Коледни подаръци 2014 :)

  • 150 845
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 44 088
аз сравнявам цените и в който е по-изгодно, немски англ. все тая, само дето от англ. до бг е малко по-ниска доставката. Но на вас в белгия, предполагам просто ви е по-удобно.

Като цяло немският Амазон ми излиза по-изгодно и изборът ми се струва по-голям в сравнение с френския. Английският много ме заблужава с неговите лири - кара ме да харча повече и за това го избягвам, но пък от там редовно купувам книги за двама тийнейджъри. А иначе и аз много обичам Лего - детето не се впечатлява много, ама аз си купувам. Последните бяха един голям мотор/джип (не помня какво беше, още не съм стигнала до него), едно лего със сладолели и едно лего с Мики Маус - мнооооооооооооого яки!  Joy
Хахахаха, аз от френския не пазарувам, но от англ. и немския винаги сравнявам... с калкулатора Simple Smile иначе лъжат, особенно сега като лирата се дигна.

# 316
  • София
  • Мнения: 1 635
Погледнах и имитацията им - Banbao ,но не съм купувала ....имате ли отзиви за тях
BanBao стават, не са толкова хубава пластмаса, но се сглобяват добре и чешките Cobo и те стават.
Лего от България само като пуснат 40% намаление в Комсет, тогава стават на прилична цена.
Но то не е за Коледа, а когато има падне. За коледа пускат само 20% намаление и то в последния момент. А за чужбина по- горе подробно са написали.

# 317
  • Мнения: 3 459
Обсъжданият немски Амазон дори не съм го поглеждала.
Там с превозвач ли пак става врътката, или има директна доставка до БГ ?

# 318
  • София
  • Мнения: 44 088
Обсъжданият немски Амазон дори не съм го поглеждала.
Там с превозвач ли пак става врътката, или има директна доставка до БГ ?
Ами както и с английския, за някои неща има доставка, за други не. Има превозвачи, което като цяло за мен е по-изгоден вариант, освен може би за някакви уреди нещо, за да ти е по-мирна главата за  гаранции.

В Комсед с намаленията се  връзват цените почти като  в амазон и пак не на всичко, някои неща им качват леко предварително цените, обикновенно имат преди коледа едно такова по-голямо намаление, ама дали 40 или 30% беше и след нова година по-голямо.

# 319
  • Мнения: 3 459
Мммм ... разрових се сега и видях  Simple Smile
В немския излиза 118 в момента, в английския 155 лева  Laughing
Останалите 37 лева веднага може да се вложат другаде  Mr. Green
Сега по цял ден ще има да правя само сметки  Joy Joy Joy

# 320
  • Мнения: 21
Обсъжданият немски Амазон дори не съм го поглеждала.
Там с превозвач ли пак става врътката, или има директна доставка до БГ ?

Джей, зависи какво искаш да поръчаш.

# 321
  • София
  • Мнения: 44 088
Мммм ... разрових се сега и видях  Simple Smile
В немския излиза 118 в момента, в английския 155 лева  Laughing
Останалите 37 лева веднага може да се вложат другаде  Mr. Green
Сега по цял ден ще има да правя само сметки  Joy Joy Joy
и обувките често са по-изгодни Simple Smile

# 322
  • Мнения: 162
събирам идеи за подаръци за 2 момичета на 3 и 5г newsm78

# 323
  • Мнения: 354
Nessa09 Хи- хи фабрика за шоколоад  при нас се явява в списъка 4-5та година отново и отново. Даже вече е осъзнато, че няма да  получи (защото е голяма вече за тази глупост), но я пише в списъка нарочно!   Mr. Green

Тя преди 2г беше получила от дядо Коледа такава фабрика, но сега пак иска.
Нямам хубави спомени и си бях казала, че пластелин вкъщи няма да влезе повече...Е, не удържах на думата си, но не ми се иска да купуваме пак фабрики Whistling

peperudka01 моята е на 5г много обича пъзели, всякакъв вид барбита, понита, на книжки също се радва много /за последното много се радвам Simple Smile /.

# 324
  • Мнения: 1 103
Ние сме големи фенова на  Плей До,имаме почти всички комплекти!Много си играем и за мен такива комплекти са чудесен подарък,ако детето обича и харесва! Peace

# 325
  • София
  • Мнения: 44 088
Аз защо си мисля, че фабриката за шоколад е нещо такова, а не  пластелин http://www.toy.store.bg/p88390/fabrika-za-shokoladovi-bonboni-tv … ski-komplekt.html

Иначе плей до са чудесни и моят си играеше с голям кеф.


Кажете нещо за 10 год. момче, не съвмсем много познато, т.е. не му знам съвсем вкусовете,  няма как и да питам. до към 50-тина лв.

# 326
  • Мнения: 1 103
Аз друга знам явно,тази си е с шоколад,мммм!Просто дадох идея,ние сме на 5 и малко,предимно си играем с кукли бебета,любимото ни Фърби,Плей до и от скоро се занимаваме с Акривните карти на Клевър Бук! Peace

# 327
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Имаме тази фабрика за шоколад и дори не сме я сглобявали , голяма тъпотия /извинете/ ми се стори. Използвахме само формичките - разтопихме шоколад на печката, изсипахме го вътре и оставихме да се втвърди.

# 328
  • Мнения: 2 298
..
Кажете нещо за 10 год. момче, не съвмсем много познато, т.е. не му знам съвсем вкусовете,  няма как и да питам. до към 50-тина лв.

Лего часовник за 12-15 лири.  Peace

топка - утре в сделките на амазон

# 329
  • Мнения: 2 465
Благодаря за темата   bouquet. За тази коледа дребната иска влакче. Нещо подходящо като за  2-3 годинки? Чудя се на вариант за ЛЕГО Дупло, но приемам и по-интересни предложения  Simple Smile.

Влакчето на ТОLO с релси и гара е превъзходно и с високо качество, но е скъпо. Точно за тази възраст е отлично, а и за по-големи деца става.

Общи условия

Активация на акаунт