Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 94 947
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 853
Благодаря за новата тема   bouquet

Преди седмица взех от превозвач това яке за мен http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00F3XOHTY/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1  и както винаги съм доволна от марката.Сега чакам и подходящите зимни условия,за да го нося.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 3 711
/много е кофти, че няма превозвач от Италия/

Има превозвач, не е много изгоден, но има, ето темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801046.msg29110353#new

И аз затова влязох да пиша, но си ме изпреварила.

И да попитам от другите амазони (немски и френски най-вече) докъде поръчвате, до Англия или Германия примерно? Че немските превозвачи не са ми особено удобни, а и излиза по-скъпо с тях. В същото време някои неща са по-евтини в Германия.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И най-вече Loom Bands - полудяха децата с тези ластици! Simple Smile

И аз вчера направих 6 поръчки с ластичета. Луда работа. Ама в Амазон са жълти стотинки, за 15 лв. (с доставката дотук) детето ще има машинка, към 200 кукички и 3000 ластика. Тук само машинката със 100-200 ластика струва над 10 лв. Rolling Eyes

Пуснах на празна карта тази ютия, досега AEG не съм ползвала, някой има ли такава(сегашната ми е Philips Azur - много съм доволна от нея, но се оказа от много скапана пластмаса, направо се начупи на места, иначе е удобна иглади супер):
http://www.amazon.de/gp/product/B00IM945XY/ref=ox_ya_os_product_refresh_T1

Между другото, има 10% отстъпка на определени марки и продукти за дома:
http://www.amazon.de/Haus-Garten-Preis-Hits/b/ref=amb_link_18331 … f_rd_i=B009SX6EUA

От Германия пращам на адреса на моя превозвач, вярно, по-скъпо е, отколкото е транспорта от Англия, но не чак толкова (2,60 лв./кг. е от Англия, 4 лв./кг. е от Германия - колко килограма трябва да тежи поръчката ми, че да си заслужава изпращането до Англия? Rolling Eyes).

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 053
Аз скоро не съм поръчвала май . Последно взех едни дезодоранти Нивея по 1.5п 250 мл.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 098
  bouquet мерси за темичката Simple Smile

Meggysan - от франция има някакъв превозвач също. Германия си поръчвам с габко(3,40 кг), но ми е удобно, не е чак толкова по-скъпо. А и тази лира, откакто я дигнаха, съвсем.

Другата седмица трябва да дойдат едни ножове от немския вип, но нямат тракинг, изобщо не знам къде да ги чакам, в пощата или куриер... много ми е странно така.

Миналата година по това време не бяха ли почнали разни намаления сериозни на лега... сега дебна ли дебна хилядолетния сокол и не мърда.

Последна редакция: пт, 03 окт 2014, 23:03 от Angel_Dust

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Превозвача от Франция не Ви го препоръчвам. От края на август или началото на септември чакам да ми доставят една рокля. Преди време също имах неблагоразумието да ги ползвам и бях забравила какво и кога съм поръчала ... много са бавни и некомуникативни  Naughty

# 21
  • София
  • Мнения: 3 853
И най-вече Loom Bands - полудяха децата с тези ластици! Simple Smile

И аз вчера направих 6 поръчки с ластичета. Луда работа. Ама в Амазон са жълти стотинки, за 15 лв. (с доставката дотук) детето ще има машинка, към 200 кукички и 3000 ластика. Тук само машинката със 100-200 ластика струва над 10 лв. Rolling Eyes

Чоколина, покажи какви ластичета си поръчала с доставка до Бг,моля!

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Благодаря за темата   bouquet Докато намеря с какво да комбинирам и фотоапаратите на Кити са свършили  ooooh! Сега ще разучавам четки за зъби електрически,разбирам,че Соникеър са по-добри от Орал Б,нали  newsm78

# 23
  • Русе
  • Мнения: 3 711
С френски превозвачи и аз не се занимавам отдавна и затова питах дали от там си струва да се поръчва до Англия. А от Германия като сложа, че по-скъпо на кг (айде не е кой знае колко), но после и куриер до Русе и става доста. Но пък наистина с курса на лирата и това, че по-евтино ми се струва от немския амазон, може и да излезе сметката.
Благодаря ви

# 24
  • Мнения: 4 841
Благодаря за темата  Hug

Не бях забелязала, че са свършили фотоапаратите. Аз поръчах няколко за приятелки. За моите момчета не съм поръчвала и май леко съжалявам вече.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 401
С френски превозвачи и аз не се занимавам отдавна и затова питах дали от там си струва да се поръчва до Англия. А от Германия като сложа, че по-скъпо на кг (айде не е кой знае колко), но после и куриер до Русе и става доста. Но пък наистина с курса на лирата и това, че по-евтино ми се струва от немския амазон, може и да излезе сметката.
Благодаря ви

5.50 евро+0,60 евро на кг. е доставката от Франция до Германия и Англия.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 3 711
С френски превозвачи и аз не се занимавам отдавна и затова питах дали от там си струва да се поръчва до Англия. А от Германия като сложа, че по-скъпо на кг (айде не е кой знае колко), но после и куриер до Русе и става доста. Но пък наистина с курса на лирата и това, че по-евтино ми се струва от немския амазон, може и да излезе сметката.
Благодаря ви

5.50 евро+0,60 евро на кг. е доставката от Франция до Германия и Англия.

Мерси много, но май няма смисъл за дребни неща. Ще се огранича до Германия и Англия.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 098
Габко имат склад в Русе, няма защо с куриери да се занимаваш. Гледам, че и във Варна вече имат.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Направиха скоро, вярно забравих, но пак взимат една такса и почтииии става същото. Но е крайно време да ги пробвам.

# 29
  • Мнения: 787
Може ли линк на изгодни ластичета от Амазон.

Общи условия

Активация на акаунт