Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-6

  • 93 265
  • 783
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 17
Не е много тук мястото , но някой може ли да препоръча добър педиатър в Люлин?

# 121
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Зрънчо, и аз съм изправена пред тази задача. За момента нищо не мога да ти препоръчам. Ако намериш, моля те сподели на лични.

# 122
  • София
  • Мнения: 16 691
Не е много тук мястото , но някой може ли да препоръча добър педиатър в Люлин?
чувала съм за някакъв мъж, които преглежда в Поликлиниката http://www.poliklinikata.bg/cat_2.html
ама беше доста зает, аз като търсих педиатър Peace

# 123
  • Мнения: 192
Не е много тук мястото , но някой може ли да препоръча добър педиатър в Люлин?

Моя приятелка е много доволна от д-р Стаменов в болницата на д-р Щерев. Не в в Люлин, в кв. Разсадника е, но е сравнително близо до Люлин.

# 124
  • Мнения: 745

 
   Момичета , да ви попитам ... Колко се плаща за тонове в Надежда , или влиза към прегледа ... ?  newsm78 Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 160
Момичета, знаете ли от коя седмица започват записите на тонове за ЖК, водена в болницата? Нещо ми се губи като спомен от предишната бременност Thinking

# 126
  • Мнения: 91
Днес бях на ранна ФМ (бхс) в Надежда, при д-р Михова! Е.. ОЧАРОВАНА СЪМ! Наистина бях чувала отлични отзиви за нея, но тя надскочи очакванията ми! Страхотна е! Специалист отвсякъде! Пожелавам повече специалисти като нея в българските болници!   bouquet

# 127
  • Мнения: 1 208
На мен ще ми почнат от 34 седмица. За цена обаче нямам идея, поне в началото ще са ми включени в пакета за ЖК.

# 128
  • Мнения: 3
20  лв е цената на тоновете

# 129
  • Мнения: 219
А записва ли се час за тонове? Издават ли документ? Ако например имаш връщане на разходи?

# 130
  • София
  • Мнения: 16 691
Записва се час предварително и е 20 лв

# 131
  • Мнения: 219
Записва се час предварително и е 20 лв
Благодаря Simple Smile

# 132
  • Мнения: 320
Днес бях на ранна ФМ (бхс) в Надежда, при д-р Михова! Е.. ОЧАРОВАНА СЪМ! Наистина бях чувала отлични отзиви за нея, но тя надскочи очакванията ми! Страхотна е! Специалист отвсякъде! Пожелавам повече специалисти като нея в българските болници!   bouquet

Jadi 7 - блазе ти - и аз бях на 1 ФМ при д-р Д. Георгиев - хич не съм очарована- явно това, което мамите писаха тук е вярно - изключително неконтактен, вадиш му думите с ченгел- почти нищо не ми каза- не че искам да ме затрупа с инфо- но поне да ми каже какво се вижда на видеозона Sad Слава Богу на ЖК се записах при д-р Генадиева, чела съм тук добри отзиви. А за 2 ФМ съм решила на всяка цена да се опитам да си запиша час за д-р Михова- в този ред на мисли исках да те попитам трудно ли си записа час и горе долу колко време предварително? Благодаря предварително за отговора Simple Smile

# 133
  • Мнения: 63
Днес бях на ранна ФМ (бхс) в Надежда, при д-р Михова! Е.. ОЧАРОВАНА СЪМ! Наистина бях чувала отлични отзиви за нея, но тя надскочи очакванията ми! Страхотна е! Специалист отвсякъде! Пожелавам повече специалисти като нея в българските болници!   bouquet

Jadi 7 - блазе ти - и аз бях на 1 ФМ при д-р Д. Георгиев - хич не съм очарована- явно това, което мамите писаха тук е вярно - изключително неконтактен, вадиш му думите с ченгел- почти нищо не ми каза- не че искам да ме затрупа с инфо- но поне да ми каже какво се вижда на видеозона Sad Слава Богу на ЖК се записах при д-р Генадиева, чела съм тук добри отзиви. А за 2 ФМ съм решила на всяка цена да се опитам да си запиша час за д-р Михова- в този ред на мисли исках да те попитам трудно ли си записа час и горе долу колко време предварително? Благодаря предварително за отговора Simple Smile
.            Здравей , за Михова трябва да запазиш час поне 1 месец назад . Аз също съм при Генадиева на ЖК и съм очарована . Много е мила и спокойна , няма да съжляваш . 😄

# 134
  • Мнения: 320
 [/quote].            Здравей , за Михова трябва да запазиш час поне 1 месец назад . Аз също съм при Генадиева на ЖК и съм очарована . Много е мила и спокойна , няма да съжляваш . 😄
[/quote]

anit87 - Благодаря много за споделеното мнение - още не съм била на преглед - др. седмица на 23.10 ще ходя за 1 път Simple Smile Супер и за д-р Михова- тъкмо като ида на ЖК ще опитам да запиша час и за ФМ - ще е 5 седмици предварително - дано успея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт