Интериорен стил по аматьорски - 26

  • 66 242
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 1 744
С удоволствие бих гостувала в такава къща.

# 196
  • Мнения: 677
Наистина прекрасна къща!!!

А на мен не ми се прибираше в София.... Приключих с хола.
Дори не ми се пише много, но накратко - след като разпарчетосах и пренаредих старата секция, я боядисах в бяло. Изхвърлих мокета, старото дюшеме беше изциклено, омаслих с безцветно Осмо. Свалих тапетите, варосах. Витрината от секцията превърнах в самостоятелна мебел, като я качих на крачетата от стария телевизор и я боядисах в синьо. На снимките цвета се променя, но по RAL е  5009. Смених алуминиевите щори с дървена. Подовите первази са като тези в спалнята. Преправих едно старо кресло, а компания му прави малко буренце, което също изшкурих и омаслих. Боядисах в черно една старинна масичка, другата до дивана запазих в стария си вид. За честърфийлда всички знаят......да, би му подхождала по-тежка, кабинетна атмосфера, но аз си го вкарах в "моя" си интериор. Излишно е да казвам, че съм влюбена във фототапета. И килима е прелестен. Осветителните тела са си старите, само лампиона боядисах в черно, но по-нататък сигурно ще го сменя. Това е общо взето, останалото е много труд....и любов Simple Smile

Холът преди:

Скрит текст:



След:

Скрит текст:






































А така изглеждаха, преди да ги пипна Laughing бурето, масата и креслото.

# 197
  • Мнения: 50
прекрасно е! Страхотно си се справила.

# 198
  • Мнения: 2 140
Леле, Ема, гледам и не мога да повярвам, че това са съшите мебели! Чудесно е, много твое. Старите дивани какво направи?

# 199
  • Мнения: 13 766
Е, умееш, Ема, страхотна си Heart Eyes

Ама и самата къща си я бива! Не къща, а къщище е, като гледам Laughing

# 200
  • София
  • Мнения: 1 006
   Ема, фантастично стилно и обрано!   bouquet

# 201
  • Мнения: 644
Поздравления, Ема!!! Крайно време е някое списание да те покани за интервю и скъпо да плати, за да публикува снимки на интериора ти.

# 202
  • Мнения: 1 597
Ема, страхотно си се справила! Невероятно добре е станало. Поздравления! Разбирам защо не ти се е прибирало в София... Имам същата библиотека, която също искам да пребоядисам в бяло. Но първо ММ, а после и майсторите дърводелци ми се изсмяха и казаха, че това не е възможно, защото е лакирана с дебел слой шеллак и няма как да го махна, а камо ли да го боядисам. Нокато гледам как си се справила, и какъв е резултата ми вдъхваш надежда. Би ли ми казала, каква технология използува и какви бои? И как махна тези декоративни летвички от вратичките? Разбира се, ако не ти е досаден въпроса ми. Аз напълно тръпна в ужас дали ще се справя. Размерът на този мастодонт ме респектира силно.

# 203
  • Мнения: 1 530
Мечта!  Heart Eyes

# 204
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ема, ти си вълшебница!  Heart Eyes

# 205
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 764
Браво!

# 206
  • Мнения: 438
Браво ! KEEP UP THE GOOD WORK !

# 207
  • Мнения: 5 160
Ема   smile3501   newsm51
Според мен вече е време за купон и спокоен релакс!
Браво!

# 208
  • Варна
  • Мнения: 898
Ема, прекрасно! Всичко е страхотно! Много ми хареса и синият цвят на шкафа. Може ли информация за материалите? Аз, обаче, съм много впечатлена и от фотографските ти способности. Красивото си е красиво, но не е без значение и как се представя. Браво!

# 209
  • Мнения: 481
Влизах сто пъти днес да проверявям за снимким  Embarassed, после още толкова да ги разглеждам и все повече ми харесва. Като каза, че си купила фототапет и какво си представих не е истина, а то какво било. Нещо хем силно ме привлича, хем ме притеснява в кътчето с дивана - дали комбинацията на дивана и щорите, формата на прозореца, липсата на пердета, големината на фототапета ????, не мога да определя какво и дали е така (много съм смотана), но пък снимките към другите стаи неочаквано ме очароваха - библиотеката, фотьойла, буренцето. Витринката е станала чуден мид сенчъри акцент  Simple Smile, а като каза, че си купила килим от Икея си представих точно този. Ема, наистина си Вълшебница, много труд, много вкус, много любов, поздравления  bouquet!
П.П. Далече ли е това място?

Общи условия

Активация на акаунт