Купувайте си памперси от Била

  • 3 241
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета, ако още не знаете аз да взема да ви светна-Била и Памперс раздвата подаръци. При всяка покупка на продукт на Памперс дават едни стикерчета сърчица и една книжка, в която се лепят. Като съберете 20 такива стикерчета ви дават подарък.играчка на Фишър прайс. Ние днес взехме първата си играчка. Много е хубава. Цветна и детето много и се радва/като на всяка нова играчка де Wink/.
Та така. Тези от вас, които ползват памперс могат да се снабдят с някоя и друга играчка.
Освен това правят и конкурс за бебе на месеца. От сега до август събират бебешки снимки и ще избират по едно бебе. То също ще получава награда. Това за майките, които биха участвали с децата си в такъв конкурс.

# 1
  • Мнения: 10 758
Мерси за инфото, ще отскокна утре до Билла да видя как стоят нещата.А дали във всички магазини е така, или само при вас в Пловдивско?

# 2
  • Мнения: 5 790
В София, в Била Славия също го има, предполагам, че е във всички магазини. Отделен е въпроса, че са направили Памперсите 28.99 лв...

# 3
  • Мнения: 10 758
В София, в Била Славия също го има, предполагам, че е във всички магазини. Отделен е въпроса, че са направили Памперсите 28.99 лв...
Е нали трябва да си избият от някъде тия играчки, дето ги подаряват.Баси и обирджиите.

# 4
  • Мнения: 3 042
В София, в Била Славия също го има, предполагам, че е във всички магазини. Отделен е въпроса, че са направили Памперсите 28.99 лв...
PeaceВ нашата БИЛА също е така.
Но аз си ги копувам от детски магазин, в който пакетът струва 27,00лв. Как ли пък не - заради една играчка да давам 2лв отгоре. Аз като си спестя парите дето ще ги дам в  БИЛА ще си купя и по- хубава играчка.

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 11:45 от rubi

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Ние в Севлиево нямаме Билла, но понякога пазаруваме от габровската. Памперсите им обаче са скъпички. Тук в Севлиево в едно малко магазинче купуваме 76 бройки за 26 лева. Даже на борсата е по-скъпо! Уцелихме десятката с това магазинче....друг е въпроса, че вече трябва да махаме памперсите, но....

# 6
  • Мнения: 4 068
Ами аз понеже нямам на близо друг удобен магазин и няма на кого да оставя детето и затова от Била ги купувам. Преди когато имаше Щъркел в центъра ми беше лесно, но сега го преместиха в другия край на града и искам не искам трябва от Била да пазарувам. И пюрета от там купувам, а избора им е много беден.

# 7
  • Мнения: 5 790
Ами аз понеже нямам на близо друг удобен магазин и няма на кого да оставя детето и затова от Била ги купувам. Преди когато имаше Щъркел в центъра ми беше лесно, но сега го преместиха в другия край на града и искам не искам трябва от Била да пазарувам. И пюрета от там купувам, а избора им е много беден.

Аз пазарувам от Била точно по същата причина. Щъркел ми е много далече, а Била е единствения удобен магазин. Искам - не искам, скъпи - евтини - това ми е избора. Не знам ти от коя Била пазаруваш, тук в тази до нас са пуснали едни плодови пюрета Хелоу, чешки, много са хубави. Би трябвало и в другите да ги има  newsm78

# 8
  • Мнения: 97
А това от кога е ,защото ние купихме памперси миналата седмица от Била в Младост и никакво картонче не ни дадоха.

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
А това от кога е ,защото ние купихме памперси миналата седмица от Била в Младост и никакво картонче не ни дадоха.
На листовката пише "от 23.02 до 22.08.2006"
Моят мъж донесе пакет Jumbo Pack - 4 с листовка и картонче за стикерчетата. Дали му 2 стикерчета, а на листовката пише, че за Junbo Pack са 6  newsm78 Той нито е чел, нито е питал, аз го забелязах вчера  Confused

# 10
  • Мнения: 390
Ами аз понеже нямам на близо друг удобен магазин и няма на кого да оставя детето и затова от Била ги купувам. Преди когато имаше Щъркел в центъра ми беше лесно, но сега го преместиха в другия край на града и искам не искам трябва от Била да пазарувам. И пюрета от там купувам, а избора им е много беден.
renci, защо не пазаруваш от Вис Виталис, не е много далече от Била.
За памперсите не знам дали са по-евтини, защото аз ги взимам от Метро,
но пюретата- ние сме на Ганчев са на по-добра цена, и има по-голямо разнообразие.

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А това от кога е ,защото ние купихме памперси миналата седмица от Била в Младост и никакво картонче не ни дадоха.
На листовката пише "от 23.02 до 22.08.2006"
Моят мъж донесе пакет Jumbo Pack - 4 с листовка и картонче за стикерчетата. Дали му 2 стикерчета, а на листовката пише, че за Junbo Pack са 6  newsm78 Той нито е чел, нито е питал, аз го забелязах вчера  Confused
Мисля, че за пакет кърпички са дават 2 точки, така, че за памперсите наистина трябва да са повече.

# 12
  • Мнения: 139
В София, в Била Славия също го има, предполагам, че е във всички магазини. Отделен е въпроса, че са направили Памперсите 28.99 лв...
Е нали трябва да си избият от някъде тия играчки, дето ги подаряват.Баси и обирджиите.


Взимам ги от Овча Купел на цена-25,90! За разликата в цената ще си купя каквато играчка си харесам АЗ. Ако обаче искате да участвате в конкурса, въпросът е друг.  

# 13
  • Мнения: 5 790
В София, в Била Славия също го има, предполагам, че е във всички магазини. Отделен е въпроса, че са направили Памперсите 28.99 лв...
Е нали трябва да си избият от някъде тия играчки, дето ги подаряват.Баси и обирджиите.


Взимам ги от Овча Купел на цена-25,90! За разликата в цената ще си купя каквато играчка си харесам АЗ. Ако обаче искате да участвате в конкурса, въпросът е друг.  

Къде точно от Овча Купел са на тази цена?

# 14
  • Мнения: 1 150
аз купувам Папмперс - а от Рамстор, всичките размери са на 26лв.

Общи условия

Активация на акаунт