Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-6

  • 93 260
  • 783
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 461
олее..явно пак е имало промяна..извинявам се,ако съм заблудшла някого

# 256
  • Мнения: 104
Много ви благодаря за бързите отговори момичета!

Успешен ден!

# 257
  • Мнения: 1 633
Здравейте,
Каква е цената на профилактичен гинекологичен преглед (без бременност); на цитонамазка; влагалищен секрет? Кой лекар бихте ми препоръчали? Има ли ЖК по здравна каса или е платена и колко излиза следенето на бременността? Благодаря Ви предварително!

# 258
  • Мнения: 27
Миналата седмица си бях записала час за проф.преглед при док.Еленчев.Идках и колопоскопия.По тел.ми казаха цените:
Преглед с ехограф 50 лв
Колопоскопия  60 лв
Цитонамазка и влаг.секрет към 80лв
И отивам аз доктора в операция .Не било ясно кога ще свърши ,както и дали ще преглежда.Много се ядосах.Защо при това положение не се обадиха да отменят часа.Нали затова ги искат тези телефони?Отивам при девойките и ги питам :Няма ли в цялата тази голяма болница лекар който да го замести?
Отговор Не. Ами тръгнах си с поредното гадно чувство от там.Запусах си час в друга болница и без да чакам си свърших работата само за 90 лв.
Мисля повече да не ходя там,макар да родих там през март.За съжаление предимствата и недостатъците са с Голям знак =

# 259
  • Мнения: 110
Знае ли някой горе  долу на какъв период се повтарят темите от училището за бъдещи родители?

# 260
  • Мнения: 1 174
Здравейте,
Следя си бремеността в Щерев, но искам да родя в Надежда- харесва ми повече като място , условия и възможностти. Вече съм 31 г.с., но от другата седмица се налага слушане на тонове. Искам директно в Надежда да го направя и ако е възможно да ми препоръчате д-р, при който да се преместя, за да ми разчита все пак данните. Малко ми е неудобно да записвам тоновете в Надежда , а да ги нося за "оглед" в Щерев. Някоя дама, ползвала ли е БГ Здраве (фонда) за покриване на разходи от Надежда ?

# 261
  • Мнения: 160
В Надежда тоновете се пишат от 34 г.с. и се подписват от лекаря, който е на кабинет. Можеш да се запишеш отделно на контролен преглед, колкото да се запознаеш с условията за прием  в болницата. Аз там съм при д-р Арабаджикова, доволна съм.

# 262
  • София
  • Мнения: 16 691
Записваш си час за тонове- 20 лв и те се разчитат от дежурния лекар.
В Надежда тоновете се пишат от 34 г.с.
аз ги записвах от 30-та седмица. 34-та е вероятно според условията на ЖК, но когато се налага се започва от по-рано.

# 263
  • Мнения: 160
Предполагам, че има разлика при двуплодна и едноплодна бременност, а иначе няма разлика дали си по ЖК или се насочваш само за раждане - тоновете ги пишат от тогава при нормално протичаща бременност. Е, разбира се, ако някой много държи, сигурно и от 30-та г.с. може да почне.

# 264
  • София
  • Мнения: 16 691
Е, разбира се, ако някой много държи, сигурно и от 30-та г.с. може да почне.
Тонове се мерят, когато има необходимост и зависи дали е рискова бременността или не.

# 265
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте, някой знае ли дали просто можеш да отидеш да родиш в тази болница, без никакви прегледи преди това? В смисъл лекарите как разбират точно какво ти е състоянието, бременността, имала ли си проблеми? Т.е. ще си нося документите, но все пак? А и чух, че им голям наплив там, има ли шанс да няма свободна зала примерно?

# 266
  • Мнения: 277
Има ли дигностично-конкултативни кабинети за извънболнично лечение и ако да - от кои лекари сте доволни?Работят ли със ЗК?

# 267
  • Мнения: 14
Мамите, които са имали лошия късмет да лежат за задържане в болницата- колко струва един ден престои в патологията? Благодаря

# 268
  • Мнения: 1 174
Момичета, за слушане на тонове запазва ли се час ? Може ли да отидеш събота или неделя, защото аз все още ходя на работа и ми е малко сложно през седмицата.

# 269
  • София
  • Мнения: 1 678
Момичета, за слушане на тонове запазва ли се час ? Може ли да отидеш събота или неделя, защото аз все още ходя на работа и ми е малко сложно през седмицата.


Трябва да си запишеш час да, има и по-ранни сутрешни часове.. За събота и неделя не знам дали записват; предвид, че ги гледа доктора, който е на ЖК в този момент.. не съм сигурна, ако някой знае да каже.

Общи условия

Активация на акаунт