Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-6

  • 93 258
  • 783
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 766
Здравейте, момичета   bouquet
 Да попитам, ако знаете каква е цената на третата ФМ в болницата и трябва ли да си нося диск, ако искам снимки или оттам ще ми предоставят?
 Благодаря   bouquet

40лв. ако не се налага нещо допълнително.
Диск дават от там, но трябва да кажеш още като влезеш. Макар че на 3-та ФМ вече е трудно да се заснеме хубаво бебето защото е голямо и се снима на части. Ние мъчихме да направим една свястна снимка, но така и не успяхме.

Fellindra ясно.
Важното е че си успяла на време и всичко е било наред.

# 706
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета   bouquet
 Да попитам, ако знаете каква е цената на третата ФМ в болницата и трябва ли да си нося диск, ако искам снимки или оттам ще ми предоставят?
 Благодаря   bouquet

40лв. ако не се налага нещо допълнително.
Диск дават от там, но трябва да кажеш още като влезеш. Макар че на 3-та ФМ вече е трудно да се заснеме хубаво бебето защото е голямо и се снима на части. Ние мъчихме да направим една свястна снимка, но така и не успяхме.

Fellindra ясно.
Важното е че си успяла на време и всичко е било наред.



Благодаря allaya   bouquet
Аз бях останала с впечатлението, че е от порядъка на 80-100 лв. отново, но забравих да питам в болницата  Simple Smile а за снимка, една ако хванем, все ще е добре, хех  Wink

# 707
  • Мнения: 766
Ами дано успеете да направите поне една.  Peace
Иначе аз винаги ходя с по 100лв. пък ако ми вземат по-малко добре дошло Simple Smile
По-скъпи според мен са ФМ, при които се взима и кръв. До колкото разбрах 50лв. са само за МД за изследването.

П.п.
Да не те подведа тогава, обади се и попитай защото наистина може да е 70лв.

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 14:39 от allaya

# 708
  • Мнения: 110
Аз другата седмица съм на 3 ФМ, от регистратурата ми казаха - 70лв.

# 709
  • Мнения: 65
Ами дано успеете да направите поне една.  Peace
Иначе аз винаги ходя с по 100лв. пък ако ми вземат по-малко добре дошло Simple Smile
По-скъпи според мен са ФМ, при които се взима и кръв. До колкото разбрах 50лв. са само за МД за изследването.

П.п.
Да не те подведа тогава, обади се и попитай защото наистина може да е 70лв.

Ей, сега ще звънна да ги питам колко точно е  Peace няма проблем, и аз така като теб, с повече пари, ако пък е по-малко - супер  Laughing

# 710
  • Мнения: 91
За трета фетална с близнаци платихме 90 лева.
Момичета, днес бях на тонове и преглед. Ще съм с пълна упойка, ще ме приемат в деня преди секциото. Някой, ако има съвет... аз доста с панирах вече!

# 711
  • София
  • Мнения: 10 698
Съвет за какво искаш?
Защо ще си с пълна?
Всички ни приемат ден преди секцио, изключая по спешност.

# 712
  • Мнения: X
Момичета, здравейте. Извинявам се за сигурно 200 пъти зададения въпрос, но колко струва един преглед с ехограф в Надежда?

# 713
  • Мнения: 40
здр.мами  искам да знам нчкой може ли да ми даде номера на  д-р Стаменов и в коя болница е ,работи ли с здравната каса ако не какви са цените .благодарч предварително Wink

# 714
  • Мнения: 2 140
Виж първа страница.  ooooh!

# 715
  • Мнения: 120
Здравейте и от мен и аз да се включа!
И аз съм тяхна пациентка от самото начало и естествено решихме да раждам там.НО......
Имам притеснения относно престоя в Сф преди раждането,много съм объркана защото терминът ми е 29 Май,но като чета и слушам тонове може да се наложи да се мерят и през ден , два....
А и разстоянието Несебър София си е доста, та да попитам раждалите от други градове как организирахте престоя си в Сф преди раждането, кои хотели ползвахте и тн.
На 18 ти Април съм за първи тонове / 34 г.с./ и после ехограф при др.Димова и силно се надявам този път да поговорим по-конкретно за датата на която ще иска да съм на линия в Сф.
Много ме притеснява това не известие...

# 716
  • Мнения: 91
Пълната упойка се налага по медицински причини, не могат да ме бодат в кръста. Съвети искам за всичко! Някой, ако е бил с пълна, има ли нещо, което трябва да знам за прием и престой, различно от подадената информация.

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Аз бях с пълна, но след спинална, предполагам е доста голяма разликата. Защото за мен не се е налагала интубация. Предполагам, че ти ще си с такава. Бих казала,че ще излезеш от упойката като след обикновена операция. Малко по-трудно. Аз от общата упойка излязох за секунди, още в операционната.

# 718
  • Мнения: 2 807
Някой правил ли е операция на миома и колко струва на здр. осигурено лице?

# 719
  • Мнения: 766
Момичета, а махат ли конци след секцио или са такива, които се разграждат?

Общи условия

Активация на акаунт