A най-абсурдните суеверия,прилагани върху бременните?

  • 4 207
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
От темата за бебетата ми хрумна да попитам и за бременните.Те са много,но едва ли съм 4увала вси4ки.
Ето няколко_да не минава върху кабели,марку4и,заЩото Щяла да се увие пъпната връв около плода,да не се подстригва и т.п.процедури,4е да не 'отрежела' п......а на бебето,ако е мом4е... Joy Joy Joy
Вие сте Hug

# 1
  • Мнения: 1 793
бременните да не боядисват яйца по Великден Laughing паднах от смях. на въпросът ми "защо" не можаха да ми отговорят Grinning само казаха: " ми не знам, ама не е хубаво". за друга щуротия сега не се сещам

# 2
  • Мнения: 7 640
да не пресажда цветя  Shocked, з-то не трябвало да пипа пръст

# 3
  • Мнения: 46 477
Да не яде риба, че детето ще е нямо ...
Да не яде заек, за да няма детето заешка устна ...
Да не се плаши от чужд мъж, че детето ще прилича на него  Shocked
Да не ритат котка и куче, забравих защо ...

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Да не галя куче или котка, защото ще родя Мата Космата ( космато бебе, почти маймунче). Tired

# 5
  • Мнения: 3 098
 rotfImbo Joy #Puppy dog
Разбихте ме...
А и оЩе неЩо се сетих_да не ходела на гробиЩата,4е нямало да й слезе кърмата.

# 6
  • Мнения: 1 097
да не пресажда цветя  Shocked, з-то не трябвало да пипа пръст
да бе, ние имаме цветарски магазин  Rolling Eyes Mr. Green

Ако нещо си открадне, където се пипне - там ще има родилно петно детето.
Ако много и се прияде нещо и си го крадне - пак така. Сакън да не ти се прияде нещо...
Да не се купува нищо преди да се роди бебето, че можело да не се роди  Shocked Ебаси довода  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 245
ДА не замръкват бебешките дрехи на простора.
Да опитваш от всичко,та да не пометнеш/ами ако си пред щанда за колбаси.... Grinning/
Да гледам все хубави хора,а грозните не..
Да не си подпирам ръчете на корема.
ДА не се подстригвам,че ако било момче,пишлето ще му отрежа
Да не се снимам...
Абе сума си простотий,които не съм спазвала Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 098
Това пък заЩо? #Crazy

# 9
  • Мнения: 245
Е а де newsm78,облъчване било.....Щуротия

# 10
  • Мнения: 532
Баба каза да не лежа много,че ще му порастне много главата
ама то това май не е суеверие...а и че киселините се получават щото бебето има коса!!!

# 11
  • Мнения: 666
 Toва за киселините е пълна глупост аз при двете бременности от 3 - тия месец имах киселини, ама малкия се роди без коса другото суеверие , което ми се струва абсурдно мъжът да не ходи на лов докато жена му е бременна , защото шяло да стане нещо на бебето ама забравих какво, това  от братовчедка ми го знам мъжът и ходеше редовно на лов обаче тя като забременя спря ,а сетих се и друга глупост бременната да не хапва нищо скришно защото цяло да се появи белег на бебето, а най- абсурдното ми се струва това докато си бременна всеки вика яж на теб може да не ти се хапва от това, може да не го обичаш, но бебето може да иска

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хехехехе, аз повечето не съм ги чувала, но доста се смях Joy Joy Joy
Единственото, което съм чувала, е, че майката не трябва да се постригва

# 13
  • Мнения: 517
Муцки, вие спазвате ли това суеверие да не се подстригвате.Аз имам нужда от подстрижка ама пусто суеверие все ме е страх да не стане нещо на бебешокчов. Кажете ми и не ме мислете за луда Simple Smile) да питам и за боядисването. В момента съм с черна коса, а ми излиза русия цвят а да стоя още 7 месеца така не ми се мисли..... newsm78

# 14
  • Мнения: 8 505
Да не се плаши от чужд мъж, че детето ще прилича на него  Shocked

 hahaha На това му викам влияние на околната среда,а тя нека си убеждава,че някой я е стреснал.

Общи условия

Активация на акаунт