Сгъстяване на вежди.

  • 1 686
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички,някой има ли информация за новата процедура,за сгъстяване на вежди косъм по косъм.  newsm78

# 1
  • Мнения: 1
Здравей, Соня аз наскоро опитах тази процедура в салона където си правя миглите и понеже съм рижава и нямам почти никакви вежди и ми омръзна от това постоянно рисуване реших да опитам....доволна съм стои много естествено

# 2
  • Мнения: 2
Здравей, Соня аз наскоро опитах тази процедура в салона където си правя миглите и понеже съм рижава и нямам почти никакви вежди и ми омръзна от това постоянно рисуване реших да опитам....доволна съм стои много естествено


Може ли да ми изпратиш снимка, на лично ако искаш,за да видя как изглеждат .

# 3
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Като ходих на удължаване на миглите ми предложи козметичката да ми сгъсти и веждите, за които ползвам молив принципно. Стоят добре, но падат много бързо. За сравнение миглите си ги опазвам около 20 дена а веждите още на петия не ми останаха. Сигурно има значение дали си имаш твои вежди както в моя случай или изцяло са ти залепили нови. Тогава новите може да се задържат повече време, обаче само за сгъстяване аз се отказах. Не са скъпи ама просто нямам време всяка седмица за това

Общи условия

Активация на акаунт