Кошмари в кухнята от 08.10 по Нова

  • 66 392
  • 771
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Световноизвестното телевизионно шоу „Кошмари в кухнята“ тръгва в ефира на Нова от 8 октомври. Всяка сряда в продължение на десет епизода зрителите ще станат свидетели на невероятни истории, които шеф Манчев открива в ресторанти из цяла България. Той изправя собствениците им пред суровия избор да променят себе си или да затворят вратите на ресторанта си завинаги.

„Всеки ресторант, в който влизаме, е на ръба на оцеляването и на практика - пред фалит. Причините за това са най-различни - безобразна хигиена, лош мениджмънт, семейна драма, кризата в обществото или в личния живот на собствениците. Моята задача е да ги сблъскам с действителността, дори това да е кошмарно болезнено. В това шоу аз съм строг и безкомпромисен - или се променяш, или затваряш”, казва Иван Манчев.

„Успявам много бързо да видя проблемите в един ресторант, намирам решения за правилното му функциониране, но само неговият собственик може да реши дали ще следват моите препоръки. В един от епизодите например зрителите ще видят как затварям ресторант, за да го изчистя, защото е пълен с хлебарки. Хлебарки в храната! Представяте ли си?” - казва още шеф Манчев.

„Кошмари в кухнята“ е драматично риалити не само за малкия бизнес и неговите успехи и провали, но и огледало на личния ни живот. В кухнята и касата на българския ресторант се вижда всичко, което се случва с обществото ни през последните 24 години.

Ресторантьорският бизнес може да бъде атрактивен и бляскав външно, но всъщност е труден за управление - неговото оцеляване е свързано не само с елементарна хигиена и стандарти за качеството на храната и обслужване, но и с хармония в отношенията между неговия персонал. С помощта на практически съвети, но и много говорене, лично отношение и понякога психологическа терапия „Кошмари в кухнята” показва, че ако се положат необходимите усилия за сериозни промени, то бизнесът може да оцелее.

Не пропускайте „Кошмари в кухнята“ от 8 октомври - всяка сряда от 22.00 ч. само по Нова.

Последна редакция: пт, 03 окт 2014, 11:55 от lubito

# 1
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Понеже не видях да е пусната тема за предаването, си позволих да пусна, за да може зрителите да коментираме помежду си.
Аз съм голям фен на Шеф Манчев и Черешката, сега ще го гледаме в малко по-различно амплоа.

# 2
  • София
  • Мнения: 38 475
Много обичам такива предавания. Гледам Бъди как спасява сладкарници. Ще гледам с удовеолствие как Манчев спасява ресторанти, и то български.

# 3
  • Мнения: 3 031
Явно е българският вариант на Kitchen Nightmares на Рамзи. Ще гледам задължително Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 15 457
Обичам такива предавания, записвам се,за да ми излезе темата, защото все се заплесвам и забравям.

# 5
  • София
  • Мнения: 627
Хайде да видим българската действителност в ресторантите . Не съм кулинарка но с удоволствие гледам такива предавания.  chef

# 6
  • Мнения: 4 418
кошмари в китчъна отдавна го гледам  Laughing

# 7
  • Варна
  • Мнения: 815
Записвам се и аз в темата. Фен съм на Черешката, ще ми е интересно да видя шеф Манчев в друго амплоа!

# 8
  • Мнения: X
Ще бъде интередно

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Снощи мярнах рекламата, благодаря за темата!

# 10
  • Мнения: 31 152
Ще гледам.

# 11
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Явно е българският вариант на Kitchen Nightmares на Рамзи. Ще гледам задължително Simple Smile

+1

Не харесвам Манчев, но ще ми е интересно да видя какво ще направи, защото гледам формата на Рамзи.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 159
Днес видях рекламата и веднага потърсих и тема! Благодаря, че вече сте пуснали! За съжаление сме с обикновена кабелна и нямаме програми, по които дават този формат, така че ще ми е за първи път да гледам нещо подобно! Харесвам Черешката, харесвам Манчев и с удоволствие ще следя предаването!

# 13
  • София
  • Мнения: 8 106
А по кой канал го дават Kitchen Nightmares?

# 14
  • Мнения: 3 031
Аз го гледам онлайн - ето тук http://www.free-tv-video-online.me/internet/kitchen_nightmares/. Има го и на торенти. По БГ телевизия не съм го срещала.

Общи условия

Активация на акаунт