Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 95 813
  • 769
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 208
Аз с течният персил нямам нужда от омекотител , те си миришат само с него и не съм мухлясвала , има във ваничката налеп, ама го мия понякога кисна в оцет ваничката и се маха знам ли вътре какво , в гънката на маншона съм бърсала гадости , ама чак да са толкова много, че да мирише е не съм забелязала  newsm78

# 376
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Пера от години с течен Персил и белите дрехи с прах Омо. Нямах проблеми докато не почнах да слагам омекотители. Crossing Arms

# 377
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Пера от години с течен Персил и белите дрехи с прах Омо. Нямах проблеми докато не почнах да слагам омекотители. Crossing Arms
Просто почиствай ваничката всеки път след пране,щом слагаш омекотител  Peace
Вадиш,измиваш,изтъркваш и това е!
Е,пипкава работа е,но си запазваш уреда здрав.

# 378
  • Мнения: 50
От много време пера с течен Персил и до сега нямам никакви проблеми.

# 379
  • Мнения: 1 416
Така и така сте захванали темата за течния Persil - по-икономично ли е да се пере с течен, отколкото с прахообразния от същата марка, или еднакво и в двата случая?
Досега течен Persil не съм взимала, не знам защо имам чувството, че много бързо ще свърши Rolling Eyes

# 380
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 846
Използвам прах и капсули. Слагам и омекотител и досега накогй не ми е мирисола пералнята. Та мжже и да има нещо вярно за течните.

# 381
  • софия
  • Мнения: 1 305
Много е хубав течния Персил, но много бързо ми свършва Rolling Eyes, май ще го редувам с някой друг гел.

# 382
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Използвам прах и капсули. Слагам и омекотител и досега накогй не ми е мирисола пералнята. Та мжже и да има нещо вярно за течните.
Първото ми вмирисване на пералнята беше при ползване на капсули Ариел за цветни, течен Первол за черни и прах ОМО за бели дрехи.

# 383
  • София
  • Мнения: 841
Непокорна, справи ли се с проблема?
Коя от "хилядите" идеи ползва?
Една позната и тя се оплаква от "миризлива" пералня,та питам и заради нея.

# 384
  • Мнения: X
Тез перални явно са се наговорили Grinning Да не вземе и моята да чуе Grinning
Днес прах бели дрехи с BINGO Starry Night  и се изпраха учудващо добре .
Ризата имаше петна от червило по ръкавите и доста замърсена ,якето също / якето е скиорско и не се  е увредило от праха / ,само чорапите бяха по - мръсни и при тях не е идеално ,но аз прах на 40 градуса и то бърза програма.
 Имаше и една плетена блуза / машинно плетиво/ .
 Дрехите излязоха меки  и не скриптяха ,дори плетената блуза .
 Някой беше споменал ,че има разлика във външният вид на праха от кутия и от пакет. Дали има и разлика в качеството на изпиране?
 

# 385
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Непокорна, справи ли се с проблема?

Чак днес пускам пералня  Embarassed , в момента се върти. Трябва да изпере за да разбера дали е имало ефект, защото всъщност не мирише самата пералня, а изпраните мокри дрехи. Иначе я чистих с Омо на 95 градуса - 2-3 часа е програмата. Обаче, както казах, остана под гуменото уплътнение сивкаво-черна гадост, която обрах до където мога с клечки за уши...Ще се купува препарата на доктор Бекман. Даже сега гледах, че е на промоция в ДМ до 11.03 и е намален на шест лева.

# 386
  • София
  • Мнения: 3 835
Вземи си препарата на dm за перални, същата работа върши, а наполовина по-евтин.

# 387
  • Мнения: 1 743
Някой използвал ли е този спрей за фурна, с немския не справям много добре.
Разбрах само, че се загрява фурната до 50градуса, пръскаш и чакаш 5-10 мин., след това пише и за 30 мин., но там вече нищо не разбирам.  Thinking

# 388
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Някой използвал ли е този спрей за фурна, с немския не справям много добре.
Разбрах само, че се загрява фурната до 50градуса, пръскаш и чакаш 5-10 мин., след това пише и за 30 мин., но там вече нищо не разбирам.  Thinking
Не съм го ползвала, но 30-те минути ще да се отнасят за студена фурна. Те всичките препарати са на този принцип.

# 389
  • Мнения: 1 743
Скрит текст:
Някой използвал ли е този спрей за фурна, с немския не справям много добре.
Разбрах само, че се загрява фурната до 50градуса, пръскаш и чакаш 5-10 мин., след това пише и за 30 мин., но там вече нищо не разбирам.  Thinking
Не съм го ползвала, но 30-те минути ще да се отнасят за студена фурна. Те всичките препарати са на този принцип.
Благодаря, ще го пробвам на студена фурна, мирише на лимон, който не понасям.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт