Честита Баба Марта! Време е за епилация!

  • 1 125
  • 14
  •   1
Отговори
Скоро четох във  форум, че един "колега" си купил епилатор, но срещаше сериозни трудности  #Cussing out в експлоатацията. Реших да не оставам по-назад от мъжете и да си обновя "парка". Ще ви бъда благодарна, ако споделите впечатления от "машинките" си. Аз май ще си поръчам тази http://bgbazar.com/product.php?id=3286&pic=1 Някой да има такава или да ми препоръчате модел?

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя е на филипс и струваше около 50 лв преди 4 години. Изглежда почти по същия начин и върши отлична работа като съм на почивка някъде.

# 2
  • Мнения: 4 202
Това е моят:  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009508
Всъщност аз използвам най-вече бръснещата глава, защото а) не търпя много на болка и б) имам проблем с врастването на космите

# 3
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А това е моят http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013639 щом започнах с него и интимните части да си чистя , го смятам за много добър .

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
Моят е такъв,много съм доволна Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Като прочетох заглавието ми стана смешно,защото днес се епилирах  Laughing

Моят епилатор е ФИЛИПС,отпреди 3 години,но мисля вече да го сменям с нещо по-модерно....например като този на danielad или на Снежка  Wink

# 6
Хубави машинки си имате. Онзи модел на Fhilips ми грабна погледа, заради охладителя на кожата и така наречения  - ефект на леда. И аз като liu не търпя особено на болка.

# 7
  • Мнения: 3 248
Моят е ей такъв и съм много доволна от него, взех си го за 95-100 лева! Peace


# 8
  • Мнения: 7 837
И моят стар Braun миналата седмица сдаде багажа. Днес ми пристигна доставката на новия. Поръчах си този модел, но тук го продават и в комплект с бръснеща глава.
Вече го употребих и чакам да видя, дали ще постигна този 4 седмичен ефект  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 1 121
Добре де, а как продължителността на ефекта зависи от епилатора? Споредн мен всичко си е до косъм, тен и т.н.

# 10
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Моя също е филипс от преди 3-4 г.,но ме домързява от време на време да го ползвам Embarassed Embarassed Embarassed
Ani111 ефекта е за поне седмица

# 11
  • БГ
  • Мнения: 735
И моят стар Braun миналата седмица сдаде багажа. Днес ми пристигна доставката на новия. Поръчах си този модел, но тук го продават и в комплект с бръснеща глава.
Вече го употребих и чакам да видя, дали ще постигна този 4 седмичен ефект  Crazy
модела изглежда привлекателен, има ли болка при ползване?аз все се каня да си купя но не търпя болка:(

# 12
  • Мнения: 5 391
Моят също е на Филипс, доволна съм, служеше ми безотказно цели 5-6 години, но миналата есен нещо се повреди и когато го занесох на ремонт се оказа, че трябва на 1-2 години да ми се прави профилактика-да се почиства във вътрешността и да се смазва.Като мина тази профилактика отново работи като нов.

# 13
  • Мнения: 7 837
И моят стар Braun миналата седмица сдаде багажа. Днес ми пристигна доставката на новия. Поръчах си този модел, но тук го продават и в комплект с бръснеща глава.
Вече го употребих и чакам да видя, дали ще постигна този 4 седмичен ефект  Crazy
модела изглежда привлекателен, има ли болка при ползване?аз все се каня да си купя но не търпя болка:(

Ами не знам. Аз толкова съм претръпнала вече откъм епилиране, че не го усещам като болка  Grinning

# 14
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Много е важен и типа на косъма. Моите са вече изтънели и оредели, махам ги почти безболезнено, но на дъщеря ми са много здрави и болката е такава, че нервите й не издържат. Същото пък аз мога да кажа за интимните части - там за нищо на света не мога да го използвам.

Общи условия

Активация на акаунт