Магията на изтока - тема 36

  • 33 321
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • DE
  • Мнения: 9 068
Гост, ще те направя аз YG фен  Flutter

Цитат
Ама какъв стайлинг са му докарали във Fashion King
иии, това изглежда яко, нямам търпение да го пуснат. Обаче нещо ме гложди тези момци не са големички за ученици  Thinking  Grinning

# 391
  • MJF
  • Мнения: 8 569
 Joy Joy страшен е , да вземат да го пускат този филм, като гледам първите редове ще ги запълним  дружно Party.
 Thinking аз къде ли съм го фиксирала за първи път?! Не знам кое съм гледала първо On Air/ Secret Garden. Но най се  Crossing Arms като е  само cameo.
Брей Epik High и аз мога да ги слушам. Въпреки рапа има нещо в тях, мда. Не помня да сте ги пускали често. Аз още слушам и Roy Kim. За зверовете настройка ще ми трябва ама няма да ми се размине, иначе нощен гост ще ме погне  Whistling

# 392
  • BG
  • Мнения: 4 456
дането, аз чух набързо няколко парчета, ей така произволно, че трябва и драмата да гледам Laughing най-сетне разбрах кой е този Табло, ей, бях го срещала споменаван из темите и се чудех що за птица е, ама ей на-разбрах Joy Много си харесах това с Теянг-


И още едно с Bom - UP , направо е страхотно.


Пускам ги заради Шоши, защото и тя прояви интерес.

# 393
  • Мнения: 9 180
 newsm78
И какво се оказа?Садам е с фенска маса,готова да го брани,опъва тел и защитава от чужди погледи hahaha

И е с риза,защото не смея да го пусна с пуловер.

# 394
  • DE
  • Мнения: 9 068
Пускала съм го бе, как не сте го забелязали  Crossing Arms
Той е автора на

# 395
  • BG
  • Мнения: 4 456

И е с риза,защото не смея да го пусна с пуловер.

Хм  Thinking
Скрит текст:



дането, ей сега ще я чуя, че аз никога не съм си я пускала, честно, просто нямах желание да слушам Теянг, ей , не мога да си гледам драмата от вас Joy

# 396
  • DE
  • Мнения: 9 068
Epik High тайм  Flutter



И мен Теянг не ме кефеше толкова, но изкара убийствен албум  Heart Eyes Предполагам на АМА ще вземе приза за албум и мъжко соло  Peace а може и за лайф  Hug

# 397
  • Мнения: 9 180
Добре,гост hahaha Реши дилемата с риза или пуловер. JoyНай-добре е без bowuu

# 398
  • DE
  • Мнения: 9 068
С риза, без риза, с пуловер и без, няма да го връщаме я  Heart Eyes

Имаше един убийствен лайф на тази песен с Бом на 2011 YG Family Concert, но пуста цензура не мога да го намеря  Crossing Arms


2011 година Табло изкара самостоятелен албум когато се присъедини към YG


# 399
  • Toronto
  • Мнения: 683
Великолепието продължава да набира скорост! Heart Eyes
http://ph.emn.kr/news/index.php?tcode=star&tid=66


Скрит текст:

# 400
  • MJF
  • Мнения: 8 569
 Thinking мне , вчера ме уморихте напред -назад с лупата а днес напрежение- чак и без риза. Тупи , смятам да ми отпуснеш малко тел, ей така за всеки случай, поне да ми е спокойно като я имам в добавка към пръчките ми. От тях се сещам разбира се за превеждащите от японски  Tired.
 Grinning
Чух всичко пуснато от Epik High тук + малко още- отдава им се в този стил/ове в които творят.
Чух зверския мини-албум- не е за мен това "мяукане", нещо по -твърдо и без "лигавене на гласовете"- да дерзаят.

Ashita ga Aru Kara  изгледан и оставам без забележки. Ще продължа с японската купка.

# 401
  • BG
  • Мнения: 4 456
Toлкоз много сте писали, ама толкоз много, че чак на нищо не прилича Joy
Шоши, поне ти кажи какво гледа днес и изслуша ли Зверчетата Laughing
Aз съм на 2 еп. на Фермерите, и после ще довърша 1 еп. на сериала с Шики 2, че снощи не можах.

# 402
  • Мнения: 9 180
Toлкоз много сте писали, ама толкоз много, че чак на нищо не прилича Joy
hahaha Дам.
Едвам смогвам да прочета всичко,че и снимките ooooh!

Да не е само spam2
Тегля си тай филм - Cheun.Не съм гледала тайландско крими и тръпна в очакване да не е като тайландско фентъзи Laughing
Тик не участва Shocked Crazy Crossing Arms

# 403
  • MJF
  • Мнения: 8 569
 Mr. Green Зверите ги изслушах и изкритикувах градивно днес.
Мотая се из японската си купчина но нещо разследвам преводачите на "текущите" ми- бившите вече  яп. сериали  и се  ooooh! Whistling ooooh!. Май не трябаше да го правя защото си се чудя на акъла що почвам текущи японски. Няма такива охлюви/мотки като тези, просто няма  ooooh!. Поне разбарх че до Коледа няма що да ги очаквам. Уникати.

# 404
  • BG
  • Мнения: 4 456
Шоши, стига с туй японско, наблегни повече на корейско, ето за Садам, знаеш ли колко изтърваш, утре ще гледам на куп последните два еп. Tuon, да ти кажа ли да си подготвена за Садам, ако го убият или да си трая?

Общи условия

Активация на акаунт