А може ли да се захрани с месо?

  • 324
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Та ние в нашето семейство сме си големи месари, питам се не може ли да се захрани детето с месо?
Не че не започахме с оризовата каша (по препоръките от форума тук), но просто ми е чудно....   chef

# 1
  • Мнения: 216
Знам 4е може да е 3-4 вуведена храна но да се запо4не направо с него newsm78

4етох 4е добре да се запо4не с жълти и оранжеви зелен4уци(плодове),за6ото са най-нежни към стомах4ето!

# 2
  • Мнения: 1 737
А каква е целта на това захранване? Хемоглобина ли му е нисък на детето?

Иначе ние в нашето семейство много обичаме шоколад, ама.... Thinking

# 3
  • Мнения: 6 243
Може.
Попадала съм на такива схеми, но по разни статии. Било въпрос на георгафска ширина и на културни традиции. На практика за захранване с месо не съм чула от познат да го е правил. Но принципно не крие никакви рискове за детето.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Може.Има такива схеми.Даже в сайта на д-р Сиърс, ако не се лъжа, месото се препоръчва като една от първите храни.Лично моето мнение, без да съм специалист, е че месото е тежка храна за захранване и не бих го дала първо.

# 5
  • Мнения: 619
А каква е целта на това захранване? Хемоглобина ли му е нисък на детето?

Иначе ние в нашето семейство много обичаме шоколад, ама.... Thinking

Месото е пълноценна храна, за разлика от плодовете и зеленчуците, съдържа и най-много желязо, витамини от групата В и т.н.
А за шоколада....приемама това като невинна закачка  Wink Шоколадът е доказано вреден и не дава нищо друго , освен празни калории  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт