Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички!
Знам че тук има много хора,които разбират от лещи(и една мацка която работи в Гранд Оптикс) и за това реших да се обърна към вас-дано да може да ми помогнете..
Решила съм сега-с настъпването на пролетта да си взема едни хубави лещи.
По принцип очите ми са светло-кафяви,а си търся сини лещи с диоптер в различни нюанси на синьото но най-вече светло-сини,с възможно най-високото водно съдържание,д.а са едногодишни и да стоят възможно най-естествено от близко.Имам нужда от лещи,които могат да се носят почти непрекъснато,възможно за най-продължителен период от време(като часове) или поне да не ми дразнят когато ги нося по-дълго време,понеже такава ми е работата,че трябва  да ги нося от сутрин до вечер,а понякога се налага и за повече време.Ако може и да се спи с тях безпроблемно(може да не е всеки път),но когато се наложи поне.
Знам,знам..че са много нещата,но точно това ми трябва!
Можете ли да ми помогнете като ми препоръчате точно такива лещи?
Искам сега да питам и за едни други лещи(какво е водното им съдържание,цветове,цени,имат ли с диоптер от тях. и друго каквото знаете)..Лещите са:
1)Durasoft3(на Циба Вижън)
2)Evromedics
3)Focus Softcolors(Ciba Softcolors)
4)Magic Top(Tri Color)-на Циба Вижън
5)Optima Natural Look
6)Лещите на:Paloma;Aicon;MaxMara;EsheNBach;Rodenstock;Longines;Galifa;Calvin Klein;Igel;Cantor&Silver;Optima Suflon;Multi Lecon..и за всички други цветни лещи с диоптер,с които сте запознати(какво е водното им съдържание,цветове,цени,месечни или годишни са,кои са най-добрите,кои препоръчвате,от кои хората са най-доволни и всичко друго,което се сетите..)
7)Израелските лещи

Също исках да попитам за лещите"Vision...",както и за силиконовите лещи за непрекъсната употреба,ако може да дадете малко повече информация...
 Ако искате може да слагате и ваши снимки с лещи,които сте си купували и да споделите опита си..от кои лещи сте най-доволни досега и защо?
Много ще се радвам,ако има кой да отговори на всичките ми въпроси,и ще съм много благодарна!
  Благодаря на Вички Ви!
Цитирай
Никой ли незнае?
Хайде момичета,кажете нещо повече..Така всички ще са доволни!
Цитирай
Никой ли незнае?
Хайде момичета,кажете нещо повече..Така всички ще са доволни!
Цитирай

И аз се интересувам, хич не съм на ясно.
Цитирай

на сянката Земя

Ами най-добре е да се консултираш  с очен лекар.Аз съм носила цветни лещи на Вижън /ако не се лъжа/ почти около 2 години.По принцип съм стояла с тях понякога и по 12 , че и повече часа, докато са още сравнително нови.После ако съм на задимено или на задушно място започват да ме дразнят.Прахообразните сенки за очи също не са препоръчителни , както и спиралите с с разни частици за удължаване.Последните ги свалих след една нощ в дискотека спах с тях.На сутринта като ги свалих сякаш имах пясък  в очите и не можех да виждам нищо 2 дни.Тогава ги изхвърлих.Колкото доо цвета- отиди и на място можеш да изпробваш различни мостри.
Е, не ти дадох точно съвета който искаш, но се надявам с нещо да съм помогнала.
Цитирай

Ами моите не съвпадат с критериите, които си задала, но... за покритие - покриват моето кафяво око и ми седи добре. БиЛ са /светло зелени/, водата  Thinking 38% май беше . Следващите и аз се чудя какви ще са, май от израелските, много ми харесаха на Буба.
Цитирай

София-Варна

Не съм спец по лещите, но и аз се интересувам, та ето какво открих в нета http://optika.start.bg/ .  С любопитство ще следя темата. Wink
Цитирай
А ако пък имате познати които работят в оптика и могат да кажат нещо повече-най-добре ще стане.. Hug Hug Hug
Цитирай
За Durasoft3-знам че са много хубави лещите,едногодишни са,можеш и да спиш с тях ако се налага и да ги носиш по продължително време,покриват много добре кафявия цвят и всеки друг(особено светло сините),удобни са и въобще неможеш да кажеш че си с лещи..абе много добре са направени..
Аз също се интересувам и от някои други марки лещи,кажете ако знаете и вие Praynig
Цитирай
Търсим помощ от jenia vulova..!! Hug Hug Hug
Само тя може да каже най-добре.
Айде мацка,ти си newsm10
Цитирай
Аз също много не разбирам от лещи,но за Дюрасофт-една приятелка ги има и каза че е много доволна..Повече подробности незнам за тях..Има ли някой повече инфо?
Цитирай
Хей момичета..Моля ви кажете нещо по-подробно за всички тези видове цветни лещи Praynig Hug..ако някой има достатъчно информация разбира се.И аз много ще съм доволна,защото също съм се наканила да си купувам цветни лещи и април месец ще пътувам на София,защото има по-голям избор от колкото в Троян..За това ми трябва малко повече инфо..Ще помага ли някой? newsm10 smile3525 wavey
Цитирай

Пловдив

Всички тези въпроси е редно да се отправят към специалист или поне човек, който работи в оптика. Съмнявам се че тук някой ще има тази обемна информация за всичките тези видове лещи. Все пак това е форум, не оптика Smile Също така, дамите с лещи биха могли да препоръчат това, което са ползвали, а се съмнявам също, че някой е ползвал всичките тези видове лещи Crazy В която и оптика да отидете, ще ви обяснят и предложат от каталог различните марки - с които работят в конкретната оптика, а те не са хиляди - там най-добре ще ви кажат.

Аз лично ползвам лещи само на Baush & Lomb. Процент на водно съдържание 50%. Нося ги от сутрин до вечер. Едногодишни. Цветни - имала съм Blue, сега съм с  Violet. Цена: 48 лв. едната.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.