Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги # 92

  • 31 768
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 725








Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 12:42 от arpha

# 391
  • Мнения: 4 725








Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 12:36 от arpha

# 392
  • Мнения: 4 725








Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 12:37 от arpha

# 393
# 394
  • Мнения: 4 725


Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 13:01 от arpha

# 395
  • Мнения: 4 725
Направих справка при Кеии за тази снимка, наистина жената в профил е Нургюл и червената рокля е същата, но ми се струва, че другата е Дийдем..... Ако съм права, какви ги върши? И на тези ли снимки ще присъства? Не мисля, че прави добра услуга на Ерко, все едно му виси над главата и внушава на всички ни как той няма самоконтрол.....



Той май наздравица вдига...... Ако не греша, това му е първата снимка с питие, след онова интервю с признанията му, че се е лекувал от алкохолна зависимост..... Май ще я разбера Дийдем, особено ако чашата е с алкохол.....

Ето я роклята, интересно, че отпред е с плътни презрамки, а отзад са тънки.....


Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 13:20 от arpha

# 396
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!

Направих справка при Кеии за тази снимка, наистина жената в профил е Нургюл и червената рокля е същата, но ми се струва, че другата е Дийдем..... Ако съм права, какви ги върши? И на тези ли снимки ще присъства? Не мисля, че прави добра услуга на Ерко, все едно му виси над главата и внушава на всички ни как той няма самоконтрол.....



Той май наздравица вдига...... Ако не греша, това му е първата снимка с питие, след онова интервю с признанията му, че се е лекувал от алкохолна зависимост..... Май ще я разбера Дийдем, особено ако чашата е с алкохол.....

Ето я роклята, интересно, че отпред е с плътни презрамки, а отзад са тънки.....



Арфа, жената на снимката не е Дидем, а Besey Ustel - гримьорката на Нургюл.
Еркан е свил ръката си в юмрук, за нещо се радва изглежда.
А другия мъж на снимката, който държи ръката на Нургюл е фотографа Hakan Ka.

# 397
  • Мнения: 4 725
Кеиииии  Hug  Heart Eyes Grinning, благодаря ти за допълнителното инфо, миличка, но е ясно  вече - ще вдигам дьоприте...... Няма как да си изтрия поста, но се радвам, че не съм била права...... Жив и здрав да е Ерко, все така корав  smile3503  и да държи фронта ! smile3521

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 15:59 от arpha

# 398
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Кеиииии  Hug  Heart Eyes Grinning, благодаря ти, миличка, ясно е вече - ще вдигам дьоприте...... Вече няма как да си изтрия поста, но се радвам, че не съм била права...... Жив и здрав да е Ерко, все така корав  smile3503  и да държи фронта ! smile3521

  Simple Smile Самата снимка не е с добро качество, доста е мътна.
Качена е от мениджърката на Нургюл, като е написала кои са другите.


# 399
  • Мнения: 4 725
 Здравейте от мен  Hug Hug Hug Hug   скоро не съм влизала да чета  за Еркан  , какво става с новия сериал кога почва    с кои актьори ?  Благодаря   ,  вие гледатели сериала с Йозджан Дениз , къде го превеждат ?

Привет, мила Феми, добре си се завърнала! Hug Heart Eyes Grinning Аз гледам филма с Йозджан и Хатидже, много ми харесва, май в момента го повтарят:

http://www.ecanlitvizle.com/star-tv-izle-1/

Видях, че има и тема във форума, но още не съм я посещавала, че нямам достатъчно време напоследък, вероятно там има повече инфо, а също и в темата на Нургюл момичетата слагат снимки, фрагменти и инфо.....

За теб! Hug Grinning




Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 16:01 от arpha

# 400
  • Мнения: 4 725
От Кеии:

Комбинация от двата фрагмента на "Парченцата"




# 401
  • Мнения: 27 452
 Здравйте    Hug Hug Hug Hug Hug на вън  запръска снега  ooooh! инфо   четох, че ще почва Дила Ханъм  по диема фемили   от ноември ,  но от коя дата   не са казали от телевизията

# 402
  • Мнения: 4 725
Здравйте    Hug Hug Hug Hug Hug на вън  запръска снега  ooooh! инфо   четох, че ще почва Дила Ханъм  по диема фемили   от ноември ,  но от коя дата   не са казали от телевизията

О, нас ни е затрупало от нощес още..... Мисля, че няма точна дата за Дила ханъм.....

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 16:45 от arpha

# 403
  • Мнения: 4 725

С Ерко ви пожелаваме приятна вечер! Grinning Grinning Grinning


https://www.facebook.com/video.php?v=313737202108819&set=vb. … ype=2&theater

# 404

Общи условия

Активация на акаунт