш всичките си страхове от изстиване. аз моя син го водя от осеммесечен, сега е на 22м, лятото бяхме прекъснали, че има достатъчно други забавления, но честно казано през зимата ако не ходим два пъти седмично на басейн, се чудя как да му разнообразявам дните и да му изразходвам енергията. а е и чудесен начин на закаляване. опитай поне веднъж  Smile !
Цитирай

UK

Накои басейни в съблекалните имат сешоари с монети. Когато решиш да ходите, първо иди и виж какви са условията, не като мен. То като е топло там няма страшно. Детенце рита и се забавлява. После го сушиш, слагаш шапка ако трае на шапки и какво толкова. Но ти си знаеш най-добре.
Цитирай
Накои басейни в съблекалните имат сешоари с монети. ....
И при нас така. Даже като се замисля, до сега където сме ходили на басейни винаги е имало сушоари с монети. Даже ние май основно ходим по басейни "зимно" време, че като е хубаво предпочитаме разходки на вън Wink  Very Happy
Цитирай

Пловдив сега England( Farnham)

И при нас така като при Хонда във всички басейни наоколо има сушоари ,но аз ходя с кола и не ми е трябвал много ,а и сме малки още.Иначе много се забавлява и мама покрай него Laughing .Водя го от 2-3 седмици ,верно че сме най маките ,но но нали е щастлив,това е по важно. Laughing
Цитирай

сред цветята

Поzволих си да раzделя темата от таzи zа бабите и внучетата, zа да не я пропуснат и други майки, които се интересуват от въпроса. Wink
Цитирай
nie topnaxme Bobo za prav pat kogato beshe na 4 mesetza, v baseina na hotela, kadeto biahme, i na nego strashno mu xaresa. Obache vodata beshe mineralna, demek topla. Sega go vodim tuk na basein, zapochnaxme predi 2 sedmitzi kato beshe na 5 mesetza. Vodata ne e studena, no ne e i mnogo topla. Na nego ne mu e tolkova hubavo, kakto v mineralnia basein, no pak se zabavliava, veche nakraia zapochva da mranka (trae polovin chas). Inache sablekalniata e topla, ima si i sushoar, makar che povecheto maiki si nosiat svoi.
Цитирай

izviniavaite, gosta biah az
Цитирай

UK

rosa, извинявай че ти отворих работа Very Happy с мешането на темите и благодаря, че така козметично си кръцнала Very Happy .
Цитирай

сред цветята

rosa, извинявай че ти отворих работа Very Happy с мешането на темите и благодаря, че така козметично си кръцнала Very Happy .

Въобще не се притеснявай. Wink  Smile
Цитирай
Nie pxk ot dnes otivame na kurs po pluvane na bebka  Wink (golqm maitap), zashtoto az samata sxm kato utiq  Rolling Eyes
Istinata e, che nam e specializiran baseina, a ne obsht i vodata se chisti s spezialni aparaturi i ne i se dobavq hlor a samo sol, za da q potdxrja topla. Не споменах само, 4е бебка е на 7 месеца ве4е.
оооо, как така ми пи6е на бьлгарски?!?!?!?! Егати Smile
Цитирай

нашите и двамата обожават да ходят на басейн от доста малки  Very Happy
Цитирай
Цитат на: miravmbd
....Хлорират е вярно,но доколко е добър хлора за бебетата?
..Също така,ден по избор ли ходите или само в определените за маики с бебета дни?

Ами да ти кажа за хлора не се вманиячавам, защото иначе докато стане голям човек не трябва да я водя.
Цитирай
А те в същност докато са бебета до 18 месеца има специални столче-пояс и от там няма как да нагълта вода. За ходенето, ходя в определените часове за майки с деца в повечето случаи, защото иначе става лудница и останалите много пръскат Laughing  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора