Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Ямбол

Ще ставам мама и съм 12 г.с искам да попитам по опитните мами до каква степен вреди боядисване на коса и посещения при фризьорката и до кой месец може да се посещава. Проблема е че не мога да си изоставя така косата, скоро се изрусих, а косата ми е тъмна и ще е ужасно ако поне 1 път в месеца не посещавам фризьорката  Thinking А не искам да вредя на бебчо  Naughty
Цитирай

София

това с изрусяването е малко кофти защото си изисква доста потдръжка а и миризмата на обезцветителя е страшно силна което мисля че не е добре за бебето.  До колкото знам не е желателно да се боядисваш поне до края на третия месец. Аз през бременноста само ведъж съм си слагала обикновенна боя иначе ползвах шампоан оцветител или безамонячната на лореал.
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

Опитай да се въздаржиш от изрусяване поне в първите три месеца.http://www.bg-mamma.com/site/content/view/969/37/
Цитирай

софия

стига да не ти става лошо от миризмите- няма проблем Very Happy
Цитирай

гр.Сопот

Като бременна си правих кичури,но не ми хвана боята.Не съм презубедена,както и за подстригването....Педито и гениколога не реагираха в опозиция Peace
Цитирай

Русе

Ами много е възможно да не можеш да си боядисаш косата, или поне не достатъчно успешно, заради хормоналните трансформации, които претърпява организмът ти. Моят съвет е по-скоро да опиташ да потъмниш цвета на косата си и да го поддържаш с оцветяващи балсами без амоняк (например на Лонда, те са на растителна основа). Успех!
Цитирай

След третия месец ли е добре да се боядисваме? Аз с черна боя искам да се боядисам.
Цитирай

посещавай го спокойно, стига да не ти е лошО!
Цитирай

Варна

Не мисля че има проблем  Peace
Много ми е странно като прочета така тема. Това че сте бременни означава ли че трябва да спрете да си поддържате външния вид  newsm78
Цитирай

посещавай го спокойно, стига да не ти е лошО!
Peace и аз съм на това мнение
Цитирай

Варна

През цялата бременност се подстригвах и боядисвах. Не ми ставаше лошо и ми хващаше боята...
Цитирай

Белгия/София

Няма проблеми  Peace
Цитирай

София- Wien

Ходи си на фризьор спокойно, ако не ти става лошо. На мен ми става, ама търпя, какво да правя, няма да ходя като дропла. А и освен това новата прическа ми дава по-голямо самочувствие, а сега имам нужда от него.
Цитирай

Пловдив

Аз си ходя постоянно и нямам намерение да спирам ...и за боядисване и всичко останало.И после наистина се чуствам чудесно.
Цитирай

София

Боядисвам се всеки месец от началото до сега Hug с Черна боя, но БЕЗ АМОНЯЧНА.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора