Обличате ли момченцата с розови дрешки?

  • 2 967
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
4естно казано не бих го пременила така, но пък много оби4ам 4ервения цвят, ина4е розовото ми е малко неестествено, пък и мъжът ми 6те отка4и ако види сладура в розово...

Твоят съпруг какво мисли по въпроса  (питам от 4исто статисти4ески интерес)  Peace

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Оооо вие сте много в крак с модата  Mr. Green В момента в мъжкият гардероб присъства много розаво и лилаво Wink Съчетават го със сиво, синьо, бежаво, кафяво, зелено. На мен много ми харесва. Мисля това лято сина да го обзаведа по модата. Ще е много шик.
Я не се притеснявай. Обличай си го да му е топло и чисто.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Много ясно.Какъв е проблема,та това е бебе...
И ние носихме една пижамка в розово./дадена ни от приятели/
даже лекарката като дойде и видя розовото напростора вика"Ама момиченце ли е ...".И ние неее Mr. Green
Хич да не ти дреме,та това си е дрешка,износи я .После ще си купуваш каквото на теб ти е кеф.
Относно мнението на бащата-та моя никога не би облякъл розово(съпруга ми де Mr. Green,че и бащата също друго на ръка)),но това не пречи на бебо:)

# 18
  • София
  • Мнения: 172
Обличала съм го в розово-лилаво гащеризонче с едни много сладки магаренца (ползвах доста дрешки от дъщеричката на кумовете), но за в къщи. Също съм слагала по някое боди на розови мечоци, розово каренце с надписи екобебе и зеленийки (имам си пристрастие към опазването на околната среда), някое гащеризонче с по 1-2 розови сърца, розови чорапки (ако нещо е в розово какво пречи пак да се съчетае добре и  за момче:-). Гледах да не прекалявам и да е за у дома.
 Simple SmileСега имаме грейка в резидаво, гарнирана с розово и бяло (подарък ни е от роднини в Канада), мацката каза, че това била разцветката за момчета, а момичешкото било изцяло в розово. Аз си мисля, че може и да се е позаблудила и все пак да е за момиченце моделчето (от любопитство погледнах каталога на фирмата в нета), но изцяло споделям мнението й, че няма нищо лошо едно бебче да се облича в светли, лъчезарни цветове, та макар и набедени за момичешки. Носим си го с голямо удовиолствие и проявяваме разбиране като ни питат момиченце ли е (а физиономията му си е една типично момчешка)

# 19
  • Мнения: 1 544
Ами розовото за мъже в момента е модерно защо пък не, аз живот и здраве бих си обличала момченцето в розаво защото имам дъщеря и от нея се намират някои друг кат ританки или бодита не мисля че пречи. Едно време на момчетата и червено не обличаха и беше странно но малко по малко посвикнаха хората и сега много често се виждат момченца с червени дрешки просто въпрос на предрасъдаци и гледна точка.

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
bobi_bgd, мацката не те е излъгала, много е модерно.
Ето малко снимки за нехаресващите розаво в мъжкия гардероб Hug Снимките са от каталога на NEXT, за мен те са малко консервативен магазин Wink Обаче момчешките им дрешки тази година ми обраха точките  Crazy

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 00:31 от м_е_р_и

# 21
  • Мнения: 7 640
мери, изби рибата направо Laughing

# 22
  • Мнения: 1 793
зависи от розовото. Зависи и с какви други цветове е съчетано. Ама така като се замисля.......все пак едва ли ще купя нещо розово. Гледам розовата ризка, която Мери е дала за пример. Не е лоша, ама май няма да облека малкия с този цвят. Някакси неествествено ми е.

# 23
  • Мнения: 4 392
мери, изби рибата направо Laughing
Вьобще не я е избила.В Германия например мьжете носят розови ризи,много е модерно.И аз се ококорвах отначало Rolling Eyes Ама и немските мьже са си направо женствени Wink
Аз имам мома и я обличам И в синьо!
Стига вече с това розово StopКазала сьм на родата да не и купуват повече розови дрешки EmbarassedВторото ако е момче,какво ще ги правя? WinkМного са хубави за носене само в кьщи  Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не.

# 25
  • Мнения: 380
Тъпи предрасъдаци са това с какъв цвят да е облечено момичето или момчето- това е личното ми мнение.
Сина ми съм го обличала розово, и то си бяха момчешки дрешки. Виж за пола или рокля бих се замислила. hahaha

# 26
  • Мнения: 7 640
В Германия например мьжете носят розови ризи,много е модерно.И аз се ококорвах отначало Rolling Eyes
за мъжете- ясно, и в БГ носят, ставаше въпрос за дечицата.
Но ако майчето има дрешки за доизносване- какво пък

# 27
  • София
  • Мнения: 172
Дрешките от каталога на NEXT изглеждат супер и определено си стоят момчешки. Благодаря,  Мери!

# 28
  • Мнения: 3 537
Не го обличам в розово,но имаше една розова шапка като по-малък,сега пък има шарени розови термо чорапки.Ми купих ги щото бяха 1 левче,какво като са розови...докато разбере ще му умалеят

# 29
  • Мнения: 179
Розово - ама какво като е розово ..... аз пък на малкото без да искам му оцветих 2-3 хубави и чисто нови дрешки и сега с розов оттенък .... и навън смятам да си ги носим .
Девойките може в синьо , а господата в розово неможе - да бе да ..... каквото си имаш това си му носи ... и стига да ти харесва Simple Smile
Успех

Общи условия

Активация на акаунт